مهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)

کمترین مالیات در املاک خارجی متعلق به کدام کشورهاست ؟

مالیات خریداری ملک کشورها

کمترین مالیات در املاک خارجی و انتقال مالکیت متعلق به کشورهای آمریکا، رومانی، روسیه و نیوزلند می باشد، روسیه در انتقال مالکیت 30 دلار صوری و اسمی دولتی مالیات دارد ولی نیوزلند هیچ درصد مالیاتی در این خصوص ندارد که بنابراین نیوزلند در رتبه اول کشور هایی است که مالیات انتقال ملک ندارد. وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا از کشورهایی که بیشترین و کمترین نرخ مالیات را در انتقال ملک دارند نکاتی را ارائه می نماید، البته که میزان مالیات در خرید ملک اروپایی موضوعی مهم است که قابل بررسی نیز می باشد. همچنین به بهترین کشورها در مالیات ملک اشاره و گفته می شود که نرخ مالیات ملکی کشورها مشوق و انگیزه خوبی در مهاجرت برای سرمایه گذاری ملکی خارجی بوده و خرید ملک خارجی با مالیات کم گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری ملکی بین المللی می باشد.

 

کمترین مالیات در املاک خارجی

کمترین مالیات در املاک خارجی متعلق به کشور های آمریکا با 0.6 درصد و رومانی با 0.2 درصد، روسیه با 30 دلار صوری و اسمی می باشد که در مقایسه با این کشورها نیوزلند تنها کشوری است که مالیات انتقال ملک و هیچ گونه پرداخت اجباری در معاملات ملکی ندارد، لذا کمترین نرخ مالیاتی در خرید و انتقال ملک خارجی از آن کشور نیوزلند می باشد.

مالیات خرید ملک اروپایی

مالیات خرید ملک اروپایی

مالیات خرید ملک اروپایی در برخی کشورهای اروپایی واقعا نرخ پایینی دارد از جمله بلغارستان، که بنا به موقعیت و محل ملک و قوانین شهرداری آن منطقه بین 1 تا 3 درصد از ارزش ملک به عنوان مالیات انتقال ملک اعمال می گردد. مالیات خریداری ملک اروپایی در کشور بلغارستان نسبت به برخی از کشورها بسیار کم است. در خرید انواع ملک خارجی می توانید با مراجعه به سایت املاک بین المللی اینوستایم بهترین گزینه را برای خرید ملک های بین المللی خود انتخاب نمایید.

 

بهترین کشورها در مالیات ملک

بهترین کشورها در مالیات ملک را می توان با اشاره به ایرلند معرفی نمود که نرخ مالیات در انتقال ملک آن 1.0 درصد می باشد و به موازات آن کشور ایتالیا نیز دارای 1.7 درصد نرخ مالیات ملک است، مالیات ملکی کانادا با کمی تفاوت و افزایش درصد به 1.8 درصد می رسد البته می توان گفت ایرلند، ایتالیا و کانادا نیز جزو بهترین کشورها در مالیات ملکی می باشند.

 

نرخ مالیات ملکی کشورها

نرخ مالیات ملکی کشورهایی مانند مکزیک و هلند 2 درصد از ارزش ملک می باشد که برزیل نیز همین 2 درصد مالیات را در انتقال مالکیت دارد، کشورهای چین و لهستان هر کدام 2.1 درصد  برای مالیات انتقال ملک خود اعمال می نمایند. نرخ مالیات انتقال ملک در هر دو کشورهای اسرائیل و دانمارک 2.7 درصد بوده ولی ژاپن 3 درصد مالیات در نظر گرفته است. نرخ مالیات ملک در کشورها مشوق خوبی برای مهاجرت های سرمایه گذاران ملکی بین المللی می باشد.

خرید ملک خارجی با مالیات کم

 

خرید ملک خارجی با مالیات کم

خرید ملک خارجی با مالیات کم برای انتقال مالکیت در کشورهای مانند انگلیس، اروگوئه، استرالیا، مالتا، آلمان، کرواسی، هند، فرانسه، پاکستان و اسپانیا زیر 10 درصد می باشد که نرخ های آن به ترتیب طبق ذیل ارائه می شوند.

  • 3.5 درصد
  • 4 درصد
  • 4.8 درصد
  • 5 درصد
  • 5 درصد
  • 5.1 درصد
  • 5.1 درصد
  • 5.1 درصد
  • 6 درصد
  • 8 درصد

طبق این جدول مالیات انتقال ملک در انگلیس 3.5 درصد و اسپانیا 8 درصد می باشد که همانطور که گفته شد این کشورها زیر 10 درصد مالیات در معاملات ملکی دارند. اما کشوری مانند بلژیک نرخ بیشتری مانند 11.3 درصد برای مالیات انتقال ملک خود دارد. خریداری ملک های خارجی با مالیات پایین در کشور ترکیه نیز مورد توجه بسیاری از علاقمندان مهاجرت برای سرمایه گذاری ملکی بین المللی می باشد که جهت افزایش معلومات خود پیشنهاد مطالعه مقاله مالیات خریداری ملک در دبی را برایتان داریم.

 

کمترین و بیشترین مالیات املاک بین المللی

طبق گزارشات و آمار بدست آمده کمترین مالیات در املاک خارجی از آن کشورهایی مانند آمریکا، رومانی و روسیه می باشد که گفتیم نیوزلند هیچ درصدی برای مالیات انتقال املاک خود ندارد. مالیات خرید ملک اروپایی در کشور بلغارستان بین 1 تا 3 درصد بود که تقریبا نرخ مناسبی دارد، از بهترین کشورها در مالیات ملک به ایرلند و ایتالیا نیز اشاره داشتیم و عنوان شد که نرخ مالیات ملکی کشورها هر چقدر کمتر باشد سرمایه گذاران ملکی بین المللی تمایل بیشتری به مهاجرت به این کشورها برای خرید ملک خارجی خواهند داشت به عبارتی خرید ملک خارجی با مالیات کم آمار مهاجرت را نیز بالا می برد. در خرید ملک های خارجی خود چه برای سکونت یا سرمایه گذاری ملکی بین المللی می توانید با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل تماس بگیرید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا