مهاجرت به پرتغالویزای دی 7 پرتغال

میزان توان مالی برای ویزای دی هفت پرتغال

در این پست قصد داریم میزان توان مالی برای ویزای دی هفت پرتغال را بررسی کنیم. همانطور که می دانید برای دریافت ویزای دی هفت پرتغال شخص متقاضی باید سطحی از تمکن مالی خودش را برای دولت پرتغال به اثبات برساند به عبارت دیگر فرد باید اثبات کند که تا حدود حداقل درآمد قانونی در کشور پرتغال ، درآمد دارد و به همین نسبت هم می تواند خانواده و افراد همراه خودش را پشتیبانی مالی کند. برای روشن تر شدن موضوع با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید.

از میان مدارک ضروری برای درخواست ویزای تمکن مالی پرتغال ، اثبات توان مالی برای خود و خانواده فرد متقاضی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شخص متقاضی باید اثبات کند که حداقل درآمد قانونی در پرتغال را دارد و می تواند خانواده خود را هم به همین نسبت ساپورت کند. این میزان درآمد باید حداقل برای ۱۲ ماه / یک سال کامل تضمین شود.

میزان توان مالی برای ویزای دی هفت پرتغال

حداقل درآمد گفته شده در بالا با توجه به کسانی که خانواده فرد متقاضی را تشکیل می دهند ، ممکن است متفاوت باشد. در محاسبه حداقل به شکل زیر رفتار می شود :

  • اولین بزرگسال ( فرد متقاضی ) : ۱۰۰ درصد حداقل حقوق قانونی ، که در حال حاضر 1200 یورو در ماه است و سالیانه مبلغ 14400 یورو خواهد بود.
  • بزرگسال دوم : ۵۰ درصد حداقل حقوق قانونی ( 600 یورو/ماه  و 7200 یورو/سال)
  • فرزندان کوچک و هر شخص جوانی که زیر ۱۸ سال سن دارد :  ۳۰ درصد حقوق قانونی ( 360 یورو/ماه و 4320 یورو/سال )

البته باید توجه داشت که چون در نهایت مقامات پرتغالی در خصوص اعطای ویزای تمکن مالی پرتغال تصمیم می گیرند ، هر چقدر که این درآمد بیشتر باشد ، شخص متقاضی و خانواده اش شانس بیشتری برای پذیرش خواهند داشت.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫3 نظرها

    1. با سلام و احترام
      معمولا دفاتر ترجمع رسمی و بانکها نرخ یورو را به نرخ دولتی ترجمه می کنند. اما باید توجه داشت که سفارت ها از نرخ واقعی یورو با خبرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا