بیمه و خدمات رفاهی پرتغالمهاجرت به پرتغال

هزینه بیمه در پرتغال چقدر است؟

هزینه بیمه در پرتغال چقدر است ؟ این یکی از سوالاتی است که قریب به اتفاق مراجعین ما از وکیل مهاجرت و مشاور مهاجرت می پرسند. در واقع هم مساله  بیمه در پرتغال مساله مهمی است. با وبگاه وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا در خصوص این موضوع اطلاعات بیشتری را بدست بیاورید . قبل از اینکه به سوال « هزینه بیمه در پرتغال چقدر است » بپردازیم ، باید ببینیم که در زمان ورود به پرتغال به چه نوع بیمه ای نیاز دارید:

آیا در لحظه ورود باید بیمه داشته باشم ؟

بله ، برای اینکه ویزای اقامت پرتغال را برای اولین بار بگیرید بایستی یک گواهی مبنی بر بیمه سلامت و پزشکی که حداقل تا مدت اعتبار ویزای تان اعتبار داشته باشد ، ارائه دهید. البته در زمانی که بخواهید اقامت پرتغال را تمدید کنید دیگر از شما این مدرک را طلب نمی کنند. اگر شما تبعه سایر کشورهای اروپایی باشد کارت بیمه شما در پرتغال هم اعتبار دارد و می توانید بیمه در پرتغال را مانند سایر پرتغالی ها تجربه کنید.

آیا بیمه در پرتغال مجانی است ؟

کشور پرتغال به افرادی که اقامت پرتغال را دارند یک سری خدمات بیمه سلامت را به صورت رایگان ارائه می دهد اما این برنامه های بیمه سلامت در پرتغال به صورت 100  درصد رایگان نیستند. اگر شما در پرتغال یک خارجی باشید که مقیم سایر کشورهای اروپایی است وضعیت کاملا فرق می کند ، اما خارجیانی که تبعه کشورهای اروپایی نیستند ، باید برای بیمه سلامتشان هزینه بپردازند.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا