امور خرید و اجاره ملک در قبرسمهاجرت به قبرس

اقامت قبرس از طریق خرید ملک

با سلام خدمت مخاطبین محترم وبسایت وکلای مهاجرت ایران. چقدر کشور قبرس اروپایی را می شناسید ؟ در این مقاله قصد داریم برنامه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک را بررسی کنیم. فکر می کنید آیا امکان دریافت پاسپورت قبرس برای ایرانیان وجود دارد ؟ آیا پروسه دریافت اقامت قبرس از طریق خرید ملک پروسه ای پیچیده است ؟ سرعت اعطای اقامت قبرس چقدر است؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم و به نکات مهمی در خصوص مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک اشاره می کنیم. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

روند مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

ما در این صفحه در مورد برنامه مهاجرتی توضیح کامل داده ایم . متقاضیان اقامت قبرس و کسانی که به دنبال دریافت پاسپورت قبرس هستند می توانند با خرید ملک در قبرس اروپایی به این هدف شیرین نائل آیند. به موجب قوانین قبرس هر شخص خارجی می تواند با سرمایه گذاری 2 میلیون یورو در این کشور تابعیت این کشور را دریافت کند. به عبارت دیگر دریافت پاسپورت قبرس با خرید ملک در این کشور مقدور است. در برنامه اقامت قبرس از طریق خرید ملک شخص می تواند تمام مبلغ را در یک ملک سرمایه گذاری کند یا اینکه مبلغ 1.5 میلیون یورو را در یک ملک صرف کند و سپس مبلغ 500 هزار یورو را یک آپارتمان خریداری کند.

خبر خوب اینکه شخص می تواند در پایان سه سال از دریافت پاسپورت قبرس سرمایه گذاری خود را به 500 هزار یورو بفروشد. به عبارت دیگر بعد از اقامت قبرس و دریافت پاسپورت قبرس شخص مهاجر می تواند ملک 1.5 میلیون یورویی را بفروشد و فقط آپارتمان 500 هزار یورویی را نگه دارد. یا اگر کل 2 میلیون یورو را در یک ملک سرمایه گذاری کرده است میتواند این ملک را بفروشد و سپس یک اپارتمان 500 هزار یورویی خریداری نماید.

مدت زمان دریافت پاسپورت قبرس

یکی دیگر از جذابیت های برنامه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک این است که شخص متقاضی می تواند در مدت زمان 6 ماه پاسپورت قبرس را دریافت کند! در حقیقت اگر برنامه های خرید پاسپورت کارائیب ( دامینیکا و گرانادا و … ) را کنار بگذاریم، برنامه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک یکی از سریع ترین راههای رسیدن به پاسپورت اروپایی است. هیچ کشور اروپایی غیر از قبرس در این مدت زمان به کسی پاسپورت نمی دهد.  نکته جالب تر اینکه در برنامه خرید ملک در قبرس اقامت شما از همان روزهای اول صادر می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

دریافت اقامت قبرس از طریق خرید ملک

اگر فکر می کنید سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی در قبرس برای شما خیلی سنگین است شما یک گزینه دیگر هم دارید. شرح این گزینه این است که شما باید یک ملک 300 هزار یورویی در قبرس خریداری کنید. البته این روش بلافاصله با سرعت برنامه فوق به دریافت پاسپورت قبرس منتهی نمی شود لیکن شما را به دریافت اقامت قبرس می رساند. شما در این برنامه باید حداقل 6 ماه در قبرس بمانید تا بتوانید بعد از 5 سال اقامت دائم قبرس را دریافت کنید. سپس بعد از گذران 7 سال امکان درخواست برای دریافت پاسپورت قبرس وجود خواهد داشت.

توصیه iiL در خصوص مهاجرت به قبرس

سرمایه گذاری در بازار املاک قبرس یک کار هوشمندانه است چرا که علاوه بر اینکه فرد می تواند به کسب سود بپردازد ، ارزش سرمایه او هم به بهترین شکل حفظ می شود. در تاریخ برنامه های مهاجرتی تا به اکنون برنامه ای سریع تر از برنامه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک نداشته ایم. گرفتن پاسپورت قبرس اروپایی در کمتر از 6 ماه بیشتر شبیه یک معجزه است تا واقعیت با این تفاوت که واقعا حقیقت دارد. در پایان توصیه می کنیم که اگر توان مالی این برنامه مهاجرتی را دارید لحظه ای درنگ نکنید و همین حالا برای دریافت پاسپورت دوم خود اقدام نمایید.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص برنامه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک به لینک زیر مراجعه فرمایید:

[av_button_big label=’برنامه مهاجرتی قبرس’ description_pos=’below’ link=’manually,https://iranimmigrationlawyers.com/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d9%82%d8%a8%d8%b1%d8%b3/’ link_target=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ custom_font=’#ffffff’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color’ custom_bg_hover=’#444444′ admin_preview_bg=” av_uid=’av-28c2hp’][/av_button_big]
اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا