وکلای مهاجرت ایران آی آی ال موسسه مهاجرتی وکیل مهاجرتی مشاور مهاجرت وکیل متخصص مهاجرت دفتر مهاجرت

با وکلای مهاجرت ایران آشنا شوید

وبگاه وکلای مهاجرت ایران همچون ققنوسی تازه نفس از دل دپارتمان مهاجرت و اقامت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به آغوش مردم عزیز کشورمان پر کشیده است. موسسه ای که از بدو برخاستن همتش بر ارتقای حقوق و حفظ منافع ملت بوده است.

ما می خواهیم یک تجربه جدید از وکیل مهاجرت به شما  هدیه دهیم. ما میخواهیم با صدایی رسا به شما یادآوری کنیم که خدمات تخصصی را باید متخصصین ارائه دهند و در مقابل عملکردشان مسئولانه و سینه ستبر بایستند. وکلای مهاجرت ایران که به اختصار از آن بعنوان IIL یاد می کنیم قصد دارد برای اولین بار دید جامع اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، جغرافیایی و سیاسی را با دانش مهاجرت عجین کند و برای اولین بار راهی راهگشا را برای ملت شریف و هموطنان دوست داشتنی ترسیم کند.

مهاجرت یک کسب و کار نیست که بازار برای آن رقابت کند و نابکاران در جذب مردم از یکدیگر سبقت بگیرند. مهاجرت یک بحران است و باید توسط کار بلدان معرکه مدیریت شود. مخصوصا در روزگار بی رحمی که ایرانیان را از سایرین جدا می کند و ذهنیت دیگری را در مورد آنها روا داشته است. ما می خواهیم با هم و دست در دستان هم پرواز کنیم و خاطرات خوب و بد را با هم ثبت نماییم.

وبگاه وکلای مهاجرت ایران نقطه عطفی است بر حقوق مهاجرت و مهاجرین. مهاجرینی که قبل از هر چیز به یک شانه ستبر برای سر گذاشتن نیاز دارند و می خواهند نگرانی های عمیقشان را با تکیه گاهشان شریک شوند.

درباره خانواده بزرگ IIL بیشتر بدانید

در این ویدئو شما با خانواده بزرگ وکلای مهاجرت ایران و حوزه خدمات آن آشنا می شوید.

وکلای مهاجرت ایران اولین و تنها مجموعه سازمان یافته خدمات مهاجرت و اقامت در ایران است که با در اختیار داشتن بهترین وکلای حقوق تجارت بین الملل و مهاجرت در ۱۴ کشور دنیا حافظ منافع هموطنان گرامی به بهترین شکل ممکن است. خدمات جامع مهاجرت با IIL متولد شده است.

سوالاتی که معمولا از ما می پرسند ...

آی آی ال معادل فارسی کلمه iiL انگلیسی است و به معنای وکلای مهاجرت ایران می باشد. به عبارت دیگر این اصطلاح مخفف عبارت Iran Immigration Lawyers می باشد.

بله ! وکلای مهاجرت ایران ( آی آی ال ) یک واحد تخصصی از موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل است. اریکه عدل ۹ دپارتمان تخصصی دارد و یکی از آنها دپارتمان مهاجرت ( آی آی ال ) است. اگر تمایل دارید درباره اریکه عدل بیشتر بدانید به لینک زیر مراجعه کنید :  معرفی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل

بله ! موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در کشورهای کانادا ( ونکوور) و پرتغال ( لیسبون) به ثبت رسیده است و بزودی در کشورهای فرانسه ، آلمان و انگلستان نیز شعب خود را ثبت خواهد کرد. برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص به صفحه معرفی موسسه حقوقی اریکه عدل مراجعه فرمایید.

آی آی ال دپارتمان مهاجرت یک موسسه حقوقی بزرگ و بین المللی است. به این واسطه iiL در حدود ۱۴ کشور دنیا فعالیت حقوقی و مهاجرتی دارد. خلاصه وار به کشورهایی از قبیل فرانسه ، پرتغال ، آلمان ، اسلوونی ، لهستان ، جزایر کارائیب ، لاتویا ، انگلستان ، دوبی ، کویت ، کانادا و اسپانیا میتوان اشاره کرد.

همانطور که می دانید وبسایت اریکه عدل ArikeAdl.ir می باشد. خیلی ها می پرسند چرا نشانی آی آی ال فرق میکند. توضیح اینکه به دلیل وسعت بیش از اندازه مباحث مهاجرتی هیات مدیره اریکه عدل تصمیم گرفت که کلیه مقالات و مباحث مهاجرتی در یک فضای مستقل و تخصصی منتشر شوند تا با مسائل حقوقی اختلاط پیدا نکنند. بنابراین خیالتان راحت باشد! ما همان اریکه عدل قدیمی هستیم.

خب! نمی دانیم این کار را چه کسی مد کرده است !! اما این کار از یک وکیل حرفه ای بعید است. دقیقا مثل این است که یک وکیل دادگستری حکمهای مردم را منتشر کند که خلاف آئین نامه کانون وکلاست. از این گذشته ما در قراردادهایمان شرط NDA داریم که مخفف Non-disclosure agreement است. این به معنی محرمانگی کلیه اطلاعات بین وکیل و موکل است. به همین دلیل ما هیچگونه مدرک مهاجرتی و اقامتی را منتشر نخواهیم کرد حتی با اجازه خود موکلین!!

ما در آی آی ال دو نوع مشاوره داریم. مشاوره با مشاور مهاجرتی و مشاوره با وکیل مهاجرتی. شما می توانید با کارشناسان مهاجرتی ما در جلسه حضوری به صورت رایگان مشاوره کنید اما مشاوره با وکلای مهاجرت که از جمله وکلای بین المللی و مجرب موسسه هستند دارای هزینه حق المشاوره است.

وکیل مهاجرتی یک شخص متخصص است که دارای پروانه وکالت دادگستری است و می تواند قانوناً نمایندگی افراد را در امور مختلف بپذیرد و از حقوق آنها دفاع کند. وکیل مهاجرت به دلیل درگیر بودن با بخش عملی پرونده های مهاجرت تجربه بسیار ارزشمندی دارد و می تواند به معنای واقعی کلمه برنامه مهاجرت اختصاصی برای اشخاص و خانواده آنها طراحی کند. یک مشاوره کوتاه با وکیل متخصص مهاجرت می تواند به بسیاری از سردرگمی های شما پایان بدهد.

مشاور مهاجرتی نیز یک شخص متخصص است که بر امور مهاجرتی احاطه و تسلط کامل دارد و میتواند شما را در خصوص ابعاد مختلف یک برنامه مهاجرتی روشن کند اما انتظار نمی رود که برای مهاجرت شما وخانواده برنامه ریزی و طرح ریزی کند. مشاور مهاجرت پروانه وکالت ندارد و نمی تواند نمایندگی افراد را بر عهده بگیرد.

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل اولین و تنها موسسه ایرانی است که دارای سامانه الکترونیک موکلین می باشد. سام یک سامانه آنلاین و محرمانه است که به صورت به روز و لحظه ای اقدامات وکلا در پرونده، سیر پیشرفت پرونده، گزارشات مالی را به موکل اطلاع رسانی می کند و امکان دانلود کلیه اسناد و مدارک، مکاتبات وکلا و … را فراهم می کند. در این سامانه همچنین یک سیستم پشتیبانی پیشرفته وجود دارد که موکل می تواند از طریق آن با وکیل خود مستقیما در ارتباط باشد.

کلیه پرونده های حقوقی و مهاجرتی در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل توسط هیات سه نفره وکلا (ایرانی و خارجی) مدیریت می گردد. به عبارت دیگر شما همیشه بجای استخدام یک نفر وکیل سه نفر وکیل را به خدمت می گیرید. در این هیات طبقه بندی وجود دارد و هر کدام از وکلا وظیفه مشخصی دارند. هیات وکلا به سرعت و دقت پرونده کمک زیادی می کند.

دکمه بازگشت به بالا