به عنوان وکیل مهاجرت
در کشورهای مهم دنیا حاضریم!

وکلای مهاجرت ایران به عنوان یکی از دپارتمان های قدرتمند هلدینگ حقوقی بین المللی اریکه عدل ، تخصصی ترین موسسه مهاجرتی کشور کلیه روشهای مهاجرتی و اقامتی حدود ۱۶ کشور دنیا را پوشش می دهد. از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تا ایالتهای کانادا گسترده خدمات آی آی ال غروب نمی کند و روز به روز و لحظه به لحظه در حال پیشرفت و توسعه است.

به لطف پروردگار فراوانی ها هم اکنون بزرگترین موسسه مهاجرتی خاور میانه هستیم و به خود می بالیم که می توانیم در محیط بین المللی حافظ و ناظر حقوق هموطنان عزیز باشیم. بازوان اجرایی قدرتمند و دانشمند ما در این کشورها به ما شهامت و جسارت این داعیه بزرگ را می دهد.

دریافت اقامت با سرمایه گذاری دریافت اقامت با خرید ملک ، سرمایه گذاری در اروپا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

با روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آشنا شوید

دریافت اقامت با سرمایه گذاری یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روشهای مهاجرتی و اقامتی می باشد که در نوع خود مزایای بیشماری دارد. شخصی که قصد مهاجرت دارد می تواند با استفاده از روشهای مهاجرتی علاوه بر اینکه ارزش پول خود را حفظ می کند ، یک پایگاه مالی و سرمایه ای برای خود در محیط بین المللی ایجاد کند.

دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری گاهی از طریق خرید ملک اتفاق می افتد و گاهی از طریق تزریق سرمایه به شرکتهای تجاری خارجی. علاوه بر اینها حتی برخی از کشور ها به شما اجازه خرید اوراق قرضه دولتی خود را نیز می دهند.

به هر صورت مهم نیست که موضوع سرمایه گذاری چه باشد مهم این است که تمامی این عناوین زیرمجموعه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستند و اغلب این برنامه ها مشمول قوانین و مقررات یکسانی می باشند. نکته بسیار مهمی که در برنامه دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد مرحله تحقیق و پژوهش در خصوص موضوع سرمایه گذاری است در این مرحله باید دقت بسیار زیادی صرف شود.

اقامت کاری و شغلی

با روش مهاجرت از طریق کار و اشتغال آشنا شوید

برنامه اقامت کاری مناسب متخصصین و افرادی است که در حوزه فنی و مهندسی ، تکنولوژی ، فن آوری و سایر مشاغلی که نیاز به تخصص دارد می باشد و به افراد عادی توصیه نمی شود.

دریافت اقامت از طریق کار و اشتغال

در روشهای مهاجرتی و اقامتی ، روش دریافت اقامت از طریق کار و اشتغال رسم بر این است که یک کارفرمای خارجی تایید شده برای شخص متقاضی یک پیشنهاد شغلی دائم می فرستد و قرارداد کاری منعقد می گردد سپس بر اساس این قرارداد شخص متقاضی به کمک کارفرمای خود در کشور مقصد درخواست اقشامت کاری میکند.

بنابراین باید در نظر داشته باشید بر خلاف تصور همگان دریافت اقامت کاری به این شکل نیست که کشور خارجی ابتدا به شما اجازه ورود بدهد و شما بتوانید بعد از ورود در این کشور به دنبال کار بگردید.ش

دریافت اقامت کاری مهاجرت از طریق کار
دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت ، دریافت اقامت با ثبت شرکت دریافت اقامت با کارآفرینی

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

با روش مهاجرت از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت آشنا شوید

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت یکی از کامل ترین و بهترین روشهای مهاجرتی و اقامتی است. ما همیشه در جلسات مشاوره تاکید می کنیم که این برنامه یک تیر و دو نشان است. شخص متقاضی از طریق این برنامه هم می تواند صاحب کسب و کار از ابتدای ورود شود و هم اینکه یک مجوز اقامت مستقر و مستحکم دریافت نماید.

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت

لفظ قانونی برای این برنامه در حقیقت برنامه کارآفرینی است اما در عرف کشور ما آن را به عنوان دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت می شناسند. به هر صورت نام این برنامه مهاجرتی نیست که باعث مزایای آن می شود.

برنامه کارآفرینی

اگر شما هم در سالهای گذشته بر پایه خود اشتغالی و کسب و کار خود در ایران کار کرده اید و در موضوع کار خود دارای تجربه و تخصص هستید برنامه دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت به احتمال زیاد برای شما مناسب است.

میزان سرمایه مورد نیاز برای این برنامه هم همیشه نسبت به برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری مناسب تر و منطقی تر است. از اینها گذشته این برنامه مهاجرتی این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا کسب و کار رویایی خود را در یک محیط با ثبات اقتصادی راه اندازی کرده و آن را توسعه دهند.

دریافت اقامت از طریق تمکن مالی

با روش مهاجرت از طریق تمکن مالی و ویزا های بازنشستگی آشنا شوید

روش دریافت اقامت از طریق تمکن مالی که به زبان انگلیسی Financially Independent Person و یا به‌اختصار FIP گفته می‌شود به اشخاصی تعلق می‌گیرد که از تمکن مالی خوبی برخوردار باشند و به عبارتی با هزینه شخصی بتوانند خودشان را حمایت کنند. ازاین‌رو، این اقامت را اقامت تمکن مالی یا اقامت خود حمایتی می‌نامند.

دریافت اقامت از طریق تمکن مالی

اما بگذارید ببینیم چه اشخاصی واجد شرایط اخذ اقامت از طریق تمکن مالی هستند. کشورهایی که تمایل به پذیرش مهاجر در غالب نیروی کار ندارند دریافت اقامت از طریق تمکن مالی ، روش بسیار ایده آلی است.

شخصی که بتواند ثابت کند برای خودش و خانواده‌اش (فرزند زیر 18 سال) ماهیانه درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت خود حمایتی در حوزه شن گن خواهد بود. بطور کلی این اقامت به اشخاصی تعلق می‌گیرد که از تمکن مالی برخوردار باشند. شخصی که ثابت کند درآمد ماهانه قابل قبولی برای خود و خانواده را دارد شامل می‌شود.

شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که از لحاظ اقتصادی مستقل هستند، واجد شرایط دریافت اقامت از طریق تمکن مالی اروپا هستند، اگر منابع کافی در سطح درآمد سالانه ثابت داشته باشند تا بتوانند هزینه های زندگی خود را پوشش دهند.

تمکن مالی
دکمه بازگشت به بالا