کار و اشتغال اسپانیامهاجرت از طریق ثبت شرکتمهاجرت به اسپانیا

یک رستوران در اسپانیا باز کنید

مهاجرت از طریق کارافرینی

در این مقاله وکلای مهاجرت ایران (IIL) قصد داریم درباره راه اندازی کسب و کار در اسپانیا از طریق تاسیس رستوران در اسپانیا شرح دهیم و اینکه مراحل راه اندازی رستوران در اسپانیا ، قوانین رستوران زدن در اسپانیا چه مواردی می تواند باشد، البته خوب است بدانید افتتاح رستوران در اسپانیا یک نوع ثبت شرکت در اسپانیا محسوب می شود.

 

تاسیس رستوران در اسپانیا

اسپانیا کشور پر جنب و جوش است، جایی است که صنایع مربوط به غذا به رشد می کنند، زیرا پتانسیل تجاری در این زمینه به دلیل تعداد زیادی از گردشگران و شیوه زندگی شهروندان اسپانیا است.

به همین ترتیب، اگر شما علاقه مند به تاسیس رستوران در اسپانیا هستید، باید بدانید که چشم انداز بسیار مثبتی در بازار اسپانیا وجود دارد در نتیجه انگیزه بیشتری برای رستوران زدن در اسپانیا وجود دارد.

 

نکات مهم هنگام راه اندازی رستوران در اسپانیا

اگر قصد افتتاح رستوران در اسپانیا را دارید، باید چندین جنبه را در نظر داشته باشید. وکلای متخصص ما در ثبت شرکت در اسپانیا می توانند اطلاعات مربوطه را به شما ارائه دهند تا سرمایه گذاری شما تبدیل به یک کسب و کار موفق شود،

و می توانند در مورد مجوز های کسب و کار مورد نیاز، قوانین و مقررات بهداشت و ایمنی مربوط به واحدهای پذیرایی و سایر موارد مرتبط در این مورد به شما کمک کنند.

با توجه به راهکارهایی که میخواهید کسب و کارتان را با نام تجاری خود به اشتراک بگذارید، هنگام افتتاح رستوران در اسپانیا باید به موارد مهمی توجه کنید.

افتتاح رستوران در اسپانیا ، راه اندازی رستوران در اسپانیا ، تاسیس رستوران در اسپانیا ، رستوران زدن در اسپانیا

موارد مهمی که هنگام باز کردن یک رستوران باید به آن توجه کرد

 –محل سکونت

هنگام راه اندازی رستوران در اسپانیا ،بسیار مهم است که رستوران شما در مکانی قرار گیرد که مشتریان را جذب کند و بیشتر به چشم بیاید.

 

-اندازه

در هنگام رستوران زدن در اسپانیا ،داشتن یک رستوران بزرگتر نیاز به تدارکات بیشتر و همچنین استخدام پرسنل بیشتری دارد و طبیعتا افزایش هزینه ها را دربر می گیرد.

 

-گواهینامه ها

گواهینامه شما نشان می دهد که رستورانتان با احترام به شرایط ایمنی و بهداشت، با قانون اسپانیا مطابقت دارد و همچنین اگر قصد فروش الکل و بر پا کردن کنسرت زنده را د رداخل رستوران داشتید نیاز به یک گواهینامه یا مجوز دارید.

 

-پرسنل

هر رستورانی به تعدادی پرسنل برای ارائه خدمات احتیاج دارد و یکی از مؤلفه های اصلی کسب و کار موفقیت آمیز، توسط پرسنل شرکت ارائه می شود.

 

-اخذ مجوز کارکنان در اسپانیا

یکی از مهمترین مجوز های تاسیس رستوران در اسپانیا ،گواهینامه غذایی است که برای همه کارکنان اداری و پرسنل تهیه غذا لازم است. برای دریافت گواهینامه، پرسنل این شرکت مجبورند دوره ای را درباره مواد غذایی به اتمام برسانند و آزمون دهند که این آزمون نشان از دانش و آموزش لازم در زمینه انتقال مواد غذایی، پردازش و پخت و پز است.

گواهینامه های صادر شده پس از سال 2010 هیچ وقت منقضی نمی شود، اما حتی صاحبان واحد های پذیرایی نیز تشویق می شوند که هر 4 تا 5 ساله کارکنان خود را به کلاس های خاص هدایت کنند، اگرچه آنها مجبور نیستند این اقدام را انجام دهند.

 

نکته مهم دیگری که در هنگام راه اندازی رستوران در اسپانیا لازم است بدانیم این است که جهت بهتر ارائه دادن خدمات رستوران ها، بازرسی های مداومی صورت می گیرد و بازرسان می توانند مدارک قانونی را درخواست کنند که بتواند ظرفیت کارکنان را برای رسیدگی به مواد غذایی مورد تایید قرار دهند.

 

چرا سرمایه گذاری در یک رستوران اسپانیایی؟ 

دلایل متعددی برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار با عنوان افتتاح رستوران در اسپانیا وجود دارد، به این دلیل که اقتصاد اسپانیا به سرعت در حال رشد است و همچنین به دلیل تعداد زیادی از گردشگران که این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.

یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاری در بخش غذا در اسپانیا می توان به تنوع واحدهای رستوران که در اسپانیا موجود است اشاره کرد. فرصت های کسب و کار جدید را می توان در این صنعت رستوران داری مورد بهره برداری قرار داد، زیرا بازار مصرف اسپانیایی روز به روز بیشتر جذب محصولات متنوعی از غذاهای داخلی و خارجی می شود.

 

روند ثبت نام در اسپانیا

هنگام رستوران زدن در اسپانیا ،به عنوان یک سرمایه گذار در یک رستوران در اسپانیا، شما باید شرکت خود را تحت یکی از ده سازمان حقوقی که توسط قانون اسپانیا مشخص شده است ثبت کنید.

یکی از رایج ترین انواع شرکت ها در اسپانیا، شرکت محدودیت پذیری است، زیرا این فرم کسب و کار، مزایایی را برای صاحبان آن ارائه می دهد، برای باز کردن چنین شرکتی، شما شماره شناسایی مالیات را که توسط Registry Commercial در اسپانیا صادر شده است دریافت خواهید کرد.

در نتیجه مراحل افتتاح رستوران در اسپانیا ، قوانین راه اندازی رستوران در اسپانیا را بررسی کردیم، دیدیم که برای تاسیس رستوران در اسپانیا علاوه بر مراحل عمومی باید مراحل اضافی برای رستوران زدن در اسپانیا انجام شود برای کسب اطلاعات بیشتر با وکلای مهاجرت ایران (IIL) در تماس باشید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا