مهاجرت از طریق کارمهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با کارآفرینی چه شرایطی دارد؟

کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با کارآفرینی شرایط و الزاماتی مانند ایجاد شغل و کمک به توسعه اقتصادی کانادا دارد، کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا نیاز به دریافت ویزای استارت آپ دارد که  البته مدارکی هم باید بدین منظور ارائه گردد. وکلای مهاجرت ایران IIL زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا از شرایط کارآفرینی در کانادا مطالبی را ارائه و از لزوم دریافت ویزای استارت آپ کشور کانادا جهت ایجاد یا مدیریت کسب و کار در این کشور سخن می گوید. مدارک ویزای استارت آپ کانادا باید کامل و بطور صحیح ارائه شود. در توضیح این نکات با IIL همراه بمانید.

 

مهاجرت به کانادا با کارآفرینی

مهاجرت به کانادا با کارآفرینی طرفداران بیشماری در بین صاحبان کسب و کار دارد، صاحبان مشاغل حرفه ای و مجرب می توانند با مهاجرت به کانادا کسب و کاری را در کانادا شروع و یا مدیریت نمایند که بدین منظور موضوع دریافت ویزای استارت آپ مطرح می گردد.

متقاضیان دریافت ویزای استارت آپ باید شرایطی جهت اخذ این نوع ویزا داشته باشند، همچنین می توان گفت کانادا بسترهای مناسبی برای ایجاد کارآفرینی داشته و روند ایجاد یا شروع یک کسب و کار در این کشور ایمن و کاملا حقوقی و قانونی می باشد. کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا نیاز به دریافت ویزای استارت آپ دارد، علاوه بر آن در مهاجرت به کانادا چنانچه نیاز به خرید ملک داشتید با دیگر مشاوران ما تماس بگیرید.

 

کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا

کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا باید در راستای افزایش و ارتقای توسعه اقتصادی این کشور باشد، کانادا کشوری مدرن با مردمی تحصیلکرده و برنامه های دولتی با ثبات بوده که از تمامی تحقیقات و اختراعات از سراسر دنیا در کشور خود حمایت می نماید. کارآفرینانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند بدانند که از حمایت های خوبی در این کشور برخوردار می شوند.

مدارک ویزای استارت آپ کانادا

از دلایل کارآفرینی در کانادا باید به اقتصاد قوی این کشور اشاره داشت، طبق گزارش مجله forbes کانادا بهترین کشور از لحاظ شرایط مالی می باشد. نرخ های پایین مالیاتی و هزینه کم برای ایجاد کسب و کار یکی دیگر از دلایل کارآفرینی در کانادا می باشد. مهاجرت به کشور کانادا با ایجاد کارآفرینی در این کشور از حمایت خوب دولت کانادا برخوردار خواهد شد.

 

شرایط کارآفرینی در کانادا

شرایط کارآفرینی در کانادا را می توان اینگونه تعبیر نمود، در ابتدا باید ویزای کارآفرینی که آسانترین و مناسب ترین نوع ویزا برای متقاضیان کارآفرینی می باشد را دریافت نمود، ولی به این نکته توجه داشته باشید که با دریافت ویزای کارآفرینی دیگر مجاز نیستید که در یک شرکت استخدام شوید.

  بعد از دریافت این نوع ویزا فقط باید به ایجاد شغل و کسب و کار در کانادا اقدام نمایید، شرایط لازم برای کارآفرینی در کانادا کمک به توسعه اقتصادی این کشور و اشتغالزایی در کانادا می باشد.

 

ویزای استارت آپ کشور کانادا

ویزای استارت آپ کشور کانادا یکی از انواع ویزا برای مهاجرت به کانادا می باشد، سه مقوله و روش اصلی برای مهاجرت به کانادا و دریافت ویزا وجود دارد : دریافت ویزای بیزینسی، ویزای کارآفرینی و ویزای سرمایه گذار.

مخاطبین گرامی باید گفت تحقیق و ابداع و اختراع در کانادا از جایگاه خاص و مهمی برخوردار است علاوه بر آن طبق گزارش بانک جهانی، کانادا یکی از بالاترین استانداردها را برای سطح و کیفیت زندگی دارد. با دریافت ویزای استارت آپ برای کارآفرینی در کانادا می توانید در این کشور ایجاد شغل نموده و اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید.

ویزای استارت آپ کشور کانادا

مدارک ویزای استارت آپ کانادا

مدارک ویزای استارت آپ کانادا برای مهاجرت به کانادا به منظور تاسیس و راه اندازی یک طرح نوین کاری و تجاری مستلزم دریافت ویزای استارت آپ و ارائه مدارک لازم آن می باشد. برای دریافت ویزای کارآفرینی باید تواناهایی و مدارکی را داشته باشید مانند

  • حداقل نمره لازم برای زبان انگلیسی یا فرانسوی
  • توانایی کافی مالی
  • تست پزشکی
  • تاییدیه پلیس
  • گواهی تایید از یک سازمان یا نهادی که کارآفرینی شما را در کانادا حمایت کند
  • برای یک نوع کارآفرینی، بیشتر از 5 نفر نمی توانند درخواست بدهند.
  • پرداخت هزینه درخواست ویزای استارت آپ 1050 دلار کانادا.
  • اگر همه مدارک کامل و صحیح باشند پروسه درخواست تا صدور ویزا معمولا 12 ماه تا 16 ماه طول می کشد. پیش بینی شده تا سال 2021 کانادا میزبان 1.3 میلیون مهاجر از سراسر دنیا باشد.

مدارک برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا باید کامل و صحیح تهیه و ارائه گردد.

 

دلایل کارآفرینی در کانادا

پیرامون موضوع مهاجرت به کانادا با کارآفرینی به مزایا و کیفیت زندگی در این کشور اشاره و گفتیم که ایجاد شغل و کمک به توسعه اقتصادی کانادا یکی از اهداف کارآفرینی در این کشور باید باشد. ایجاد کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا هزینه های پایین و مالیات کمی دارد که به همین جهت یکی از مناسب ترین کشورها برای راه اندازی کسب و کارهای نوین می باشد. از شرایط کارآفرینی در کانادا گفتیم که برخورداری از توان مالی کافی از ضروریات اولیه می باشد و همچنین باید هزینه درخواست ویزا را نیز پرداخت نمود. دریافت ویزای استارت آپ کانادا تست پزشکی و گواهی پلیس را لازم دارد، همچنین از مدارک ویزای استارت آپ کانادا به این نکته اشاره داشتیم که باید گواهی تایید مبنی بر حمایت یک سازمان یا نهاد کانادایی را نیز داشته باشید.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا با دیگر همکاران خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم  تمامی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی را را رعایت نکات حقوقی از ابتدا تا پایان را ارائه می نماید. چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص موضوع این مقاله داشتید می توانید با مشاوران IIL تماس بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat
WhatsApp chat
بستن