برنامه های مهاجرتی پرتغالمهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به پرتغال

گسترش ویزای طلایی با ویزای سبز پرتغال

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

با توجه به اینکه ویزای طلایی پرتغال بهترین روش مهاجرتی است وکلای مهاجرت ایران(IIL) قصد داریم در این مقاله ویزای سبز پرتغال یا اصطلاحا گرین ویزای پرتغال را که قرار است امسال یکی از برنامه مهاجرتی پرتغال بشود سخن بگوییم.

 

ویزای سبز برای سرمایه گذاری در محیط زیست در پرتغال

یکی از جاذبه های اصلی برنامه مهاجرتی پرتغال و همچنین بهترین روش مهاجرتی اروپا ، ویزای طلایی پرتغال است که جزو روش های مهاجرتی یکی از سریع ترین کشورهای جهان قرار دارد و طول مدت آن فقط 2 تا 5 ماه است.

گسترش دامنه پروژه های موجود از طریق ویزای سبز پرتغال باعث جذابیت بیشتر می شود، این امر نه تنها به اقتصاد ملی پرتغال کمک می کند، بلکه به ایجاد یک محیط زیست سازگار تر نیز می انجامد.

 

اخذ اقامت به منظور انجام فعالیت برای سرمایه گذاری در پروژه های سبز

پارلمان پرتغال قبلا پیش نویس لایحه ای را تصویب کرده است که برنامه ویزای طلایی پرتغالی را با گزینه های سرمایه گذاری سازگار با محیط زیست گسترش می دهد  که اگر آن را به اجرا درآورد، سرمایه گذاران بین المللی را قادر خواهد ساخت تا “پرچم سبز” را در پرتغال دریافت کنند و منجر به گرین ویزای پرتغال خواهد شد.

 

معرفی برنامه گرین ویزای پرتغال در سال 2019 توسط کشور پرتغال

دولت پرتغال برنامه محبوب ویزای طلایی که یکی از برنامه مهاجرتی پرتغال است را با اعلام برنامه اضافی « ویزای سبز پرتغال » تمدید کرده است که یه نوع ابتکار عمل سرمایه گذاری جدید است و سرمایه گذاران خارجی را قادر می سازد تا در پروژه های توسعه زیست محیطی مانند کشاورزی ارگانیک، اکوتوریسم یا انرژی های تجدید پذیر، یک ویزای سبز بدست آورند و آن ها را مجاز به دریافت مجوز اقامت و در نهایت صاحب ملیت پرتغالی می دانند.

لازم است بدانید این برنامه ثابت کرده است که در میان سرمایه گذاران خارجی از جمله کشورهای چین، آفریقای جنوبی، ترکیه، روسیه و آمریکا محبوبیت فراوانی دارد.

 

رد لغو ویزای طلایی پرتغال از سوی پارلمان

البته تلاش هایی برای حذف ویزای طلایی پرتغال که یکی از برنامه مهاجرتی پرتغال است صورت گرفت و در عین حال تلاش برای لغو ویزای طلایی در همین حال توسط پارلمان رد شد.

آندره سیلوا، رهبر و تنها نماینده پارلمان، پس از رای گیری گفت: “تصویب ویزای سبز به تقویت نقش پرتغال در جذب سرمایه گذاری بین المللی محیطی کمک می کند و در عین حال تضمین انتقال به یک اقتصاد دایره ای و بدون کربن است.” و طرح ویزای سبز یک طرح پیشنهادی است که به احتمال زیاد امسال در کشور پرتغال اجرایی خواهد شد.

با اطلاع از ویزای سبز پرتغال یا اصطلاحا گرین ویزای پرتغال که قرار است یکی از برنامه مهاجرتی پرتغال باشد دریافتیم کشور پرتغال از هرگونه سرمایه گذاری در کشور خود استقبال خواهد کرد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد روشهای مهاجرتی پرتغال با ما در تماس باشید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا