دریافت اقامت و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت با خرید ملک و سرمایه گذاری یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روشهای مهاجرت می باشد که در نوع خود مزایای بیشماری دارد. شخصی که قصد مهاجرت دارد می تواند با استفاده از روشهای مهاجرتی علاوه بر اینکه ارزش پول خود را حفظ می کند ، یک پایگاه مالی و سرمایه ای برای خود در محیط بین المللی ایجاد کند.

انواع سرمایه گذاری

دریافت اقامت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در شرکت های خارجی از جمله راههای دریافت اقامت با سرمایه گذاری می باشد.  مورد اول یعنی خرید ملک حتی از سرمایه گذاری در شرکتهای خارجی ساده تر است چون برای تمدید اقامت کشور خارجی فقط نیاز است که شما سرمایه گذاری خود را در ملک مربوطه حفظ کنید.

وکلای مجرب و متخصص همراه شما هستند

وکلای مهاجرت ایران به عنوان عضوی از خانواده هلدینگ بزرگ اریکه عدل در تمامی مراحل برنامه های اقامت با خرید ملک یا اقامت با سرمایه گذاری همراه و حافظ منافع شما هستند. تجربه طولانی و تخصص عمیق ما در حوزه حقوق تجارت بین الملل و سرمایه گذاری این اجازه را به ما می دهد که آنچه که برای شما بهترین است را رقم بزنیم و علاوه بر خود مهاجرت آینده آرامش بخشی را در کشور مقصد برای شما فراهم کنیم.

نظر شما درباره دریافت اقامت با سرمایه گذاری :

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک

امضای قانون اعطای تابعیت ترکیه که توسط پرزیدنت اردوغان در سپتامبر ۲۰۱۸ خبر بسیار خوشحال کننده ای برای کسانی بود که به دنبال دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک بودند. قبل از این قانون دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک حدود یک میلیون یورو هزینه داشت ولی اکنون این مبلغ به ۲۵۰ هزار دلار کاهش یافته و دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک بسیار آسان تر شده است.

مزایای اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک

 • اعطای شهروندی و تابعیت کامل به همراه پاسپورت ترکیه در عرض ۳ تا ۶ ماه
 • سفر آزادانه و بدون ویزا به ۱۴۸ کشور دنیا
 • بدون شرط حضور در کشور ترکیه
 • پاسپورت ترکیه برای مدت ۱۰ سال صادر می شود و سپس به صورت مادام العمر تمدید می شود.
 • صدور و تحویل کارت ملی ترکیه
 • مشمول بیمه کامل سلامت و پزشکی
 • مشمول بیمه بازنشستگی ترکیه
 • تحصیل رایگان و تسهیلات دانشگاهی برای شخص فراهم است
 • بزودی دسترسی پاسپورت ترکیه به ۲۶ کشور عضو حوزه شنگن فراهم خواهد شد.

دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

ویزای طلایی اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک با سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰ هزار یورو  امکان پذیر است. کارت اقامت شما در برنامه گلدن ویزای اسپانیا به مدت ۲ سال صادر می شود و بدون شرط ماندن برای بازه های زمانی ۲ ساله قابل تمدید است. دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک پروسه ای سریع دارد و هزینه های دولتی نیز مناسب است.

میزان سرمایه گذاری در ویزای طلایی اسپانیا

برای پذیرش در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ، حداقل ۵۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری لازم است. این سرمایه گذاری باید در حوزه املاک انجام شود. ملک خریداری شده که می تواند (مسکونی یا تجاری باشد) این قابلیت را دارد که برای ایجاد درآمد به اجاره داده شود.

 به برخی از نکات کلیدی برنامه ویزای طلایی اسپانیا اشاره می کنیم:

 • سرمایه گذاری به میزان ۵۰۰ هزار یورو در حوزه املاک
 • صدور کارت اقامت برای کلیه اعضای خانواده
 • دارای انعطاف بالا ، عدم نیاز به اقامت در کشور اسپانیا
 • اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
 • اخذ تابعیت اسپانیا ( پاسپورت اسپانیا ) بعد از ۱۰ سال
 • سفر آزادانه به همه کشور های حوزه شنگن بدون نیاز به دریافت ویزا

دریافت پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

دریافت پاسپورت قبرس

دریافت پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری و دریافت اقامت قبرس، یکی از روش های مناسب به منظور اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا است.در برنامه سرمایه گذاری و دریافت پاسپورت قبرس، این کشور شهروندی کامل را ظرف مدت حداکثر ۶ ماه تضمین کرده است. زمانبندی کوتاه، این برنامه را در زمره  برنامه های جذاب و قابل توجه قرار داده است.

سرمایه گذاری مورد نیاز جهت دریافت پاسپورت قبرس:

۱) سپرده بانک
سرمایه گذار میبایستی سپرده به مبلغ ۲ میلیون یورو و به مدت ۵ سال در بانک قبرس و یا اوراق دولتی داشته باشد و سود بانکی دریافت نماید. متقاضی می تواند کل مبلغ را پس از ۵ سال برداشت نماید.

۲) املاک مسکونی در قبرس
متقاضی با سرمایه گذاری در املاک نوساز  قبرس میتواند برای دریافت پاسپورت قبرس با سرمایه گذاری اقدام نماید.این سرمایه گذاری میتواند در یک ملک و یا چندین ملک باشد. ارزش هر یک از اموال میبایستی حداقل ۵۰۰،۰۰۰ یورو به علاوه ۵٪ مالیات بر ارزش افزوده باشد. متقاضی میبایستی مبلغ ۲ میلیون یورو در املاک و مستغلات سرمایه گزاری نماید. سرمایه گزار پس از ۵  سال میتواند املاک را بفروشد.

دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک

 ویزای طلایی یونان

در این روش متقاضیان می توانند با خرید ملکی به مبلغ ۲۵۰ هزار یورو واجد صلاحیت دریافت اقامت یونان شوند. برنامه ویزای طلایی یونان از سال ۲۰۱۳ توسط دولت یونان با هدف اشاعه سرمایه گذاری خارجی معرفی گردید.

درباره ویزای طلایی یونان

به طور کلی رسیدگی به درخواست دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک ( برنامه گلدن ویزای یونان ) از تاریخ خرید ملک در این کشور  حدود ۴۰ روز زمان می برد و بعد از این مدت به صدور کارت اقامت یونان ( مجوز اقامت دائمی ) منتهی می شود.  متقاضی باید قبل از ثبت درخواست خود برای گلدن ویزای یونان ، پروسه خرید ملک در این کشور را نهایی کرده باشد.  به محض اینکه ملک مورد نظرتان را با همراهی IIL انتخاب کردید ، وکلای ما امور قانونی خرید و انتقال ملک را انجام می دهند.

خرید ملک در یونان

همانطور که ما در مقاله پر بازدید «‌ سریع ترین راه مهاجرت به اروپا 🔗 » اشاره شده است برنامه ویزای طلایی یونان از لحاظ سرعت صدور پاسپورت ، بعد از قبرس 🔗 و پرتغال 🔗 سومین کشور در دسترس برای ایرانیان است.

دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک

دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک

برنامه دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک یکی از محبوب ترین و سریع ترین راههای رسیدن به شهروندی اروپاست. متقاضی پس از خرید ملک در پرتغال می تواند درخواست گلدن ویزای پرتغال یا همان ویزای طلایی را بکند و از مزایای فوق العاده آن برخوردار شود.

چرا ویزای طلایی پرتغال ؟

وکلای مهاجرت ایران (IIL) به عنوان عضوی از خانواده بزرگ هلدینگ حقوقی بین المللی اریکه عدل با رویکرد ارائه بهترین روشهای اخذ اقامت اروپا ، برنامه ویزای طلایی پرتغال یا همان گلدن ویزای پرتغال را معرفی می کند. ویزای طلایی پرتغال که عمدتا با خرید ملک در پرتغال دریافت می شود، در حال حاضر سریع ترین راه دریافت پاسپورت اروپایی محسوب می شود.

ظرف مدت ۵ سال پاسپورت پرتغال را دریافت کنید

با سرمایه گذاری ۳۵۰ هزار یورو و خرید ملک در پرتغال می توانید ظرف مدت ۵ سال پاسپورت پرتغال را دریافت کنید و رسما شهروند اروپا شوید. در این رنج قیمت ، این برنامه مهاجرتی سریع ترین راه رسیدن به پاسپورت اروپایی است. توصیه می کنیم حتما مقاله « پاسپورت پرتغال بعد از ۵ سال » را مطالعه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا