کار و اشتغال در هلندمعرفی کشور هلنذمهاجرت به هلندویزای توریستی و پاسپورت هلند

مهاجرت به هلند و انواع ویزا (قسمت اول)

انواع ویزای هلند

مهاجرت به هلند نیاز به دریافت ویزا دارد که در همین خصوص وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا از کاربرد ویزای کوتاه مدت هلند برای گذران تعطیلات و یا شرکت در جلسات تجاری یا آموزشی گفته و همچنین از درخواست ویزای بلند مدت هلند به لزوم ارائه مدارکی مانند پاسپورت و بیمه سفر توجه نموده و علاوه بر آن از اقامت کاری هلند به ارائه مدارکی مانند شماره حساب بانکی و قرارداد اجاره خانه یا خرید ملک خارجی اشاره دارد و افزون بر آن از شهرها و دیدنی های هلند نیز از شهر لاهه و باغ و موزه ملی هلند نیز می گوید.

 

مهاجرت به هلند

در روند قانونی مهاجرت به هلند می بایست مدارک لازم را جهت ویزا تهیه و ارائه نمود، باید گفت مراحل اداری و نظام بروکراسی این کشور زیاد است اما ملیت های کشورهای عضو اتحادیه اروپا و عضو اتحادیه تجاری اروپا برای ورود به هلند نیازی به ویزا ندارند، برای مهاجرت به هلند دو نوع ویزا وجود دارد ویزای کوتاه مدت و ویزای بلند مدت.

اگر دفتر مهاجرتی کشور هلند مدارک و دلایل شما را برای مهاجرت قبول و تایید کند برای شما شماره BSN  صادر می کند که شماره خدمات شهروندی است (Burger service number ) با این شماره می توانید مقدمات اقامت کاری یا زندگی در این کشور را انجام دهید مانند امور مالیاتی، افتتاح حساب بانکی و خدمات بهداشتی و درمانی، قابل ذکر است که دریافت اقامت کاری هلند یکی از روش های مهاجرت به کشور هلند می باشد.

 

درباره هلند

هلند در شمال غربی اروپا واقع و پایتخت آن شهر آمستردام است، کشور هلند دارای بزرگترین دشت های گل لاله بوده که این گلها را صادر می نماید، علاوه بر آن غذاهای این کشور از سالم ترین و با کیفیت ترین غذاهای دنیا است و از محصولات لبنی فوق العاده ای برخوردار است،  همچنین زبان رسمی این کشور هلندی است اما هلندی ها، بخوبی به زبان انگلیسی صحبت می کنند و پر واضح است که پول رایج این کشور یورو می باشد.

ویزای کوتاه مدت هلند

ویزای کوتاه مدت هلند

بر خلاف ملیت های کشورهای اتحادیه اروپا و عضو اتحادیه تجاری اروپا، تمامی دیگر ملیت ها برای سفر و مهاجرت به هلند باید ویزا بگیرند که البته شهرهای مناسبی هم برای زندگی دارد، خوب است بدانید که ویزای کوتاه مدت هلند برای اقامت سه ماهه صادر می شود این نوع ویزا برای گذران تعطیلات، ملاقات با خانواده و بستگان، شرکت در جلسات تجاری یا آموزشی صادر می شود و زمان صدور آن نیز 2 یا 3 هفته طول می کشد، در نتیجه ویزاهای کوتاه مدت هلند برای اقامت سه ماهه یا کمتر از این زمان صادر می گردد.

 

ویزای بلند مدت هلند

ویزای بلند مدت هلند برای اقامت بیش از سه ماه صادر می شود که می توان از طریق کنسولگری یا سفارت هلند در کشور خود اقدام نمود و به دنبال درخواست ویزا باید مدارکی مانند بیمه سفر پزشکی، اسناد مالی مبنی بر تمکن مالی، بلیط رزرو شده هواپیما، و پاسپورت ارائه شده و قصد سفر به این کشور نیز اعلام شود.

برای درخواست دریافت ویزاهای بلند مدت هلند ارائه صحیح و کامل مدارک کاملا ضروری می باشد از جمله اسناد مالی که نشان دهنده تمکن مالی شما باشد.

 

اقامت کاری هلند

برای دریافت اقامت کاری هلند ابتدا باید اپلای دهید و همراه درخواست خود می بایست این مدارک را ارائه نمایید:

 

اقامت کاری هلند

 

علاوه بر آن اگر کارفرمایی در هلند به تخصص شما نیاز داشته باشد برای گرفتن اقامت کاری هلند باید درخواست کارفرمای خود را ارائه و کلیه مدارک مورد نیاز را ارسال نمایید دال بر اینکه این کارفرما و یا این شرکت از شما درخواست همکاری نموده است.

برای دریافت اقامت کاری هلند بهتر است که یک کارفرما در هلند به تخصص و مهارت شما اعلام نیاز کرده و لزوم همکاری با شما را به مسئولان صدور ویزای کاری اطلاع دهد و اینکه جهت دریافت اقامت برای کار در هلند باید از مهارت یا تخصص ویژه ای برخوردار باشید.

 

شهرها و دیدنی های هلند

شهرها و دیدنی های هلند عبارتند از شهرهای مهم لاهه، روتردام و اترخت، همچنین هلند به کشور آسیاب های بادی، پنیر، دوچرخه و گل لاله معروف است علاوه بر آن موزه ونگوگ در آمستردام، باغ کوکنهف بزرگترین باغ گل جهان، موزه ریجکس و پارک ملی هوخه ویلوه از جاذبه ها و اماکن دیدنی این کشور هستند.

هلند آب و هوای پرباران و زمستان های طولانی و تابستان های کوتاه و ملایم دارد، باید اشاره داشت که دیدنی های هلند بسیار متنوع و جذاب هستند مانند دشت های سرسبز گل لاله و بزرگترین باغ گل جهان بنام کوکنهف، دیدنی های شهرهای هلند بسیار متنوع و جاذبه های طبیعی فراوانی دارند.

علاقمندان گرامی بهتر است که قبل از مهاجرت به این کشور به هزینه زندگی در هلند و یا خرید ملک خارجی در هلند و شهرهای آن نیز توجه کافی داشته باشید.

مهاجرت و اقامت هلند

برای مهاجرت به هلند نیز مانند هر کشور دیگری نیاز به دریافت ویزا دارید که به کاربرد ویزاهای کوتاه مدت و بلندمدت این کشور اشاره و همچنین گفته شد که برای دریافت اقامت کاری هلند ارائه مدارکی مانند پاسپورت و شماره حساب بانکی الزامی است، علاوه بر آن از شهرها و دیدنی هلند به اماکنی اشاره شد و نکته مهم دیگر اینکه اتباع خارجی کشورهای اتحادیه اروپا برای ورود به این کشور نیازی به دریافت ویزا ندارند.

 

 

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم تمامی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی را با رعایت نکات حقوقی آن ارائه و تکمیل می نماید.

و شما علاقمند گرامی چنانچه برای مهاجرت به این کشور و آشنایی با بهترین شهرهای هلند برای زندگی و در رابطه با انواع ویزای هلند اطلاعات بیشتری نیاز داشتید با مشاوران IIL تماس گرفته تا ارتباط زنده ویدئو کال داشته و یا برای مشاوره حضوری با وکیل کار خود وقت رزرو نمایید.

 

 

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا