تایید مدرک و گواهی بین المللیحقوق مهاجرتمهاجرت به استرالیا

گواهی کردن مدارک مهاجرت کاری استرالیا

بسیاری از متخصصین کشور و کسانی که نیروی کار ماهر هستند به سمت مهاجرت کاری به استرالیا در حرکت هستند.یکی از مرسوم ترین راه های مهاجرت به استرالیا ویزای کار استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق کار می باشد. به این معنا که این راه آسان تر از راه های دیگر می باشد، به دلیل این که استرالیا کشوری مهاجر پذیر است و به دنبال مهاجرانی است که بتوانند در گسترش این کشور نقش مفید و موثری ایفا کنند.

همچنین اداره مهاجرت به استرالیا هر سال لیستی از مشاغل مورد نیاز در استرالیا را ابلاغ می کند (لیست SOL و CSOL) تا در بازار کار استرالیا تعادل را برقرار نماید. اگرچه استرالیا به طور مستمر در حال پذیرش مهاجر است، اما به دلیل وجود علاقمندان زیاد، امر اخذ ویزای کار استرالیا را سخت تر و زمان برتر کرده است.

این دسته از هموطنان در این مسیری که در پیش دارند نیاز دارند که یک وکیل دادگستری کار گواهی کردن مدارک مهاجرت کاری استرالیا را انجام دهند. برخی از مدارک هستند که سفارت کشور خارجی تایید انها را انجام نمی دهد مثل تایید کردن عکس متقاضی مهاجرت کاری به استرالیا که حتما باید توسط وکیل دادگستری که در امور بین المللی سر رشته دارد انجام شود. دفتر وکلای مهاجرت ایران افتخار دارد در کم ترین زمان ممکن و با دقت فراوان کار گواهی کردن مدارک مهاجرت کاری استرالیا را بر عهده بگیرد و انجام دهد.

 

 

ارزیابی شما برای ویزای اسکیلد ورکر استرالیا

 با تکمیل و ارسال فرم ارزیابی وکلای مهاجرت ایران ، شانس خود را برای دریافت ویزای اسکیلد ورکر استرالیا محک بزنید

کلیک کنید

 

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا