دریافت اقامت استرالیا و مهاجرت به این کشور

خدمات تخصصی دریافت اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا جزء سرویس های تخصصی و همه جانبه وکلای مهاجرت ایران است. IIL به عنوان عضوی از انجمن مهاجرت استرالیا افتخار دارد هموطنان ایرانی را در کلیه مراحل اقامت استرالیا در همه انواع ویزا های استرالیایی همراهی کند. 

از محبوبیت استرالیا در بین ایرانیان هر چه بگوییم کم گفته ایم. جمعیت مهاجران ایرانی در استرالیا قابل توجه است. ثبات بالای اقتصادی ، جامعه پیشرفته و طبیعت فوق العاده استرالیا از عوامل محبوبیت اقامت استرالیا و مهاجرت به این کشور است. 

در دپارتمان مهاجرت به استرالیا ما انواع ویزای استرالیا را از ویزای تجاری و سرمایه گذاری گرفته تا ویزا های اسپانسرشیپ خانواده پوشش می دهیم و بعد از سالها کار موفق همچنان تلاش داریم که بهترین نتیجه ها را برای شما رقم بزنیم. اگر شما هم متقاضی اقامت استرالیا هستید با ما همراه باشید. 

نظر شما درباره مهاجرت به استرالیا :

وکلای مهاجرت ایران به عنوان عضوی از انجمن مهاجرت استرالیا افتخار دارد در کلیه ویزا های اقامت استرالیا خدمات تخصصی و کامل ارائه دهد. IIL با تجربه عمیق و حضور طولانی مدت خود در حقوق مهاجرت استرالیا عرضه بهترین خدمات مهاجرت به استرالیا را تضمین می کند.

اقامت استرالیا با ویزای اسکیلد ورکر

از دیگر روشهای محبوب مهاجرت به استرالیا ، مهاجرت افراد متخصص و ماهر است. اگر شما در رشته ای مشغول به کار هستید که در استرالیا مورد نیاز است و سن تان زیر ۴۵ سال است ممکن است برای ویزای اسکلید ورکر استرالیا واجد شرایط شناخته شوید.

البته زبان انگلیسی شما هم باید سطح مناسبی را داشته باشد. اعطای اقامت استرالیا برای افراد متخصص و ماهر همواره یک مشوق بزرگ بوده است. این کشور علاوه بر اینکه نیروی کار مورد نیاز خود را تامین می کند ، افرادی مفید را به کشور خود دعوت می نماید.

دریافت اقامت استرالیا ، مهاجرت به استرالیا ، ویزای کار استرالیا

اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت

دریافت اقامت استرالیا و مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری و راه انداختن تجارت و کسب و کار در این کشور بسیار محبوب و معمول است. در این روش باید سرمایه گذاری قابل توجهی انجام شود یا اینکه شخص متقاضی یک ایده نوین در خصوص کسب و کار خود ارائه دهد و آن را اجرا کند.

ویزای های تجاری استرالیا که از طریق آن دریافت اقامت استرالیا مقدور است مخصوص سرمایه گذازان ، صاحبان مشاغل و کسب و کارها و کسانی است که قصد دارند مناقع تجاری و شغلی خود را در استرالیا دنبال کنند می باشد.

سرمایه گذاری در استرالیا ، اقامت کاری استرالیا

ویزای کار استرالیا (موقت)

از دیگر روش های دریافت اقامت استرالیا گرفتن ویزای کار این کشور است. در این نوع ویزا شخص متخصص و ماهر می تواند به استرالیا سفر کند و در شغل مورد نظرش به اشتغال بپردازد. مدت زمان اعتبار ویزای کار استرالیا به حداکثر ۴ سال هم می رسد.

برای اینکه بتوانید برای ویزای کاری استرالیا اپلای کنید باید یک کسب و کار (شرکت) معتبر استرالیایی اسپانسر شما بشود. این به معنی است که شرکت مورد نظر بتواند شما را به عنوان یک خارجی استخدام کند و شما هم بتوانید در حین زندگی در استرالیا آنجا کار کنید.

دریافت اقامت استرالیا ، مهاجرت به استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا

مدارک عمومی لازم برای دریافت انواع ویزای استرالیا

برای دریافت اقامت استرالیا ابتدا باید برای یکی از انواع ویزاهای استرالیایی درخواست بدهید. در تمام این ویزاها یک سری مدارک و اسناد عمومی مشترک است. این مدارک عبارت اند از :

۱- مدارک شناسایی و هویتی 

۲- مدارکی که در اثبات واجد شرایط بودن شما برای ویزای انتخابی موثر هستند.

۳- مدارکی که سلامت کامل شما را تایید و گواهی کنند. 

۴- مدارکی که صلاحیت شخصیتی و اخلاقی شما را تایید و گواهی نمایند. 

ویزای پیوست به خانواده در استرالیا

یکی از روشهای دریافت اقامت استرالیا بحث اسپانسرشیپ یا همان پیوست خانواده است. در این روش مهاجرتی اگر همسر و شریک زندگی شما دارای شهروندی استرالیا یا حداقل اقامت دائم استرالیا باشد شما می توانید برای دریافت اقامت استرالیا اقدام کنید.

برای دریافت این نوع ویزا و به دنبال آن مهاجرت به استرالیا شما باید اثبات کنید که در یک رابطه مداوم حداقل مدت ۱۲ ماه است که با همسرتان ازدواج کرده اید و علاوه بر اینها مدارک سلامت و عدم سوء سابقه هم ارائه شود.

دریافت اقامت استرالیا ، مهاجرت به استرالیا

اقامت کاری دائم استرالیا

دریافت اقامت استرالیا به صورت دائم برای متخصصین و افراد ماهری که حداقل ۲ سال برای یک اسپانسر کاری تایید شده در استرالیا کار کرده باشند امکان پذیر است.  اقامت دائم استرالیا برای این دسته از افراد امتیاز بزرگی محسوب می شود.

در این روش مهاجرتی شخص متخصص و ماهر باید توسط اسپانسر کاری خود ، یعنی شرکتی که برای آن مدت ۲ سال کار کرده است برای دریافت اقامت دائم استرالیا کاندید شود. همانگونه که ملاحظه فرمودید این ویزا ادامه ویزای کار موقت است.

دکمه بازگشت به بالا