مهاجرت از طریق تمکن مالیمهاجرت به پرتغالویدئو های مهاجرتی پرتغال
مطالب داغ داغ

ویدئوی تشریح ویزای تمکن مالی پرتغال

برنامه ریزی مهاجرت به پرتغال

شما عزیزان با برنامه معروف و محبوب ویزای تمکن مالی پرتغال آشنا هستید. این برنامه یکی از در دسترس ترین راههای اخذ اقامت یک کشور اروپایی یعنی پرتغال است. با توجه به هزینه پایین و سرعت بالای این برنامه مهاجرتی این برنامه در مدت کوتاهی پس  از معرفی به یکی از محبوب ترین برنامه ها بدل شده است. پیش از این در خصوص ویزای تمکن مالی پرتغال مقالات زیادی منتشر کرده ایم و شما تا حدودی نسبت به این برنامه فوق العاده آشنایی دارید. با این حال ممکن است از پروسه بی اطلاع باشید.

ویدئوی تشریح ویزای تمکن مالی پرتغال

در ویدئوی تشریح ویزای تمکن مالی پرتغال ما به صورت مشروح به توضیح و تشریح برنامه تمکن مالی پرتغال پرداخته ایم. ضمن تشکر از جناب استاد محمد مسعودی وکیل بین المللی که با صدای گرمشان  زحمت توضیح این ویدئو را پذیرفته اند ، شما را به تماشای این پرزنتیشن مفید و کاربردی در خصوص ویزای تمکن مالی پرتغال دعوت می کنیم.امیدواریم با تماشای ویدئوی تشریح ویزای تمکن مالی پرتغال ، سوالات شما پاسخ داده شود.

سایر مسائل مهم ویزای طلایی پرتغال

ما پیش از این در مقاله « ویزای بازنشستگی پرتغال چیست » در خصوص این نوع ویزا توضیخ دادیم. این همان برنامه تمکن مالی پرتغال است. همچنین در جای دیگر در خصوص نحوه اثبات تمکن مالی در پرتغال صحبت کردیم و خاطر نشان شدیم که برای اینکه بتوانید تمکن خود را با موفقیت اثبات کنید باید قبل از هر چیز نسبت به افتتاح حساب بانکی در پرتغال اقدام کنید.

ما همچنین در مقاله « کار و تحصیل در ویزای تمکن مالی پرتغال » وضعیت کار و اشتغال را در این کشور بعد از مهاجرت بررسی کرده ایم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع گردد.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫3 نظرها

  1. بازتاب: ویزای D7 پرتغال برای چه کسانی مناسب است؟ - وکلای مهاجرت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا