دریافت اقامت با سرمایه گذاری دریافت اقامت با خرید ملک ، سرمایه گذاری در اروپا

دریافت اقامت با سرمایه گذاری یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روشهای مهاجرت می باشد که در نوع خود مزایای بیشماری دارد. شخصی که قصد مهاجرت دارد می تواند با استفاده از روشهای مهاجرتی علاوه بر اینکه ارزش پول خود را حفظ می کند ، یک پایگاه مالی و سرمایه ای برای خود در محیط بین المللی ایجاد کند.

دریافت اقامت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در شرکت های خارجی از جمله راههای دریافت اقامت با سرمایه گذاری می باشد.  مورد اول یعنی خرید ملک حتی از سرمایه گذاری در شرکتهای خارجی ساده تر است چون برای تمدید اقامت کشور خارجی فقط نیاز است که شما سرمایه گذاری خود را در ملک مربوطه حفظ کنید.

تنها ایراد این روش این است که به سرمایه نسبتا بالایی نیاز دارد و تمامی مبالغ سرمایه گذاری باید به ارز خارجی پرداخت گردد. البته شما می دانید که هر روش مهاجرتی مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد و شما هرگز نمی توانید برنامه ای را بیابید که از همه جهات کامل باشد.

 • نکته مفید

  وقتی می گوئیم دریافت اقامت با سرمایه گذاری آسان است منظور ما تمدید و نگهداری حق حاصله است. اما فراموش نکنید که مراحل اولیه سرمایه گذاری نیاز به تحقیق و بررسی تخصصی و چک کردن ساختار های حقوقی و قانونی دارد.

پرسش های متدوال

همراهان IIL پرسیده اند …

دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری همان طور که از نامش بر می آید نیاز به سرمایه گذاری وجه قابل توجهی در کشور های خارجی دارد. در برخی کشور ها این سرمایه گذاری باید در حوزه املاک انجام شود و در برخی کشور ها باید در حوزه اقتصاد و بازرگانی در شرکتهای خصوصی و دولتی صرف گردد.

به طور مثال در کشورهای ترکیه ، اسپانیا ، پرتغال سرمایه گذاری در حوزه املاک انجام می شود. همچنین در کشورهای مانند مالتا باید اوراق قرضه دولتی خریداری شود.  همانگونه که مشاهده می کنید نفس سرمایه گذاری در همه این موارد یکسان است اما موضوع سرمایه گذاری متفاوت است. در سرمایه گذاری باید نگاه دقیقی به قوانین و مقررات کشور مقصد داشت.

بله قطعا ! وکلای مهاجرت ایران با برخورداری از تیم وکلای متخصص در حوزه تجارت بین الملل و سرمایه گذاری می تواند منافع شما در پروژه های اقتصادی از هر نوع محک بزند.

از اینها گذشته شرکت Invetime نیز که موضوعش سرمایه گذاری و مشاوره سرمایه گذاری است از اعضای خانواده بزرگ هلدینگ اریکه عدل بوده و به تخصص و قدرت ما در شناسایی موضوعات سرمایه گذاری پرسود و بدون دردسر می افزاید.

 • نکته مفید

  همانگونه که اشاره کردیم تحقیق و پژوهش در امور سرمایه گذاری مرحله ای بسیار مهم است که باید توسط متخصصین با سابقه و کارکشته انجام شود. اگر موضوع سرمایه گذاری اشتباه انتخاب شود عواقب تلخی خواهد داشت.

پادکست:  اقامت با سرمایه گذاری

در حال حاضر پادکستی در خصوص این موضوع منتشر نشده است. لطفا در فرصتی دیگر برای دیدن پادکست ها به این بخش مراجعه کنید.

نظرها و ارزیابی های کاربران

در این بخش نظرها و ارزیابی های کاربران را در خصوص این برنامه مهاجرتی مطالعه کنید و امتیاز و نظر خودتان را نیز ثبت نمایید.

امتیاز کلی این برنامه مهاجرتی

0
0٫0 rating
عالی0%
خیلی خوب0%
معمولی0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ارزیابی کاربران IIL

[joomdev-wpc-pros-cons disable_title=”yes” title=”Title Here” button_text=”Get it now” disable_button=”yes” button_link=”” button_link_target=”_SELF” button_rel_attr=”dofollow”][joomdev-wpc-pros]

نقاط قوت
 • روش آسان و بدون شرایط خاص
 • حفظ ارزش سرمایه در اقتصاد با ثبات
 • امکان کسب درآمد از محل سرمایه گذاری ها
 • تمدید اقامت فقط با حفظ سرمایه گذاری

[/joomdev-wpc-pros][joomdev-wpc-cons]

نقاط ضعف
 • نیاز به سرمایه نسبتا بالا
 • نیاز به تحقیق و پژوهش در خصوص موضوع سرمایه گذاری
 • مشغول بودن سرمایه تا زمان اقامت دائم

[/joomdev-wpc-cons][/joomdev-wpc-pros-cons]

دکمه بازگشت به بالا