خرید و اجاره ملک در آلمانمهاجرت به آلمان

پروسه اقامت با خرید ملک در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری ملکی

پروسه خرید ملک در آلمان قانونمند و بسیار دقیق است و علیرغم اینکه اتباع خارجی و غیر کشورهای اتحادیه اروپا می توانند در آلمان ملک برای سکونت و یا سرمایه گذاری ملکی خارجی خریداری نمایند اما الزاماتی برای آنان وجود دارد که در همین رابطه وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا برآن شد تا از شرایط سرمایه گذاری ملکی در آلمان مطالبی را عنوان و از خریداری ملک آلمان برای اقامت سخن بگوید همچنین با اشاره بر اینکه برنامه های مهاجرتی آلمان در زمان و شرایط گوناگون این کشور قابل تغییر است به لزوم درخواست و دریافت ویزای مهاجرت به آلمان نیر توجه دارد.

 

پروسه خرید ملک در آلمان

پروسه خرید ملک در آلمان می تواند برای خرید ملک مسکونی برای زندگی باشد و هم سرمایه گذاری ملکی خارجی و یا برای اجاره دادن، اولین مرحله بازدید از ملک مورد نظر است اما اگر ملک شما در حال ساخت و تکمیل است می توانید برای نقشه دلخواه تان با سازنده ملک مشاوره داشته باشید.

مراحل خریداری ملک آلمان هر کدام الزامات دقیقی دارند که باید هنگام خرید رعایت شوند ولی در کل این مراحل را می توان بدین ترتیب عنوان نمود:

  • پیدا کردن خانه، آپارتمان و یا ویلای مناسب و بازدید آن
  • تحقیق در باره وام های رهنی خرید ملک
  • اعلام پیشنهاد برای خرید ملک و رزرو آن
  • تنظیم قرارداد خرید ملک
  • نهایی کردن و امضای قرارداد برای دریافت وام های رهنی خرید ملک
  • امضای قرارداد خرید ملک
  • ثبت مالکیت در دفترخانه رسمی
  • پرداخت مالیات خرید ملک بعد از 4 هفته

مراحل خریداری ملک در کشور آلمان بسیار دقیق و قانونمند است اما در عین حال اتباع خارجی می توانند با رعایت شرایطی در این کشور ملک خریداری نمایند.

 

سرمایه گذاری ملکی در آلمان

سرمایه گذاری ملکی در آلمان

سرمایه گذاری ملکی در آلمان برای اتباع خارجی محدودیت های خاصی نداشته حتی اگر مقیم آلمان نباشید و یا از کشورهای اتحادیه اروپا نباشید می توانید در آلمان ملک خریداری و سرمایه گذاری نمایید، انواع ملک در آلمان یا از طریق نمایندگی های ملکی و یا بطور خصوصی به فروش می رود همچنین روزنامه، وب سایت و اینترنت نیز منابع اطلاعاتی برای خرید ملک در آلمان هستند.

اتباع کشورهای غیر اتحادیه اروپا نیز می توانند سرمایه گذاری بر املاک آلمان داشته باشند و علاوه بر آن از منابع اطلاعاتی متفاوتی استفاده نمایند از جمله فروش اینترنتی و آنلاین ملک در آلمان.

 

قرارداد خریداری املاک آلمان

قرارداد خرید ملک در آلمان می بایست در دفتر اسناد رسمی امضا شود اما قبل از امضای قرارداد مطمئن شوید که تمامی مفاد قرارداد را متوجه شده اید و در صورت لزوم از یک مترجم کمک بگیرید و یا آن دفتر اسناد رسمی را انتخاب کنید که به دو زبان قراردادهای خرید ملک را تنظیم و تکمیل می کنند که البته در این خصوص می توانید از یک وکیل قراردادهای ملکی نیز کمک بگیرید.

 

خریداری ملک آلمان برای اقامت

خریداری ملک آلمان برای اقامت از طریق گلدن ویزای SA و با خرید ملک های پیش فروش و در حال ساخت و تکمیل در مناطق خاص دولتی و با مبلغ 250 هزار یورو امکان پذیر می باشد، علاوه بر آن بایستی یک وام بدون بهره به مبلغ 100 هزار یورو برای یک دوره پنج ساله به دولت آلمان پرداخت شود.

زیرا دولت آلمان این مبلغ را صرف توسعه مناطق اقتصادی و پروژه های شهری خود می کند که این پروسه از ابتدا تا مرحله پایانی تایید حدود 4 ماه طول می کشد، اصل مطلب اینکه برای خرید ملک در آلمان و برای دریافت اقامت این کشور باید تمکن مالی خوبی داشته باشید.

 

خریداری ملک آلمان برای اقامت

خرید ملک آلمان و اقامت

طبق تحقیقات و مطالعات انجام شده سرمایه گذاری بر املاک آلمان به منظور دریافت اقامت این کشور مستلزم توان مالی خوبی از جمله 300 هزار یورو می باشد علاوه بر آن باید اثبات نمود که در ماه حداقل 3 هزار یورو درآمد دارید که این درآمد می تواند از اجاره، سهام و یا حقوق بازنشستگی و یا دیگر منابع باشد و یا اینکه از تمکن مالی خوبی برخوردار باشید و مبلغ قابل توجه ای در حساب بانکی خود داشته باشید.

مخاطبین گرامی چنانچه در مهاجرت به آلمان علاوه بر خرید ملک خارجی قصد انجام کار و بیزینس داشتید پیشنهاد مطالعه مقاله دانستنی های مهاجرت کاری به آلمان 2020 را برایتان داریم.

 

برنامه های مهاجرتی آلمان

برنامه های مهاجرتی آلمان در زمان های گوناگون و بر حسب شرایط کشورها قابل تغییر میباشد ولی طبق آخرین مطالعات خرید ملک در آلمان با برنامه های گوناگون مهاجرتی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر داشته باشید.

علاوه بر آن در مهاجرت به آلمان و برای خرید ملک در آلمان بهتر است که ابتدا با شهرهای این کشور آشنا شده و بر اساس شرایط و اهداف خود مبادرت به خرید ملک خارجی در این کشور نمایید همچنین برای اطلاع از جدیدترین برنامه مهاجرت به آلمان بهتر است که با یک وکیل مهاجرت مشاوره و تعامل فکری داشته باشید.

 

ویزای مهاجرت به آلمان

ویزای مهاجرت به آلمان بنا به هدف مهاجرت و سفر تعیین می شود که در ادامه توضیحات باید گفت همچنین متقاضیان و سرمایه گذاران ملکی بین المللی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا مانند چین، امارات متحده عربی، ترکیه، ایران و روسیه با خرید ملک در آلمان و دریافت اقامت آلمان می توانند به راحتی به 28 کشور اروپایی منطقه شنگن سفر داشته باشند.

که بدین منظور می بایست برای دریافت مجوز اقامت درخواست دهند تا بتوانند با ویزای نوع D به آلمان ورود پیدا کنند همچنین برای دریافت ویزا برای مهاجرت به آلمان و خرید ملک خارجی در آلمان بایستی مدارک لازم را ارائه و فرم درخواست ویزا را پر کنید.

 

اقامت آلمان با سرمایه گذاری ملکی

گفته شد اقامت و دریافت مجوز اقامت آلمان از طریق خرید ملک خارجی در این کشور تحت برنامه هایی امکان پذیر است که شرط اصلی آن داشتن توانایی مالی کافی بوده وگرنه همه اتباع خارجی تحت شرایطی می توانند در این کشور ملک جهت سکونت و یا سرمایه گذاری ملکی خارجی خریداری نمایند که البته می بایست پروسه خرید ملک در آلمان بسیار دقیق رعایت شود.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران خود املاک بین المللی اینوستایم و موسسه حقوقی ببن المللی اریکه عدل تمامی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی را با رعایت نکات حقوقی آن از ابتدا تا پایان ارائه و تکمیل می نماید.

و شما همراه گرامی چنانچه در خصوص موضوع چگونگی سرمایه گذاری ملکی خارجی در آلمان به منظور اقامت اطلاعات بیشتر و تکمیلی نیاز داشتید می توانید با مشاوران IIL تماس گرفته تا ارتباط ویدئو کال داشته باشید و یا برای مشاوره حضوری با وکیل و مشاور کار خود وقت رزرو نمایید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا