سازمانهای مهاجرتیمعرفی کشور هلنذمهاجرت به هلند

معرفی سازمان IND هلند

سازمان IND

حتما در مقاله هاییکه وبگاه وکلای مهاجرت ایران در خصوص مهاجرت به هلند انواع اقامت هلند و ویزای داچ منتشر کرده است ، چشمتان به سازمان IND هلند خورده است. آی ان دی یا همان IND نام مستعار و البته مخفف سازمان مهاجرت هلند است. هر کشوری در اصطلاح سازمان مهاجرتش نام خاصی دارد و هلند هم از این قاعده مستثنی نیست. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

به عنوان پناهجو میتوانید در هلند حفاظت شوید. برای آن باید تقاضای پناهندگی کنید.  در زمان رسیدگی به تقاضای پناهندگی، (به هلندی: asielprocedure ) سازمان مهاجرت و تابعیت (IND) به نمایندگی از طرف دولت هلند بررسی خواهد کرد که آیا شما براساس پیمان (قرارداد) پناهندگی و ماده 3 کنوانسیون (قرارداد، پیمان)اروپایی حقوق بشر، پناهجو شناخته خواهید شد یا نه

سازمان IND هلند کجاست ؟

IND هلند در واقع تصمیم گیرنده نهایی در خصوص همه درخواستهای مهاجرت به هلند ، اقامت هلند ، پناهندگی و تقاضاهای صدور پاسپورت است. وبسایت  سازمان  در آدرس https://ind.nl در دسترس است.

IND در آمستردام ، روتردام و ایندهوون و سایر شهرهای بزرگ کشور هلند می تواند به مهاجرت و متقاضیان اقامت هلند کمک زیادی بکند و مشکلات مسیر مهاجرت به هلند و اخذ اقامت این کشور را هموار کند.

راههای تماس با سازمان IND

راههای تماس متنوعی دارد :

برای تماس تلفنی با سازمان شماره زیر در دسترس است :

0430430 88 31+

دفتر سازمان همه روزه از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر پاسخگوی تماسهای تلفنی و مراجعات حضوری است.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص تماس با  IND  به لینک زیر مراجعه کنید :

https://ind.nl/en/contact

متاسفانه در دنیای امروز پناهندگی بطور ناآگاهانه از راه های مهاجرت مورد استقبال قرار گرفته است که تیم تخصصی وکلای مهاجرت ایران توصیه پناهندگی را برای هیچ شخصی نمی کنیم ، برنامه هایی که وکلای مهاجرت ایران برای شما عزیزان ارائه میدهند قانونی ترین راه های اخذ ویزا می باشد که پناهندگی در کشور هلند از آن مستثنی می باشد

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا