امور خرید و اجاره ملک در اسپانیامهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت به اسپانیا

نکاتی که برای زندگی در اسپانیا باید رعایت کنید

مهاجرت به اسپانیا

نکات مهم زندگی در اسپانیا که دانستن آن برای مهاجران می تواند مفید باشد توسط وکلای مهاجرت ایران IIL که از زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا است عنوان می گردد. زندگی در کشور اسپانیا و شهرهایی مانند بارسلونا و مادرید از کیفیت بالایی برخوردار است، اسپانیا سیستم خدمات درمانی بسیار خوبی داشته که می توان برای مهاجرت به اسپانیا به عنوان یک مزیت بدان توجه داشت. دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک میسر است که در ابتدا ویزای اقامت باید دریافت نمود که آن نیز شرایط خود را دارد. در توضیح این نکات با اریکه عدل همراه بمانید.

 

نکات مهم زندگی در اسپانیا

نکات مهم زندگی اسپانیا که هر مهاجری بهتر است قبل از مهاجرت بداند مواردی چون هزینه های زندگی در این کشور می باشد. اسپانیا یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت و زندگی می باشد، قیمت مسکن و درآمد در اسپانیا ثابت است و هزینه های زندگی در مقایسه با متوسط درآمد این کشور منطقی میباشد.

صحبت کردن به زبان اسپانیایی یکی از مزیت هایی است که مهاجران باید بدان توجه کافی داشته باشند، آشنا نبودن با زبان این کشور باعث میشود امور روزمره به کندی انجام شود. یکی از نکته های مهم برای زندگی در در این کشور این است که درآمد بدست آمده در این کشور برای داشتن یک زندگی خوب کافی می باشد. لهجه های گوناگونی در اسپانیا وجود دارد که حتی اگر شما زبان انگلیسی بلد باشید باز هم با این تفاوت های لهجه ای مواجه خواهید شد.

در مهاجرت به اسپانیا سعی کنید مهارت زبان خود را تقویت نماید، همچنین در خرید ملک اسپانیا به هزینه انتقال مالکیت و هزینه تنظیم سند ملک اسپانیا توجه داشته باشید.

زندگی در کشور اسپانیا

 

زندگی در کشور اسپانیا

زندگی در کشور اسپانیا از سیستم خدمات درمانی بسیار خوبی برخوردار است، هزینه های زندگی در شهرهای مادرید و بارسلونا در مقایسه با شهرهای لندن و پاریس بسیار پایین تر بوده اما زندگی در مادرید و بارسلونا کیفیت بسیار خوبی دارد. یک زندگی خوب در اسپانیا با متوسط درآمد سالانه 23 هزار یورو میسر می باشد.

برخی از نقاط اسپانیا همیشه آفتابی بوده و سواحل گسترده ای دارد که برای ورزش های آبی بسیار مناسب هستند. اتباع خارجی بدون محدودیتی می توانند در اسپانیا ملک خریداری نموده و با سرمایه گذاری خود گلدن ویزای اسپانیا را نیز دریافت نمایند.

زندگی کردن در کشور اسپانیا کیفیت بالا و مناسبی داشته و می توانید از خدمات درمانی خوبی در این کشور بهره مند شوید. اگر برای تحصیل به کشور اسپانیا می روید هزینه های تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا را هم مد نظر داشته باشید.

 

اهمیت خانواده در اسپانیا

در کشور اسپانیا به زندگی خانوادگی اهمیت بسیاری داده می شود و خانواده ها در اسپانیا از احترام خاصی برخوردار هستند، بچه ها تا سنین مختلف همراه خانواده زندگی می کنند و حتی تا سنین 30 و 40 سالگی در کنار خانواده خود می مانند. معمولا خانواده های اسپانیایی حداقل دو فرزند دارند و برای پدر بزرگها و مادر بزرگها احترام ویژه ای قائل هستند.

 

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا نیاز به درخواست ویزا دارد که متقاضی دریافت ویزا باید حداقل 18 سال داشته باشد، همچنین نباید از هر یک از کشورهای منطقه شینگن ریجکت شده باشد. داشتن بیمه خصوصی یا دولتی نیز از الزامات دریافت ویزای اسپانیا می باشد.

متقاضی مهاجرت به اسپانیا باید از توان مالی برای تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خود در طول اقامت در اسپانیا برخوردار باشد.، علاوه بر آن برای مهاجرت به کشور اسپانیا باید ویزای مرتبط با هدف از مهاجرت را درخواست نمود که برای آن باید مدارک خاصی ارائه گردد.

خوب است بدانید پرواز از اسپانیا به دیگر کشورهای اروپایی ارزان بوده و همچنین دارای مسافت های کوتاه مدتی تا دیگر کشورها می باشد و این نکته به عنوان مزیت زندگی در این کشور به حساب می آید.

مهاجرت به اسپانیا

دریافت اقامت اسپانیا

دریافت اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا به ارزش 500 هزار یورو میسر می باشد، که کل این مبلغ می تواند برای خرید چند ملک هزینه شود، ویزای اقامت اسپانیا به اعضای خانواده سرمایه گذار اعطا می شود مانند همسر و فرزندان تا 18 سال .

برای تمدید ویزای اقامت اسپانیا الزامی برای ماندن در این کشور وجود ندارد، ویزا برای مدت 5 سال اول تمدید می شود و اقامت دائم اسپانیا بعد از 5 سال قابل درخواست می باشد، باید گفت به محض دریافت اقامت دائم اسپانیا سرمایه گذار ملکی می تواند ملک خود را به فروش برساند. مهاجران برای اخذ اقامت اسپانیا می توانند خرید و سرمایه گذاری ملکی در این کشور داشته باشند.، در مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک در بارسلونا علاوه بر هزینه های مرتبط منجر به دریافت اقامت اسپانیا می شود.

اگر از کشورهای اتحادیه اروپا نیستید دریافت گلدن ویزای اسپانیا با سرمایه گذاری ملکی 500 هزار یورو راهی مناسب برای دریافت اقامت این کشور می باشد. کشورهایی از خاور میانه، روسیه و چین از طرفداران دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک هستند.

 

دلایل و مزایای مهاجرت به اسپانیا

از نکات مهم زندگی در این کشور می توان به آشنایی با زبان اسپانیایی اشاره داشت و اینکه این کشور دارای ثبات در زمینه درآمد و قیمت مسکن می باشد. زندگی در این کشور کیفیت خوبی داشته و هزینه های زندگی با درآمد بدست آمده تامین می شود. برای مهاجرت به اسپانیا باید از توان مالی خوبی برخوردار بود باشید تا هزینه زندگی خود و خانواده را تامین نمایید. علاوه بر آن با خرید ملک در اسپانیا به ارزش 500 هزار یورو دریافت اقامت اسپانیا را خواهید داشت. علاوه بر آن از اهمیت و احترام خانواده در اسپانیا به نکاتی اشاره شد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی آپادالا با همکاران دیگر خود املاک بین المللی اینوستایم و موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل تمامی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی را با رعایت نکات حقوقی از مرحله ابتدا تا پایان پروسه را ارائه و تکمیل می نمایند.

چنانچه در خصوص زندگی و مهاجرت به اسپانیا اطلاعات بیشتری نیاز دارید میتوانید با مشاوران وکلای مهاجرت ایران IIL تماس بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن