توصیه های مهاجرتمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اروپا با خرید ملک خارجی

مهاجرت به اروپا با سرمایه گذاری ملکی

مهاجرت به اروپا با خرید ملک یکی از بهترین روشهای دریافت اقامت و شهروندی کشورهای اروپایی می باشد،  سرمایه گذاران ملکی خارجی ترجیح می دهند که شهروندی دوم کشورهای اروپایی را بدست آورده تا بتوانند بدون نیاز به ویزا به کشورهای منطقه شنگن سفر کنند. در همین راستا وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا درباره سرمایه گذاری ملکی اروپا برای دریافت اقامت مطالبی را عنوان و از خریداری ملک در کشورهای اروپایی بدین نکته اشاره دارد که نه تنها می توان اقامت این کشورها را دریافت نمود بلکه کسب درآمد در یک کشور با ثبات هم می باشد که به دنبال آن موضوع گلدن ویزای کشورهای اروپایی مطرح می شود. برای دریافت اقامت کشورهای اروپایی با خریداری ملک مبالغ متفاوتی باید صرف سرمایه گذاری ملکی خارجی شود و همچنین پروسه زمانی برای دریافت اقامت این کشورها با هم فرق دارد.

 

مهاجرت به اروپا با خرید ملک

مهاجرت به اروپا با خرید ملک در ده کشور مانند مالتا، پرتغال، اسپانیا، یونان، لتونی، قبرس، ایتالیا، مونته نگرو، مولداوی و ترکیه اقامت و شهروندی را به همراه دارد، این کشورها در مقابل سرمایه گذاری های ملکی خارجی اقامت های موقت و دائم به خریداران ملک می دهند.

قابل ذکر است که مالتا با ترکیب خرید ملک در این کشور و اوراق قرضه اقامت موقت می دهد، و البته میدانید که بخشی از ترکیه در اروپا و بخشی دیگر در آسیا قرار دارد، مهاجرت به اروپا با خریداری املاک مزایایی مانند شهروندی و دریافت پاسپورت دوم دارد.

سرمایه گذاری ملکی اروپا

سرمایه گذاری ملکی اروپا

سرمایه گذاری ملکی اروپا برای دریافت اقامت کشور پرتغال که جزو کشورهای واقع در منطقه شنگن است سرمایه 350 هزار یورویی لازم دارد و دریافت اقامت پرتغال نیز از 2 تا 6 ماه طول می کشد. اما برای خرید ملک در اسپانیا 500 هزار یورو لازم است و پروسه دریافت اقامت اسپانیا 4 تا 7 ماه طول می کشد.

در خرید ملک در کشورهای اروپایی و یا آسیایی بهتر است که با نکات حقوقی خرید ملک خارجی آشنایی کافی داشته باشد که بدین منظور می توانید با مراجعه به وب سایت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  می توانید از موارد حقوقی سرمایه گذاری ملکی خارجی مطلع شوید، دوستان عزیز در سرمایه گذاری بر املاک اروپایی مشاوره های تخصصی خرید ملک خارجی را در برنامه خود بگنجانید.

 

خریداری ملک در کشورهای اروپایی

خریداری ملک در کشورهای اروپایی مانند قبرس 250 هزار یورو لازم دارد و پروسه دریافت اقامت قبرس نیز 2 تا 5 ماه به طول می انجامد، ولی پروسه دریافت اقامت لتونی با خرید ملک 2 تا 4 ماه زمان می برد و بایستی برای سرمایه گذاری ملکی 250 هزار یورو هزینه کرد.

در مورد ترکیه نیز باید گفت با سرمایه 250 هزار دلار می توان ملک خارجی در ترکیه خریداری و برای دریافت اقامت ترکیه می بایست 3 تا 12 ماه در انتظار بود. خریداری املاک کشورهای اروپایی تابع قوانین سرمایه گذاری در هر کشور مورد نظر می باشد.

 

گلدن ویزای کشورهای اروپایی

گلدن ویزای کشورهای اروپایی برای خرید ملک خارجی در کشورهایی مانند قبرس و مالتا اعطا می شود، پروسه دریافت اقامت قبرس تا 2 ماه طول می کشد که برای سرمایه گذاری ملکی در قبرس باید از 300 هزار یورو در این کشور ملک خریداری نمایید، ولی برای دریافت اقامت مالتا 3 تا 9 ماه باید در انتظار بود و برای خرید ملک در مالتا می بایست از 250 هزار یورو هزینه کرد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت خرید ملک در اروپا پیشنهاد مطالعه مقاله قیمت ملک در اروپا با نگاه به چند کشور اروپایی را برایتان داریم. دریافت گلدن ویزا برای سرمایه گذاری ملکی در کشورهای اروپایی مزایای قابل توجه ای مانند سفر به کشورهای منطقه شنگن بدون نیاز به ویزا می باشد.

خرید ملک در کشورهای اروپایی

اقامت کشورهای اروپایی با خریداری ملک

اقامت کشورهای اروپایی با خریداری ملک در کشورهای مونته نگرو و مولداوی بدین گونه است، البته باید بدانید که کشورهای مونته نگرو و مولداوی عضو کشورهای منطقه شنگن یا اتحادیه اروپا نیستند ولی به سرمایه گذاران ملکی خارجی شهروندی اعطا می نمایند.

  • پروسه دریافت اقامت مونته نگرو از 7 ماه می باشد و برای خرید ملک در مونته نگرو باید از 350 هزار یورو سرمایه گذاری نمود.
  • برای خرید ملک در مولداوی می توان از 100 هزار یورو هزینه نموده و همچنین زمان دریافت اقامت مولداوی از 3 تا 4 ماه می باشد.

اخذ اقامت کشورهای اروپایی با سرمایه گذاری ملکی خارجی یکی از بهترین روش های مهاجرت می باشد که شما دوست عزیز می توانید با مراجعه به وب سایت املاک بین المللی اینوستایم از بهترین گزینه های خرید ملک خارجی در بسیاری از کشورها مطلع شوید.

 

مزایای اقامت کشورهای اروپایی با برنامه های سرمایه گذاری ملکی

مهاجرت به اروپا با خرید ملک در کشورهایی مانند مونته نگرو، قبرس و پرتغال اقامت و شهروندی به دنبال دارد، که با دریافت پاسپورت کشورهای اروپایی می توان بدون ویزا به بسیاری از دیگر کشورهای عضو منطقه شنگن سفر نمود، البته دریافت گلدن ویزای هر کشور خاص قوانین کشور مورد نظر می باشد. خرید ملک در کشورهای اروپایی مزایای خوبی برای سرمایه گذاران ملکی بین المللی دارد.

سرمایه گذاری ملکی اروپا با خرید ملک در کشوری مانند پرتغال یعنی خرید ملک خارجی در یک کشوری که ثبات اقتصادی و ایمنی بالا دارد. خریداری ملک در کشورهای اروپایی مانند یونان با هزینه های نسبتا کمتری مواجه است، علاوه برآن با ایجاد اصلاحاتی در اعطای گلدن ویزای کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا بازار املاک این کشور رونق بسیاری گرفت. دریافت اقامت کشورهای اروپایی با خریداری ملک مزایایی مانند شهروندی و پاسپورت دوم دارد.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا