اخبار مهاجرت اسپانیامعرفی کشور اسپانیامهاجرت به اسپانیا

مهاجرت آسان و ارزان به اسپانیا

شما در  ویدئو مهاجرت آسان و ارزان به اسپانیا با کشور اسپانیا به طور کلی آشنا می شوید ، وضعیت اقتصادی ، وضعیت فرهنگی و شهرهای بزرگ اسپانیا بیان می شوند و 5 ویژگی که اسپانیا را به گزینه مناسبی برای مهاجرت تبدیل می کند مطرح می گردند.

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل سالهاست در امور مهاجرتی اسپانیا فعالیت می کند و تخصصی ترین تیم مهاجرت به اسپانیا را در اختیار دارد. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

روش های مهاجرت به اسپانیا

اریکه عدل در خصوص اسپانیا دو برنامه مهاجرتی مطمئن را پیشنهاد می کند :

ویزای طلایی اسپانیا ( اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک )

ویزای طلایی اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک با سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰ هزار یورو  امکان پذیر است. کارت اقامت شما در برنامه گلدن ویزای اسپانیا به مدت ۲ سال صادر می شود و بدون شرط ماندن برای بازه های زمانی ۲ ساله قابل تمدید است. دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک پروسه ای سریع دارد و هزینه های دولتی نیز مناسب است.

برنامه گلدن ویزای اسپانیا مزایای بیشماری دارد و در بین کسانی که قصد مهاجرت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری را دارند جزء گزینه های اول محسوب می شود. در زیر به برخی از نکات کلیدی برنامه ویزای طلایی اسپانیا اشاره می کنیم:

  • سرمایه گذاری به میزان ۵۰۰ هزار یورو در حوزه املاک
  • صدور کارت اقامت برای کلیه اعضای خانواده
  • دارای انعطاف بالا ، عدم نیاز به اقامت در کشور اسپانیا
  • اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
  • اخذ تابعیت اسپانیا ( پاسپورت اسپانیا ) بعد از ۱۰ سال
  • سفر آزادانه به همه کشور های حوزه شنگن بدون نیاز به دریافت ویزا

ویزای تمکن مالی اسپانیا ( ویزا. بازنشتگی اسپانیا )

ویزای تمکن مالی اسپانیا

ویزای تمکن مالی اسپانیا مخصوص کسانی است که میخواهند مهاجرت آسان و ارزان به اسپانیا و اقامت اسپانیا را داشته باشند و در این کشور زندگی کنند بدون اینکه قصد داشته باشند در این کشور فعالیت اقتصادی ( کار کردن ) انجام بدهند.

بوسیله ویزای تمکن مالی اسپانیا شما می توانید با اثبات و احراز توان مالی خود برای تامین زندگی خود و خانواده اقامت اسپانیا را دریافت کنید. این تمکن مالی باید به میزانی باشد که در قوانین اسپانیا به آن اشاره شده است.

ویزای تمکن مالی اسپانیا این اجازه را به شما می دهد تا خانواده خود را نیز همراه خود ببرید. افراد خانواده هم در این نوع ویزا می توانند مجوز اقامت اسپانیا را دریافت کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا