اخبار ILL

پیام عجیب یکی از مخاطبین آی آی ال

از رنجی که می بریم...

اخیرا یک پیام عجیب از طرف یکی از مخاطبین وکلای مهاجرت ایران خطاب به مدیریت مجموعه بدست واحد روابط عمومی سازمان رسید. این پیام به قدری عجیب و به دور از انتظار بود که مدیریت هلدینگ اریکه عدل بلافاصله یک پاسخ مفصل برای شخص فرستنده تحریر نموده و برای ایشان ارسال داشتند. خالی از لطف نیست که شما عزیزان نیز این مکاتبه را ملاحظه فرموده و قضاوت کنید.

پیام دریافتی از آقای محمد …

با سلام و احترام
پیام های تبلیغاتی سایت شما در سایت های دیگر مملو از تصاویر زنان برهنه با شکل و طرحهای مختلف است. هرچند این کار شما خلاف عرف رسانه ای و ارزشهای ملی و دینی است اما مهم تر از آن، اینست که شما با این نوع تبلیغ، منجر هنجارشکنی و شکستن قبح تصاویر زنان با سرشانه های برهنه یا لباس های غیرکامل می شود.
برای حفظ میهن عزیزمان، مادران بزرگی، دسته گلهای خود را فدا کردند تا وطن و دین فروشان مثل شما زنده بمانید و زندگی کنید
دنیای ناچیزی دارید، آخرت ناپیدایی خواهید داشت.

در زمانی که دفتر ما این پیام را دریافت کرده است صفحات زیر در کمپین های تبلیغاتی ما در حال نمایش بوده است. لیست عناوین و تصویر ها برای جویا شدن نظر شما عزیزان درج می شود.

پیام عجیب یکی از مخاطبین آی آی ال

پاسخ مدیریت محترم هلدینگ اریکه عدل

دوست عزیز ،

اگر منظور شما از محتوای مملو از تصاویر زنان برهنه با شکل و طرحهای مختلف !!!‌ تصویر زن و شوهری است که پرچم کشورشان را به دوش دارند یا زوجی که با پوشش مناسب در حیاط منزل خود هستند،  باید خدمت شما عارض شد که دنیای شما از نوک سوزن هم کوچک تر است! البته باید دید که تعریف شما از برهنگی چیست. شما از فرهنگ برهنگی انتقاد می کنید در حالی که در برهنگی فرهنگی شدیدی مغروق و معدوم هستید.

برهنگی زنان مشکل ما نیست ، مشکل عظیم تر چشمان ناپاک و اراده سست بنیاد برخی است که زندگی شان به زیر کمرشان خلاصه می شود. دیدگان بیمار این افراد به جای انسانیت بدوا جنسیت را می بیند و سپس اگر از چالش این فکر بیمار رهایی یافتند تعداد بسیار معدودی می توانند به دور از تعصب قضاوت نمایند.

در دین و مذهبی که شما از آن ارتزاق می کنید و سنگش را این چنین به سینه می کوبید ، ایراد تهمت ناروا ، دروغگویی ،‌ اغراق ، مبالغه ، خلاف واقع نشان دادن آنچه که هست ، بزرگ نشان دادن گناهان هم کیشان و سایر گناهان کبیره ای که شما در یک ایمیل ساده مرتکب شدید ، بسیار بیشتر از انتشار تصاویر به قول شما مملو از برهنگی ، تقبیح شده و خشم خداوند را به همراه دارد. به قطع اگر نتوانید دین فروشی !!‌ ما را به ادله مثبته عیان و اثبات نمایید ، در اسفل السفلای دوزخ خواهید سوخت.

شما خود را پیروی آن بزرگواری می دانید که زمانی که از طرف پیامبر اعظم (ص) مامور و ماذون گردید تا گزارش یک زنای محصنه را راستی آزمایی کند در موسم ورودش چنان لنگه های در چوبی خانه را بر هم کوبید که زناکارهای بخت برگشته بدون فوت وقت خانه را ترک گفتند و سپس آن گاه که امیر المومنین به محضر آن پیامبر عظیم الشان مشرف شد اذعان داشت که : لم أرى ولم أسمع !

الله اعلم که شما که در فضای مجازی چنین یکه تازی کرده و گناه انگاری می کنید در دنیای واقعی و زندگی روزمره چه می کنید! از سیره علی (ع) شرم کنید. حفظ میهن اسلامی با تفحص و جستجو در کردار و گفتار این و آن میسر نمی شود. خون پاک شهدا با تهمت و تکفیر و تقبیح  و مبالغه گویی در خصوص آنچه مردم نکرده اند، حراست نخواهد شد.

همان به که دنیای ناچیزی داشته باشیم تا در دنیا ناچیز باشیم و برای خود شیرینی و اظهار وجود ، دیگران را به نکرده ها محکوم و مجبور کنیم و در خصوص آنچه محقق نشده داد سخن برانیم.

نه خشمگین هستیم و نه غمگین،‌ صرفا عمیقا  بر آنچه که در گفتار و کردار و پندار شما دنیا و آخرت شما را در چنگ خود به اسارت برده است ، احساس تاسف می کنیم. انشالله خداوند منان شما و دیگر الضالین ها و مغضوب العلهیم های جامعه را به صراط مستقیم هدایت فرماید. الهی آمین.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫2 نظرها

 1. سلام :
  بنده هم انتقادی به بد قولی مجموعه شما دارم که به استحضار می رسانم.
  چند ماهی قبل حسب جستجو در فضای مجازی با سایت شما اشنا شدم.با تعیین وقت خدمت جناب اقای مسعودی رسیدم و در مورد اقامت تمکن مالی فرانسه بحث و گفتگو کردیم ایشان قیمت جهت اخذ این نوع اقامت جهت یک نفر را مبلغ 000 10 یورو اعلام نمودند.
  پس از حدود 2 ماه که بنده ویزای بلند مدت فرانسه را شخصا اخذ نمودم از طریق واتساپ با ایشان جهت هماهنگی روند گرفتن اقامت تماس گرفتم که قیمت را 000 15 یورو اعلام کردند.
  یعنی ابتدا برای جذب مشتری مشاوره را رایگان انجام دادند ولی بعد 50 درصد قیمت را افزایش دادند.
  قضاوت با شما

  1. خوب بود که این انتقاد مستقیما به دفتر موسسه ارسال می شد. اما کامنت شما را منتشر می کنیم تا بار دیگر بر صداقت مجموعه مهر تایید بخورد.
   خداوند را شاکریم که تمام مراودات دفاتر ما ثبت و ضبط می گردند. در بررسی هایی که در مورد پرونده شما در دفتر داشتیم ،‌ شما حدود یک هفته کامل به صورت مداوم از دفتر به رایگان مشاوره گرفته اید و در زمانی که خودتان برای انعقاد قرارداد تعیین کرده اید در آخرین لحظه حضور نیافته اید. سپس بعد از دو ماه تماس گرفته اید و تقاضا کرده اید که دوباره پرونده شما با همان شرایط ۳ ماه قبل به جریان بیفتد!

   اخذ ویزای بلند مدت فرانسه جزئی از سرویس تمکن مالی فرانسه است و نیازی نبوده که خودتان مستقلا اقدام کنید. در محاسبه قیمت این سرویس داشتن ویزا یا نداشتن آن تاثیری ندارد.

   در پایان خاطر نشان می کنیم که وکلای مهاجرت ایران برای جذب مشتری نیازی به دست یازیدن به روشهایی که شما فرمودید ندارد. خدمات بلاواسطه با هزینه های معقول بهترین روش جذب مشتری است. سرویس تمکن مالی فرانسه توسط سایرین تا ۳۰ هزار یورو قیمت گذاری شده است! پیگیر بودن شما به این شکل نشان از بی رقیب بودن قیمت های موسسه است!

   ما یک قانون طلایی داریم و آن این است که تا قبل از قرارداد صرفا مشاور و حافظ منافع هستیم و بعد از آن وکیل و مجری خواهیم بود. در مراحل انعقاد قرارداد آرامش کامل حکم فرماست و هر گونه فشار و اجباری از ناحیه دفتر ممنوع است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن