امور خرید و اجاره ملک کانادامهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت به کاناداهزینه زندگی در کانادا

نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا

مهاجرت به کانادا

در باب مهاجرت به کانادا وکلای مهاجرت ایران (IIL) درباره نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا صحبت می کنند. اگر تمایل به زندگی در ونکوور دارید؛ علاوه بر آگاهی از قوانین اجاره ملک در ونکوور ، اطلاعاتی درباره قیمت اجاره ملک در ونکوور در اختیار شما عزیزان می گذاریم تا با بصیرت اقدام به اجاره مسکن ونکوور کانادا کنید. توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

 

نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا

اگر بعد از مقایسه مهاجرت به کانادا و آمریکا تصمیم گرفتید کانادا را انتخاب کنید، پیشنهاد ما زندگی در ونکوور است. همانطور که می دانید مهم ترین مساله زندگی در خارج، مساله مسکن است. چرا که هدف و میزان سرمایه شماست که تعیین می کند چه نوع مسکنی برای اسکان شما مناسب است.

اگر قصد دارید شهرهای کانادا را بگردید و سپس مسکن ثابت خود را انتخاب کنبد. یا قصد دارید برای هدف های کوتاه مدت مانند سفر یا ماموریت های کاری در این کشور بمانید، اجاره آپارتمان برای شما مناسب تر از خرید ملک در کانادا می باشد. ما سعی کردیم طلایی ترین نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا را بازگو کنیم تا پروسه اجاره مسکن در ونکوور به راحتی خودتان بتوانید انجام دهید.

ونکوور یک شهر ساحلی و بندر گاه مهم در کاناداست. ونکوور همواره به عنوان یکی از پنج شهر برتر دنیا از لحاظ کیفیت و قابلیت زندگی انتخاب شده‌است. حال با نگاهی دقیق نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا را بررسی می کنیم:

 

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت اجاره ملک در ونکوور

 • محله ای که در ونکوور انتخاب می کنید.
 • دور و نزدیکی و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی
 • امکانات آپارتمان مانند پارکینگ و استخر
 • تعداد نفرات خانواده عاملی مهم و تعیین کننده روی قیمت اجاره ملک در ونکوور
 • مبله بودن و داشتن وسایل در خانه
 • سال ساخت خانه

نکات اجاره مسکن ونکوور کانادا

 • اولین نکته مهم برای اجاره مسکن در ونکوور  اینست که سعی کنید محل زندگی را حتما کنار مترو بگیرید تا به همه جا دسترسی خوبی داشته باشید.
 • اگر مجرد هستید، حداقل قیمت اجاره ملک در ونکوور برای پیدا کردن یک اتاق از یک خانه، حداقل به ماهی پانصد تا ششصد دلار احتیاج دارید. پیشنهاد می کنیم با دو یا سه نفر دیگر هم خانه شوید تا قیمت اجاره کاهش یابد.
 • اگر متاهل هستید، اصلا نمی توانید باهزار دلار جایی مناسب برای اجاره پیدا کنید! حداقل قیمت اجاره ملک در ونکوور برای یک آپارتمان معمولی 1400 دلار است. قیمت اجاره ملک در ونکوور ( البته منظور از ملک ، یک آپارتمان خوب شصت متری است ) حداقل 1700دلار است.
 • یکی از مهم ترین نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا اینست که سعی کنید یک خانه مبله در ابتدا اجاره کنید تا از خریدن وسایل خانه بی نیاز باشید. بعد از مدتی زندگی در کانادا به دلیل کسب تجربه، راحت تر و منطقی تر می توانید وسایل مورد نیاز را برای اجاره مسکن در ونکوور  تهیه کنید.

 

مختصری از قوانین اجاره ملک در ونکوور

 • بعضی از آپارتمان ها قوانین خاصی برای مستاجرین و اهالی ساختمان دارند. از جمله قوانین اجاره ملک در ونکوور در بعضی از آپارتمان ها اینست که شما برای مهمانی گرفتن باید اجازه بگیرید. از دیگر قوانین اجاره ملک در ونکوور آن است که شما اجازه داشتن حیوان خانگی ندارید. البته قوانین اجاره ملک در ونکوور همیشه بد نیست گاهی با استفاده از این قوانین داشتن ماشین لباسشویی یک مزیت برای شما محسوب می شود.
 • در نظر داشته باشید که طبق قوانین اجاره ملک در ونکوور نصف قیمت اجاره به عنوان رهن از شما گرفته می شود و اگر شما آسیبی به خانه نزده باشید بعد از تخلیه به شما برگردانده می شود.
 • اگر تصمیم به تخلیه محل زندگی دارید باید یک ماه زودتر اعلام کنید. البته صاحب خانه هم همین حق را دارد و می تواند یک ماه زود تر به شما دستور تخلیه دهد.

 

اجاره آپارتمان در ونکوور

 • یکی از راه های یافتن آپارتمان مناسب استفاده از سایت های اینترنتی مانند سایت معروف  craigslist.org  است. البته موردهای کلاهبرداری در این سایت برای اجاره مسکن در ونکوور زیاد است.
 • اگر از سایت های اینترنتی تصمیم به اجاره آپارتمان در ونکوور گرفتید، معمولا آن خانه هایی که شماره تماس دارند آگهی هایشان واقعی تر است. اگر صاحب خانه گفت پول را بریزید من الان کانادا نیستم و کلید را از همسایه بگیرید، به هیچ وجه فریب نخورید. این یک نوع مرسوم از کلاهبرداری است.
 • بسیاری از صاحب خانه ها برای کسب اطمینان؛ از شما دو نفر معرف یا ضامن می خواهند، بعضی ها حتی از شما گواهی شغلی و بسیاری مدارک دیگر طلب می کنند.

توصیه وکلای مهاجرت ایران (آی آی ال) اینست که اگر قصد اجاره مسکن در ونکوور دارید، حتما در انتخاب اجاره آپارتمان در ونکوور دقت کنید و سعی کنید نکات اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا را در نظر داشته باشید. از صاحب خانه بخواهید قوانین اجاره ملک در ونکوور را به شما توضیح دهد. امیدواریم درباره قیمت اجاره ملک در ونکوور اطلاعات کاربردی در اختیار شما عزیزان گذاشته باشیم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا