معرفی کشور قبرس

نیم نگاهی به کشور قبرس

در این پست در نظر داریم به معرفی کشور قبرس بپردازیم. در پست نیم نگاهی به کشور قبرس ما شما را به طور کلی با شرایط محیطی و جغرافیایی ، فرهنگی و اجتماعی کشور قبرس آشنا می کنیم. با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید تا به همراه هم به این بحث ورود کنیم.

معرفی کشور قبرس

قبرس در حقیقت سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است که در قسمت شرقی اروپا واقع شده است. کشور قبرس در منطقه ای قرار دادر که از لحاظ حمل و نقل و دسترسی بسیار اهمیت دارد. کشور قبرس در حقیقت کلید دسترسی به اتحادیه اروپا ، آفریقا و آسیا است. در این مسیر کشتی ها و هواپیما های بیشماری در حال حرکن هستند تا به مقصد نهایی برسند.

در طول تاریخ غنی و شگفت انگیز قبرس که بیش از ۱۰ هزار سال قدمت دارد ، این جزیره از عصر سنگی به یک کشور پیشرفته اروپایی ترقی پیدا کرده است . در کشور قبرس زمینه فعالیت های اقتصادی پر سود و شکوفایی مالی وجود دارد .

قبرس از دیرباز یکی از انتخاب های مهم مردم هم برای کسب و کار و هم برای مهاجرت و جابجایی بوده است. این موضوع به دلیل ارائه برنامه های بین المللی سرمایه گذاری و فراهم کردن فرصت های کسب و کار داخلی مورد اهمیت بوده است. جزیره قبرس دارای یک اقتصاد مدرن و پیشرفته ، مبتی بر بازار و خدمات محور می باشد. اقتصاد این کشور به دلیل دموکراسی پایدار در منطقه و حمایت جمع کثیری از بومیان تحصیل کرده و مستعد هر روز شکوفا تر میشود.

زیرساخت های مدرن و کار شده در قبرس ، ارتباطات و مخابرات بسیار پیشرفته ، رژیم مالیاتی شفاف و جذاب ، سیستم حقوقی و قضایی عدالت محور  قبرس را به یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه سرمایه گذاری و مهاجرت بدل کرده است. همه این مزیت ها در کنار بالا بودن استانداردهای زنگی ، آفتاب دلچسب در تمام سال و قرن ها هنر و فرهنگ شانس دو چندانی به قبرس می دهد که مقصد افراد ثروتمند و با فرهنگ از سراسر دنیا باشد.

قبرس ، مرکز شکوفایی کسب و کارها

این عصو کوچک اما پویای اتحادیه اروپا  حالا مدت بسیار مدیدی است که به عنوان مرکز شکوفایی کسب و کار ها و تجارت ها مقصد بسیاری از تاجران و بازرگانان بوده است. علت استقبال کسب و کارها این است که در قبرس همیشه جای رشد اقتصادی وجود دارد. کشور قبرس همواره خود را متعهد می داند که بهترین و منعطف ترین تجربه سرمایه گذاری را برای خارجیان به ارمغان بیاورد. محیط انعطاف پذیری که رشد و توسعه در آن مستمر است و هیچ گاه توقفی برای آن متصور نیست.

اگر قصد دارید در خصوص مهاجرت به قبرس بیشتر بدانید ، توصیه می کنیم به صفحه مهاجرت به قبرس مراجعه کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا