پروژه مهاجرت به اروپا

درست است که تنوع و گوناگونی فراوانی در بحث دریافت اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا وجود دارد و این دست شما را در انتخاب و تصمیم گیری باز می کند . با این حال وکیل مهاجرت به اروپا توصیه اش این است که همانگونه که باید از این تنوع خوشحال بود باید مراقب هم بود که این تنوع پیچیدگی و میزان ریسک پذیری را هم افزایش می دهد. 

همانگونه که ما همواره مطابق با اصل سه گام اساسی در مهاجرت به آن تاکید داریم در خصوص دریافت اقامت اروپا هم توصیه وکیل مهاجرت به اروپا در حقیقت اجرا این سه گام در مسیر صحیح است. در این صورت متخصصین امر و در صدر آنها وکیل مهاجرت به اروپا می تواند بسیار بهتر به وظایف خود در خصوص سرونوشت دوم شما عمل کند. انشاالله که خیر است.

نظر شما درباره این منطقه :

مهاجرت به اروپا یکی از تخصص های دیرین مجموعه وکلای مهاجرت ایران است. ما در رخدادهای گوناگون و فراز و نشیب های فراوان محیط بین المللی همواره در کنار موکلین عزیزمان بوده ایم و با تمام توان و قدرتی که تخصص و تجربه به ما اعطا می کند ، حافظ منافع آنها بوده ایم.

مهاجرت به اروپا با سرمایه گذاری در اروپا ، دریافت اقامت اروپا با سرمایه گذاری

مهاجرت به اروپا با سرمایه گذاری

قاره اروپا فرصت های بسیار فوق العاده ای برای سرمایه گذاری و کسب سود دارد. با مهاجرت به اروپا شما می توانید ملک بخرید یا اینکه در پروژه های مشارکت در ساخت ورود کنید. حوزه ساخت و ساز در همه جای دنیا یک کسب و کار پر درآمد است و ورود به آن آرزوی خیلی هاست.

دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری تا این لحظه یکی از شفاف ترین و قطعی ترین روش های مهاجرت محسوب می شود و برای سرپرست خانواده و همراهان وی شرایط مساعدی را در کشور مقصد فراهم می کند. ثبات ارزش دارایی شما نیز یکی از مزایای فوق العاده دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری است.

دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت

اگر در ایران دارای کسب و کار هستید یا اینکه قصد ایجاد استارت آپ و بیزینس دارید فرصت های بسیاری برای رشد و پیشرفت در اروپا برای شما وجود دارد. دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت این فرصت را به شما می دهد که در شرایط ثبات اقتصادی ایده های فوق العاده خود در عملی کنید.

روش دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت در حقیقت یک تیر و دو نشان است. متقاضی از همان ابتدا صاحب کسب و کار خودش است و درآمد دارد و از سوی دیگر می تواند برای دریافت اقامت اروپا نیز اقدام کند. داشتن درآمد بعد از مهاجرت یک نعمت بسیار بزرگی است که فقط کسانی آن را درک می کنند که بعد از مهاجرت به اروپا دشواری های اشتغال را لمس کرده باشند.

ثبت شرکت در اروپا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت
کار کردن در اروپا ، اقامت اروپا برای کار ، اقامت کاری اروپا ، مهاجرت کاری به اروپا

دریافت اقامت اروپا برای کار و اشتغال

دریافت اقامت اروپا برای متخصصین و افراد ماهری که در شرایطی هستند که می توانند از کارفرمایان خارجی دعوتنامه کاری بگیرند ، یک فرصت استثنایی است. اقامت اروپا  و کار کردن در اروپا میتواند برای این افراد فضایی برای پیشرفت و ارتقای سطح تخصصشان باشد.

اگر شما بتوانید در مسیر مهاجرت به اروپا یک موقعیت شغلی مناسب گیر بیاورید بعد از آن می توانید برای بلوکارت اروپا یا کارت آبی اروپا اقدام کنید. بلو کارت راه شما را برای رسیدن به اقامت دائم اروپا و در ادامه دریافت پاسپورت کشور اروپایی هموار می کند.

در برخی از کشورها برای دریافت اقامت اروپا از نوع کاری نیازی به دعوت نامه کاری نیست و شما می توانید در برنامه های اسکیلد ورکر شرکت کنید و یا اینکه ویزا بگیرید و به منظور جستجو برای شغل مورد نظرتان به این کشور سفر کنید و آنجا بمانید. ویزای جاب سیکر آلمان از جمله این برنامه هاست.

مهاجرت به اروپا برای تحصیل

یکی از اهداف دریافت اقامت اروپا میتواند برای تحصیل و یا ادامه تحصیل در دوره های تخصصی باشد. همه ما تعریف سیستم اموزشی توانمند بسیاری از کشورهای اروپایی را شنیده ایم و افراد بسیاری می خواهند با درس خواندن در مراکز آموزشی برتر دنیا آینده بهتری را برای خود و خانواده رقم بزنند.

از سوی دیگر محصلان و دانشجویان می توانند با دریافت اقامت اروپا به منظور تحصیل یا ادامه تحصیل وارد اروپا شوند و سرنوشتی کاملا متفاوت را برای خود رقم بزنند. وکیل مهاجرت به اروپا می تواند در این زمینه ها کمک موثری در تصمیم گیری شما بکند. فراموش نکنید که تحصیل در اروپا فرصت فوق العاده ای برای رقم زدن یک سرنوشت جدید است.

تحصیل در اروپا ، درس خواندن در اروپا ، اقامت تحصیلی اروپا ، مهاجرت تحصیلی به اروپا

دریافت اقامت اروپا در کشور های زیر:

  • کشور آلمان
  • کشور اسپانیا
  • کشور پرتغال
  • کشور انگلستان
  • کشور سوئد
  • کشور فرانسه
  • کشور قبرس
  • کشور یونان
  • کشور لهستان 
  • کشور اسلوونی
دکمه بازگشت به بالا