مهاجرت از طریق کار و اشتغال

دریافت اقامت کاری و ویزاهای اسکیلد ورکر

مهاجرت از طریق کار و اشتغال ویزای اسکیلد ورکر ، این روزها اقامت کاری کشور های خارجی نقل صحبت خیلی از مجالس شده است و شما در فضای اینستاگرام و فضای وب تبلیغات بسیاری که وعده دریافت اقامت کاری کشورهای خارجی مخصوصا اروپا را می دهند را زیاد می بینید.برنامه اقامت کاری مناسب متخصصین و افرادی است که در حوزه فنی و مهندسی ، تکنولوژی ، فن آوری و سایر مشاغلی که نیاز به تخصص دارد می باشد و به افراد عادی توصیه نمی شود.

پروسه اقدام و دریافت اقامت کاری به شرح زیر است :

  • ۱- یافتن کار متناسب با تجربه و تخصص شخص
  • ۲- دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای خارجی و بستن قرارداد کاری
  • ۳- درخواست اقامت کاری با کمک گرفتن از کارفرمای خارجی
  • ۴- سفر به کشور مقصد به جهت استغال در جایگاه شغلی مربوطه

همانگونه که مشاهده می کنید افراد نمی توانند به دولت خارجی درخواست بدهند که به آنها اجازه ورود بدهد و سپس آنها به دنبال کار بگردند. کار شخص باید قبل از درخواست اقامت موجود باشد.

نظر شما درباره مهاجرت از طریق کار و اشتغال :

مهاجرت کاری به استرالیا ویزای اسکیلد ورکر

ویزای اسکیلد ورکر استرالیا

در خصوص ویزای اسکیلد ورکر استرالیا چقدر می دانید ؟ آیا تا به حال به فکر مهاجرت کاری به استرالیا بوده اید ؟ خبر خوب این است که این کشور برای کسانی که دارای مهارت شغلی هستند برنامه مهاجرتی مخصوص برای کار کردن در استرالیا و دریافت اقامت این کشور را دارد.

مهاجرت کاری به استرالیا

اگر شما در شغلی مشغول به کار هستید که دولت استرالیا به آن نیاز داشته باشد و شما زیر ۵۰ سال سن داشته باشید می توانید شانس خودتان را برای مهاجرت کاری به استرالیا امتحان کنید. البته سطح زبان انگلیسی شما هم باید قابل قبول باشد.

زیرشاخه های ویزای اسکلید ورکر استرالیا :

برنامه Tier 2 برای افراد متخصص

دریافت اقامت انگلیس برای نیروهای متخصص

برنامه Tier 2 راهی برای دریافت اقامت انگلیس برای نیروهای متخصص و ماهر است تا به بتوانند به انگلیس وارد شوند و به صورت بلند مدت در این کشور به اشتغال در یک شغل تخصصی مشغول شوند. این شغل تخصصی باید در لیست مشاغل مورد نیاز انگلیس موجود باشد.

لیست فوق یک لیست مفصل و بلند بالا است و به طور کلی شامل :متخصصین IT  ، حسابداری ، تدریس ، مهندسی و حوزه سلامت و … میشود.

متقاضی برنامه Tier 2 باید از یک کارفرمای معتبر در انگلستان پیشنهاد کاری معتبر داشته باشد.

این برنامه در حقیقت معادل ویزای اسکیلد ورکر استرالیا و برنامه اسکیلد ورکر کانادا است با این تفاوت که در این برنامه شما حتما باید از سوی یک کارفرمای دارای مجوز به کار دعوت شوید و این کار باید در لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان باشد.

ویزای جستجوی کار آلمان ، جاب سیکر آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟

اگر دعوت نامه کاری از یک کارفرما در آلمان ندارید، با داشتن این ویزا شما ۶ ماه فرصت خواهید داشت تا در این کشور به دنبال شغل مناسب خود بگردید.اگر در این مدت موفق شوید که با کارفرمایی به توافق برسید و با وی قرارداد کاری امضاء کنید، می‌توانید ویزای خود را به ویزای کار آلمان تبدیل نمایید و پس از ۳ سال اقامت دائم و پس از آن پاسپورت دریافت کنید.

شرایط دریافت ویزای جاب سیکر آلمان:

  • داشتن حداقل مدرک لیسانس (دارای تأییدیه ZAB)
    * مدرک فنی حرفه‌ای به تنهایی قابل قبول نمی باشد.
  • داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار (مرتبط با رشته تحصیلی و همراه با بیمه تأمین اجتماعی)
  • تسلط کافی به زبان آلمانی (حداقل در سطح A2) و یا انگلیسی (حداقل در سطح IELTS 5.5)
  • اگر مدرک زبان نداشته باشید، در صورت تسلط نسبی به زبان آلمانی یا انگلیسی هم امکان دریافت این ویزا وجود دارد.
دکمه بازگشت به بالا