امور خرید و اجاره ملک در هلندمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت به هلند

هزینه خرید ملک در هلند

مهاجرت هلند

تیم پر تلاش وکلای مهاجرت ایران (ILL ) یکی دیگر از مقالات خود را ارائه می دهد. موضوع خرید ملک در هلند را به مشاوره میگذاریم.درمورد اخذ اقامت هلند نیز مواردی را خاطر نشان خواهیم کرد.به تعداد صاحب خانه ها در کشور هلند اشاره ای می کنیم.درباره وام مسکن  هلند و هزینه خرید ملک هلند با شما عزیزان سخن می گوئیم.خرید ملک یکی از راههای سرمایه گذاری در کشور هلند می باشد.با خرید ملک، ویزای اقامت طلایی هلند را بگیرید.

 

خرید ملک در هلند

خارجی ها می توانند براحتی خرید ملک در هلند انجام دهند. اما برای موفق شدن ، بهتر است قبل از خرید به روند و فوت و فن بازار مسکن در این کشور آشنا شویم. اگر به این کشور رفتید، و یا میخواهید به این کشور مهاجرت کنید ، و قصد خرید ملک در هلند را دارید ، بهتر است قبل از خرید با بازار املاک و مستغلات آشنا شوید.

یا با مطالعه ، یا با کمک گرفتن از آژانس های املاک به معلومات خود اضافه کنید. ما وکلای مهاجرت ایران کاملترین اطلاعات را در اختیار شما قرارمی دهیم.در سال 2017 و 2018 قیمت املاک در هلند رو به افزایش رفت. برخی از سایت های فروش آنلاین ملک و خانه در هلند بدین شرح می باشد. Expatica , Funda ,Pararious

 

 صاحب خانه ها در هلند

براساس اطلاعات موجود،69 درصد از مردم هلند، از خودشان خانه دارند. برخی از سایت های فروش آنلاین ملک و خانه در هلند بدین شرح می باشد.  این درصد از بلژیک کمتر است.ولی از فرانسه و انگلستان بشتر است. یعنی کمتر از 69 درصد از مردم فرانسه و انگلستان در خانه های خود زندگی می کنند. و در بلژیک بیشتر از 69 درصد از مردم، صاحب خانه هستند . و در خانه های خود زندگی می کنند.

در اینجا ما برای شما از وام مسکن می گوئیم. و هزینه های خرید ملک را برایتان مطرح می کنیم.در هلند هم مثل سایر کشورها، فروش  تعدادی از املاک و مستغلات بصورت آنلاین می باشد . انواع آپارتمان ها و خانه ها را با مشخصات و امکانات ، متراژ، و شرح موقعیت شان با عکس در سایت ها میگذارند. و شما می توانید بر حسب نیاز، سلیقه و توانایی مالی تان انتخاب کنید.

 

وام مسکن هلند

وام مسکن هلند راهی ست برای خانه دارشدن مهاجران در این کشور . هزینه های وام مسکن هلند کمتر از قیمت اجاره ست .طبعا در شهرهای بزرگ ، هر هزینه ای بیشتر از شهرهای کوچک است. بانک ها ی هلند به مهاجران برای خرید خانه وام می دهد. اما آنهایی که اقامت دائم ندارند، شاید بانک ها 100 درصد قیمت خانه را وام ندهد.

و مبلغ وام برای این دسته از مهاجران ، کمتر از ارزش و قیمت خانه باشد.  وام مسکن ، روند و مراحلی دارد که بنا به نوع ملک و کاربری، متراژ، مسکن تازه ساخت  و یا هزینه های بازسازی شده متفاوت می باشد. وام مسکن هلند بعد از امضای قرارداد خرید خانه به خریدار اعطا میشود.

شرایط وام قبل از خرید خانه قابل مذاکره ست . در هلند به وام مسکن  hypotheek  گفته میشود.برای گرفتن وام مسکن ، باید در بانک سپرده داشته باشید. مبلغ و مقدار سپرده بستگی به نوع و مقدار وام دارد.

 

خرید یا اجاره ؟

اگر در حال بررسی سرمایه گذاری در املاک هستید، بدانید که آپارتمان هایی با قیمت مناسب تر در آمستردام وجود دارندکه شما میتوانید اجاره کنید. این آپارتمان ها در متراژهای گوناگون ساخته شده اند. حتی آپارتمان های 30 متری را خواهید دید. از آنجایی که تقاضا برای اجاره و خرید در شهرهای اصلی و بزرگتر بالاست ،

این آپارتمان های کوچک ، گزینه های خوبی برای رفع نیاز مهاجران می باشد. اما خرید ملک و خانه و آپارتمان مسلما سودآوری بیشتری خواهد داشت . و در گذر زمان نه تنها از ارزش ملک کم نخواهد شد ، بلکه به ارزش و قیمت آن افزوده خواهد شد . کشور هلند هیچ محدودیتی برای مهاجران در خرید ملک نگذاشته است.

خارجی ها چه ساکن کشور هلند باشند و چه ساکن کشور هلند نباشند، می توانند در این کشور املاک و مستغلات خریداری کنند.

خرید ملک در هلند - اخذ اقامت هلند - وام مسکن هلند - هزینه خرید ملک هلند - ویزای طلایی اقامت هلند

هزینه خرید ملک هلند

طبق آمار  سه ماهه دوم سال 2018، قیمت خانه ها 8.8% افزایش پیدا کرده بود. و در سه ماهه دوم سال 2018 ، تعداد 533 هزار خانه به فروش رفته است . تعداد خرید و فروش باعث افزایش قیمت املاک نیز خواهد شد . تب و تاب بازار مسکن ، قیمت ها را هم بالا می برد. بغیر از هزینه خود ملک که بر اساس متراژ حساب میشود، هزینه های دیگری را باید لحاظ کرد.

از جمله هزینه های آژانس املاک، هزینه قرارداد، هزینه وکیل و دیگر هزینه های جانبی . هزینه خرید ملک هلند بر اساس مدل، چند سال ساخت ، بازسازی و ترمیم شده ، امکانات ملک ، موقعیت محلی ،و طبقات ساختمان و مالیات محاسبه میشود . این هزینه ها برای تمامی املاک یکسان نیستند. به غیر از هزینه های ثابت ،

هزینه هایی هم وجوددارند که ممکن است به هزینه های اصلی اضافه شود. مانند نرخ تورم و افزایش قیمت بازار مسکن که ممکن است طی زمان و مرحله ای به اوج خود برسد. در بازار مسکن هلند نیز اوج و رکود وجوددارد.تغییرات اقتصادی و سیاسی کشور نیز ممکن است بر بازار مسکن تاثیر بگذارد.

معمولا تمامی هزینه های خرید ملک ، به عهده خریدار می باشد.تقریبا  نزدیک به 6 درصد قیمت خانه ، برای هزینه ها صرف میشود.

هزینه مالیات نزدیک به 2 درصد

هزینه ثبت نام 1 تا 1 و نیم درصد

هزینه آژانس املاک 1 تا 2 درصد

هزینه وکیل را هم به این قیمت ها اضافه کنید.در هر معامله ، مالیات بر ارزش افزوده را هم در نظر داشته باشید.درحال حاضر مالیات بر ارزش افزوده در هلند 21 درصد ست.هزینه خرید ملک هلند متغیر می باشد.

 

اخذ اقامت هلند

اخذ اقامت هلند از چندین راه امکان پذیرست.  هلند به سرمایه گذاران خارجی  که مایل به سرمایه گذاری در این کشور هستند، ویزای اقامت طلایی اعطا می کند. سرمایه گذاری که ارزش افزوده در این کشور ایجاد کند. و اقتصاد این کشور را ارتقا دهد ،دارنده این اقامت طلایی میشود.

هلند یکی از کشورهای مهم اتحادیه اروپاست.و استاندارد بالایی از سطح زندگی دارد.امکانات تحصیل و خدمات بهداشتی در این کشور استانداردهای خوبی دارد. سرمایه گذاران می توانند از این امکانات و مزایا استفاده کنند. چینی ها، اعراب و روسها از طرفداران ویزای اقامت طلایی هلند هستند.

 

 ویزای اقامت طلایی هلند

ویزای اقامت طلایی هلند مزایای بسیار عالی دارد. در ذیل به چند مزایایای این اقامت اشاره می کنیم.

1- مسافرت به کشورها شینگن

2-اقامت برای فرزندان و خانواده

3-شهروندی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بعد از 5 سال

4-امکان سرمایه گذاری در تمامی زمینه های املاک و مستغلات در هلند

5-امکان شهروندی دوگانه

6-امکان و سهولت انجام کسب و کار در اروپا

7- حق کار در هلند

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کشور هلند،  یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو می باشد . که این مبلغ را میتوان در یک شرکت هلندی هم به مشارکت و سرمایه گذاری گذاشت.سرمایه گذاری در املاک، یکی از روشهای اخذ اقامت هلند می باشد.

امیدواریم مناسب ترین تصمیم را برای سرمایه گذاری در هلند اتخاد کنید. و از بهترین سرمایه گذاران در هلند باشید . در مقالات بعدی مرتبط، در مورد دیگر روشهای سرمایه گذاری در هلند به منظور اخذ ویزای اقامت طلایی با ما همراه باشید .

 

در نتیجه پی بردیم که خرید ملک در هلند چگونه ست. درباره وام مسکن هلند و اخذ اقامت هلند مطالبی را عنوان کردیم. به هزینه خرید ملک هلند اشاره ای داشتیم. در مورد مزایای ویزای اقامت طلایی هلند گفتیم . وکلای مهاجرت ایران اطلاعات جدید و ناب خود را  صادقانه در اختیار شما عزیزان علاقمند به مهاجرت میگذارد. در تمامی مراحل در کنار شما خواهیم بود.چنانچه سئوال و اطلاعات تکمیلی بیشتری نیاز دارید، با دفتر موسسه تماس بگیرید.در تمام موارد راهگشای شما عزیزان خواهیم بود. با ما بمانید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا