مهاجرت از طریق تمکن مالیمهاجرت به پرتغالویدئو های مهاجرتی پرتغال

ویزای بازنشستگی پرتغال از زبان بازنشسته سوئدی

ویزای D7 پرتغال

در ویدئوی ویزای بازنشستگی پرتغال از زبان بازنشسته سوئدی تجارب یک شخص بازنشسته که از کشور سوئد به پرتغال مهاجرت کرده است را بشنوید. یکی از بزرگترین مزایایی که این شخص به آن اشاره دارد بحث معافیت های مالیاتی در پرتغال و هزینه های ارزان نسبت به بقیه کشور های اروپایی است.

ویزای تمکن مالی پرتغال یا همان دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال برای کسانی خوب است که می خواهند به پرتغال بروند و کمی استراحت کنند. البته نه اینکه حق کار کاردن بعد از دریافت اقامت پرتغال منع شده باشد فقط چون معمولا بازنشته ها از این برنامه استفاده می کنند مشهور به استراحت و ریلکس شدن است.

در برنامه دی ۷ پرتغال ( نام دیگر برنامه) شخص باید یک حساب بانکی پرتغالی افتتاح کند و حداقل درآمد یک پرتغال را در آن واریز کند. سپس دارایی های خود را در ایران هم اثبات کند و نشان دهد که می تواند زندگی خود را بدون هیچ مشکلی پس از دریافت اقامت پرتغال بگذراند.

اخیرا بازنشته های بسیاری از کشورهای اروپایی همچون فرانسه و سوئد به سمت پرتغال سرازیر شده اند و همگی متقاضی ویزای تمکن مالی پرتغال هستند. علت هم ۱۰ سال معافیت مالیاتی و ارزان قیمت بودن این کشور است.البته سبک زندگی در پرتغال هم بی تاثیر نیست. وکلای مهاجرت ایران با دفاتر خود در لیسبون و تهران این سرویس را پشتیبانی می کند.

ویزای بازنشستگی پرتغال برای کسانی که عمدتا بازنشسته هستند و حقوق بازنشستگی دریافت می دارند و یا کسانی که از محل املاک و سرمایه ها ، درآمد مستمر دارند ، مناسب است. در برنامه ویزای تمکن مالی پرتغال باید اثبات شود که شخص متقاضی درآمد کافی برای زندگی در پرتغال را دارد بدون اینکه نیازی به کار کردن داشته باشد.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص برنامه مهاجرتی به نشانی زیر مراجعه کنید :

ویزای تمکن مالی پرتغال

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا