مهاجرت به پرتغالویزای دی 7 پرتغال

کار و تحصیل در پرتغال با ویزای تمکن مالی

یکی از مواردی که مدنظر علاقمندان به مهاجرت به پرتغال است بحث کار و تحصیل در پرتغال با ویزای تمکن مالی پرتغال یا همان ویزای دی ۷ پرتغال است. متقضیان می خواهند بدانند که با ویزای D7 پرتغال می توانند در پرتغال کار کنند یا خیر؟ همچنین تحصیل هم برای آنها اهمیت دارد. با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید تا در این خصوص به بحث بنشینیم.

کار کردن در پرتغال با ویزای دی ۷ این کشور

با وجود اینکه مبنا و فسلفه ویزای D7 پرتغال بر این است که شخص بازنشسته یا افراد مستمری بگیر وارد پرتغال شوند و با استفاده از منابع مالی موجود خود در این کشور گذران زندگی کنند ، قوانین و مقررات کشور پرتغال کار کردن را برای دارنده ویزای D7 پرتغال ممنوع نکرده است. به عبارت دیگر دارنده ویزای D7 پرتغال می تواند در این کشور کار کند.

با در ذهن داشتن این واقعیت شخص دارنده ویزای دی ۷ پرتغال هم می تواند برای دیگران ( شرکتها ، اشخاص و … ) کار کند و هم اینکه می تواند به صورت آزاد و برای خودش کار کند. این امتیاز برای افرادی که به این نوع ویزا علاقمند هستند ، بسیار ارزشمند است.

 

تحصیل کردن در پرتغال با گرفتن ویزای D7 پرتغال

بله پاسخ مثبت است. شخصی که بوسیله ویزای دی ۷ پرتغال وارد این کشور شده است و اقامت دریافت کرده است می تواند از سیستم آموزشی و تحصیلی این کشور اروپایی بهره ببرد.

در کنار فرد اصلی متقاضی ویزا ، افراد وابسته وی هم می توانند ر پرتغال به تحصیل مشغول شوند.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا