مهاجرت به پرتغالویزای دی 7 پرتغال

ویزای بازنشستگی پرتغال چیست

مهاجرت به پرتغال

دوستان عزیز حتما در مورد ویزای بازنشستگی پرتغال زیاد شنیده اید. ما در واحد مهاجرت به پرتغال این سرویس را تحت عنوان ویزای تمکن مالی پرتغال ارائه می دهیم. درست است که نام اصلی این برنامه مهاجرتی در پرتغال دقیقا همان ویزای بازنشستگی نیست با این حال با توجه به اینکه یکی از منابع اخذ این ویزا حقوق و مزایای بازنشستگی است ، می توان برای آن این نام را نیز قائل شد.

ویزای دی هفت پرتغال یا همان ویزای بازنشستگی پرتغال ، نوعی ویزا است که بر مبنای توان مالی هر فرد می تواند بوی تعلق گیرد. برای آشنایی با این نوع ویزا با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید. اگر می خواهید پرسش های مخاطبین ما و پاسخ وکلا را در خصوص این ویزا ببینید می توانید به صفحه « همه چیز درباره ویزای تمکن مالی پرتغال » مراجعه کنید.

ویزای بازنشستگی پرتغال

آیا می دانید تا بحال چه تعداد بازنشسته کشور پرتغال را برای ادامه گذران زندگی انتخاب کرده اند؟ آیا پاسخ برای شما واضح نیست؟ آب و هوای عالی ، غذای فوق العاده ، امنیت مناسب و کیفیت بالای زندگی به شما کمک می کند که پاسخ را بیابید. ویزای بازنشستگی پرتغال در حال حاضر به دلایل زیادی مورد استقبال عده ی بیشماری است و بازنشستگان بسیاری را به سوی خود جذب کرده است.

ویزای بازنشستگی پرتغال به موجب قانون اتباع بیگانه پرتغال تجویز شده است. این ویزا به دارنده آن اجازه می دهد که وارد خاک کشور پرتغال شده و برای اقامت این کشور اقدام نماید. ویزای اولیه ورود به کشور پرتغال برای مدت ۴ ماه اعتبار دارد. اقدام جهت اخذ ویزای بازنشستگی پرتغال باید در سفارت پرتغال در کشوری که شخص بازنشسته در آن سکونت دارد آغاز شود. اقدام صحیح در این مرحله از دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال به شخص بازنشسته این امکان را می دهد که در خاک پرتغال به شکل موفق اقدام به دریافت اقامت پرتغال نماید. زمانی که برای دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال تحمین زده می شود بین ۴ تا ۵ ماه کاری می باشد.

برای آشنایی هر چه بیشتر با ویزای تمکن مالی پرتغال توصیه می کنیم ویدئوی تشریح برنامه تمکن مالی پرتغال را ببینید.

ویزای تمکن مالی فرانسه ، ویزای بازنشستگی فرانسه ، اقامت فرانسه

پروسه دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال

بعد از اقدام در سفارت پرتغال ممکن است شخص متقاضی ویزای بازنشستگی پرتغال جهت انجام مصاحبه و پرس و جو در خصوص توانایی ها و اهداف سفر به پرتغال به سفارت دعوت شود. به طور معمول انتظار می رود شخص متقاضی توان مالی و ابزار های مالی خود را برای مدتی طولانی تر از ۱۲ ماه اثبات نماید. توصیه وکلای مهاجرت اریکه عدل این است که منابع مالی به یک بانک پرتغالی انتقال یابند. البته الزام قانونی بر این موضوع وجود ندارد اما مسلما زمانی که منابع مالی به پرتغال انقال یابد ، اثبات توان مالی شما راحت تر خواهد بود.

قوانین پرتغال متقاضی ویزای بازنشستگی پرتغال را ملزم می دانند که دارای توان مالی و معیشت دائمی و مستمر باشد تا توانایی بر تامین نیازهای شخص متقاضی و خانواده تحت تکفل وی مسجل شود. این نیازها عبارت است از غذا ، مسکن ، بهداشت و تامین نیازهای پزشکی و درمانی .به عبارت دیگر شخص متقاضی باید بتواند تمکن مالی خود در پرتغال را اثبات کند. برای اینکه بتوانید تمکن خود را با موفقیت اثبات کنید نیاز به افتتاح حساب بانکی در پرتغال خواهید داشت.

ویزای بازنشستگی پرتغال برای افراد خانواده

در همان روزی که شما برای تقدیم درخواست ویزای بازنشستگی پرتغال در سفارت این کشور وقت رزرو کرده اید می توانید درخواست ویزای همسر و فرزندان وابسته را هم به این سفارتخانه تقدیم کنید. صدور ویزای پرتغال برای افراد خانواده در قوانین پرتغال تحت عنوان « اتحاد خانواده » یا family reunification تجویز شده است بنابراین از این بابت جای نگرانی وجود ندارد. همچنین امکان کار و تحصیل در پرتغال هم در ویزای تمکن مالی پرتغال وجود دارد.

برای موفقیت در اخذ ویزای افراد خانواده و وابستگان باید موارد زیر موجود باشند :

  • مدرک در خصوص تامین مسکن
  • اثبات توان مالی برای تامین خانواده
  • مدارک لازم برای اثبات رابطه خانوادگی
  • رونوشت مدارک سفر اعضای خانواده

در صورتی که قصد دارید برای ویزای بازنشستگی پرتغال از شما دعوت می کنیم که سری به صفحه این سرویس واقع در « ویزای تمکن مالی پرتغال ; ویزای D7 پرتغال » بزنید. دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل شما را در این پروسه همراهی خواهد کرد.

دیگر برنامه های مهاجرتی پرتغال

شما درباره سرویس ویزای تمکن مالی پرتغال می خواندید. اگر تصمیم شما برای مهاجرت به پرتغال که به قول امریکایی ها به سرزمین آب و آفتاب معروف است ، قطعی شده است توصیه می کنیم حتما به بقیه برنامه های مهاجرتی پرتغال  هم نگاهی بیاندازید. سپس می توانید با در نظر گرفتن شرایط خودتان و خانواده تصمیم نهایی را بگیرید:

همچنین در کشور فرانسه هم ویزای تمکن مالی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید برای دریافت آن اقدام کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫7 نظرها

    1. با سلام مطابق قوانین پرتغال باید حقوق حداقلی حدودا ۷۰۰ یورو در ماه احراز شود برای اطلاع بیشتر در خصوص جزئیات با دفتر تماس بگیرید.

  1. بازتاب: ویدئوی تشریح ویزای تمکن مالی پرتغال - وکلای مهاجرت ایران
  2. بازتاب: ویزای D7 پرتغال برای چه کسانی مناسب است؟ - وکلای مهاجرت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا