مهاجرت به آمریکاهزینه زندگی در آمریکا

هزینه زندگی در لس آنجلس

مهاجرت آمریکا

در این مقاله قصد داریم تا با همراهی تیم وکلای مهاجرت ایران به صورت کامل ، تمام اطلاعات لازم و ضروری که برای زندگی در لس آنجلس ، یکی از شهر های پر مخاطب کشور آمریکا ، لازم است را با جزئیات بسیار کاربردی که هزینه زندگی در لس آنجلس ، هزینه حمل و نقل در لس آنجلس ، اجاره آپارتمان در لس آنجلس ، خرید آپارتمان در لس آنجلس و هزینه تحصیل در لس آنجلس شامل آن می شود را به مخاطبین عزیز ارائه نمائیم .

می توان اطلاعات ارائه شده در این مقاله را از کاربردی ترین و حتی منحصر به فرد ترین اطلاعات مهاجرتی به منظور مهاجرت به آمریکا تلقی کرد ، چرا که موارد ارائه شده در این مقاله همگی به صورت اختصاصی صرفا از طریق این دفتر مهاجرتی به مخاطبین محترم ارائه می شود .

به همین دلیل امید داریم تا با ارائه این اطلاعات مهاجرتی گامی هرچند کوچک در برطرف نمودن ابهامات قبل از مهاجرت هموطنان عزیز برداشته باشیم .

 

خلاصه اطلاعات لازم برای زندگی در لس آنجلس

میانگین هزینه زندگی در لس آنجلس برای یک خانواده چهار نفره 3.607 دلار ، بدون اجاره منزل است .

میانگین هزینه زندگی در لس آنجلس برای یک فرد مجرد 998 دلار ، بدون اجاره منزل است .

میزان هزینه زندگی در لس آنجلس رتبه 39 از 431 شهر بررسی شده در دنیا را دارد .

 

اجاره ماهیانه آپارتمان در لس آنجلس

یکی از نیاز های اصلی برای مهاجرت به آمریکا ، داشتن اطلاعات قوی و قابل اتکا در بحث محل سکونت است ، و این موضوع برای افرادی که به صورت خانوادگی اقدام به مهاجرت می کنند از مهمترین نیاز ها می باشد ، با این حال ما بر اساس آخرین داده هایی که از مراجع بین المللی کسب نموده ایم اطلاعات دقیقی را با لحاظ میانگین قیمت ها در اختیار مخاطبین محترم قرار می دهیم .

پس از ارائه اطلاعات اولیه از این بابت باید عنوان داشت که هزینه اجاره آپارتمان در لس آنجلس به انتخاب و سبک زندگی شما بستگی دارد ، به همین دلیل در چهار مورد به شرح ذیل گزینه های قیمتی متفاوتی را در اختیار شما قرار می دهیم :

هزینه اجاره آپارتمان در لس آنجلس با یک اتاق خواب در مرکز شهر : 2.117 دلار در ماه

هزینه اجاره آپارتمان در لس آنجلس با یک اتاق خواب ، خارج از مناطق مرکزی شهر : 1.633 دلار در ماه

هزینه اجاره آپارتمان در لس آنجلس با سه اتاق خواب در مرکز شهر : 3.881 دلار در ماه

هزینه اجاره آپارتمان در لس آنجلس با یک اتاق خواب ، خارج از مناطق مرکزی شهر: 2.825 دلار در ماه

 

هزینه خرید ملک در لس آنجلس

همانطور که می دانید تعیین محل زندگی یکی از اساسی ترین مواردی است که در پروسه قانونی مهاجرت ، کشور های پذیرنده به آن توجه ویژه ای دارند ، به این سبب که سازمان مهاجرتی باید با ارائه اسناد و مدارک لازم متقاعد شوند که فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا محل اسکان مشخصی را برای خود تعیین و معرفی نموده .

حال این نیاز اساسی می تواند از طریق اجاره منزل مسکونی صورت گیرد و یا با خرید ملک مسکونی ، البته نباید فراموش کرد که خرید ملک مسکونی در کشور مقصد علاوه بر اینکه باعث آرامش خیال خانواده و تثبیت موقعیت مهاجرتی آنان می شود .

شرایط مساعدی را به منظور تکمیل پروسه مهاجرتی آنان نیز فرآهم می آورد ، چرا که با خرید ملک در کشور مقصد ، سازمان مهاجرتی مطمئن می شود که فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا تصمیم قطعی و بدون شک و شبه ای اخذ نموده و به همین سبب وضعیت چنین پرونده ای نسبت به دیگر پرونده های مشابه از اولویت و امتیاز بیشتری برخوردار خواهد بود .

با این توضیح ذیلا میانگین قیمت خرید آپارتمان در لس آنجلس را می توان اینگونه ارائه داد :

قیمت خرید آپارتمان در لس آنجلس در مرکز شهر به ازای هر متر مربع 671 دلار می باشد .

قیمت خرید آپارتمان در لس آنجلس در خارج از مناطق مرکزی شهر به ازای هر متر مربع 413 دلار می باشد .

 

هزینه تحصیل کودکان در لس آنجلس

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که به صورت خانوادگی اقدام به مهاجرت می کنند موضوع مهم شرایط تحصیل فرزندانشان در کشور مقصد است .

و این در حالی است که علاوه بر مهم بودن شرایط آموزش و نحوه پرورش فرزندان در مدارس کشور مقصد ،موضوع هزینه ی تحصیل در مقاطع مختلف است که باید یکی از معیار های مهم برای خانواده ها باشد.

چرا که مدیریت امور مالی در پروسه مهاجرت ، مخصوصا در سالهای ابتدایی ورود به یک کشور در فرآیند اخذ اقامت دائم و پاسپورت کشور مقصد بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود ، به همین دلیل باید اطلاع داشته باشید که میانگین هزینه تحصیل در لس آنجلس و نگهداری فرزندان خردسال در این شهر به شرح ذیل است :

هزینه تحصیل در لس آنجلس در مقطع قبل از دبستان (پیش دبستانی) ویا مهد کودک ، برای تمام روز و به صورت خصوصی به ازای هر نفر 1.094 دلار در ماه می باشد .

هزینه تحصیل در لس آنجلس در مقطع دبستان (بین المللی) به ازای هر دانش آموز 21.639 دلار در هر سال تحصیلی می باشد .

 

هزینه حمل و نقل در لس آنجلس

یکی از موضوعات مهمی که هر فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد موضوع ویژگی ها و هزینه حمل و نقل در لس آنجلس است که شامل حمل و نقل درون شهری و برون شهری می شود ،

این در حالی است که در صورت عدم وجود اطلاعات کافی در این زمینه احتمال دارد برنامه های مالی که برای پروسه مهاجرت در نظر گرفته شده ، تحت تاثیر قرار گرفته و مشکلات گاها عدیده ای را برای متقاضی مهاجرت به آمریکا ایجاد نماید .

با این حال به صورت مختصر و اجمالی ،  ریز هزینه حمل و نقل در لس آنجلس به این شرح می باشد :

هزینه حمل و نقل در لس آنجلس به ازای بلیط یک طرفه سفر های درون شهری : حدود 1 دلار و 75 سنت

متوسط هزینه حمل و نقل در لس آنجلس به صورت ماهیانه در سفرهای درون شهری : 100 دلار

تعرفه هزینه حمل و نقل در لس آنجلس در هر مایل سفر درون شهری با تاکسی: حدود 2 دلار و 70 سنت

عرفه هزینه حمل و نقل در لس آنجلس در هر ساعت توقف تاکسی : 29 دلار و 19 سنت

 

میزان امنیت در شهر لس آنجلس

و اما پس از ارائه اطلاعات کاملی که در جهت آشنایی بیشتر با جزئیات زندگی در لس آنجلس ارائه شد، باید مهمترین عامل انتخاب که همانا سطح امنیت حاکم بر این شهر است را مورد واکاوی و دقت نظر قرار داد.

به همین دلیل بر اساس مطالعات بین المللی انجام شده ، این شهر را می توان در گروه شهر های  نسبتا با ثبات به لحاظ امنیت قرار داد ، چرا که بر اساس اطلاعات موجود شاخص امنیت این شهر 53 درصد است که میزان نسبتا قابل قبولی در این عرصه محسوب می شود .

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا