دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت ، دریافت اقامت با ثبت شرکت دریافت اقامت با کارآفرینی

چه کسی بدش می آید زمانی که به عنوان مهاجر وارد یک کشور خارجی می شود هم کسب و کار آبرومندانه داشه باشد و هم اقامت. هم درآمدی را از آن خود کند و هم اینکه آینده خود را در محیط کشور خارجی یک آینده با ثبات قرار دهد.

اغلب افراد رویای راه اندازی کسب و کار خود را در یک اقتصاد با ثبات در سر می پرورانند، آنها ایده های بسیار خوبی در سر دارند که اگر به آنها جامه عمل پوشانده شود ، می توانند پایه و اساس یک کسب و کار موفق را شکل دهند.

ما در برنامه دریافت اقامت از طریق کارآفرینی که در عرف مردم از آن به عنوان دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت یاد می شود نگاه بسیار جامعی داریم. ما باید شرایطی را مهیا کنیم که یک بیزینس پلن موفق فرصت رشد و نمو داشته باشد. علاوه بر رعایت شرایط کامل قانونی ، استقرار شرکت و تمرکز بر روی موضوع کسب و کار خارجی بسیار اهمیت دارد.

 • نکته مفید

  دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت اجزا و عناصر مختلفی دارد که باید توسط متخصصین مدیریت گردد. فراهم کردن مقدمات مالیاتی ، تهیه و تدوین پلان کسب و کار ، ثبت شرکت با شرایط لازم و تزریق و به کار گیری سرمایه در این شرکتها از این جمله است.

پرسش های متدوال

همراهان IIL پرسیده اند …

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت برای کسانی مقدور است که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور خارجی را داشته باشند و مهم تر از همه در آن موضوع دارای تخصص و تجربه باشند.

برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت شخص متقاضی باید ابتدا یک شرکت با موضوع متناسب در کشور خارجی ثبت نماید و سپس به میزان مناسب به این شرکت سرمایه تزریق کند. پس از این امکان دریافت اقامت مهیا است. فقط باید شرکت نگهداری و مطابق بیزینس پلن اداره شود.

الزاما خیر . تصور برخی این است که برای ثبت شرکت حتما باید یک اختراع داشت یا اینکه یک ایده بسیار جدید و نوین ارائه کرد. در صورتی که چنین نیست همین که موضوع شرکت شما موضوعی باشد که در اقتصاد کشور مقصد تاثیر مثبت داشته باشد کفایت می کند.

به طور مثال در گذشته ما پرونده ای داشتیم که در طی آن برای یک متخصص تاسیسات و خدمات فنی منزل اقامت گرفتیم. ایشان در این زمینه بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت داشت . موضوع شرکت وی در خارج از کشور ارائه خدمات تاسیساتی و فنی به اشخاص و شرکتها بود. می بینید که اختراعی در کار نیست. اگر همه چیز مرتب باشد نیازی به ایده ابتکاری و گام نو نمی باشد.

 • نکته مفید

  موضوع شرکت هر موضوعی می تواند باشد. نیازی نیست که حتما یک ایده و اختراع جدید باشد. مهم این است که فرد در آن موضوع دارای تخصص و تجربه باشد.

پادکست:  اقامت با ثبت شرکت

 

نظرها و ارزیابی های کاربران

در این بخش نظرها و ارزیابی های کاربران را در خصوص این برنامه مهاجرتی مطالعه کنید و امتیاز و نظر خودتان را نیز ثبت نمایید.

امتیاز کلی این سرویس مهاجرتی

0
0٫0 rating
عالی0%
خیلی خوب0%
معمولی0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ارزیابی کاربران IIL

[joomdev-wpc-pros-cons disable_title=”yes” title=”Title Here” button_text=”Get it now” disable_button=”yes” button_link=”” button_link_target=”_SELF” button_rel_attr=”dofollow”][joomdev-wpc-pros]

نقاط قوت
 • اشتغال به کار از ابتدای ورود
 • درآمدزایی و کسب سود از فعالیتها
 • ایجاد یک کسب و کار شخصی و موفق در خارج
 • اختیار صد در صدی پرونده مهاجرتی

[/joomdev-wpc-pros][joomdev-wpc-cons]

نقاط ضعف
 • نیاز به تخصص و تجربه در موضوع شرکت
 • نیاز به تامین هزینه های مستمر شرکت

[/joomdev-wpc-cons][/joomdev-wpc-pros-cons]

دکمه بازگشت به بالا