مهاجرت به اسپانیاهزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی کشور اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

اگر قصد مهاجرت به اسپانیا و همچنین اقامت در اسپانیا را دارید حتما باید در مورد هزینه زندگی کشور اسپانیا اطلاعات کافی داشته باشید، به همین بهانه وکلای مهاجرت ایران ( آی آی ال ) در این مقاله تمام اطلاعاتی که در مورد هزینه زندگی کشور اسپانیا که یکی از مزایای مهاجرت به اسپانیا هم محسوب می شود، به آن نیاز دارید را مختصر و مفید تهیه و تنظیم کرده اند که از شما عزیزان دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

 

هزینه زندگی کشور اسپانیا

هزینه زندگی کشور اسپانیا یکی از کم ترین مبالغ در جنوب اروپا است (البته شما از آفتاب و آب و هوای دلچسب اسپانیا به طور رایگان استفاده خواهید کرد ) به همین دلیل جمعیت توریست های اسپانیا و اقامت در اسپانیا توسط افراد غیر اسپانیایی از جمعیت خود کشور اسپانیا بیشتر است و این موضوع باعث شده دولت اسپانیا کنترل ویژه ای برای بالا نرفتن هزینه زندگی کشور اسپانیا و نگه داشتن این آمار توریستی داشته باشد و همچنین سطح رفاهی زندگی در اسپانیا بسیار مطلوب است و امنیت کاملی در این کشور برقرار است.

البته ناگفته نماند به طورکلی هزینه زندگی کشور اسپانیا در همه نقاط متفاوت است و هزینه ها بستگی به شیوه زندگی فرد نیز خواهد داشت.

 

هزینه حمل و نقل

کشور اسپانیا دارای سیستم حمل و نقل عمومی زیادی می باشد. این سیستم حمل و نقل شامل تراموا، مترو، اتوبوس، تاکسی و .. می باشد. هزینه یک بلیط تک سفره 1.5 یورو می باشد.

البته باید بدانید سیستم مترو یکی از بهترین سیستم های موجود در بازار است که قیمت بسیار مناسبی دارد و همین امر باعث پایین آمدن هزینه زندگی کشور اسپانیا شده است و همین انگیزه ی خوبی برای اقامت در اسپانیا برای افرادی که قصد زندگی در اسپانیا را دارند ایجاد کرده است.

 

تسهیلات برای زندگی در اسپانیا

هزینه های اصلی زندگی( برق، وسیله ی گرمایشی، آب، خاکروبه) برای آپارتمان 85 متر مربع : 122.07 یورو

اجاره آپارتمان ( 1 خوابه) در مرکز شهر: 540.69 یورو

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر: 2،580.44 یورو

در کل میتوان گفت هزینه زندگی اسپانیا کم است و با سطح درامد مردم برابر است.

اگر قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید و یا به فکر اقامت در اسپانیا هستید. میتوانید برای اطلاع از هزینه زندگی کشور اسپانیا از وکلای مهاجرت ایران کمک بگیرید و یا سری به قسمت مهاجرت اسپانیا زده و انواع مختلف مهاجرت به اسپانیا را مطالعه نمایید .

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا