ویزای اسکیلد ورکر استرالیا

در خصوص ویزای اسکیلد ورکر استرالیا چقدر می دانید ؟ آیا تا به حال به فکر مهاجرت کاری به استرالیا بوده اید ؟ خبر خوب این است که این کشور برای کسانی که دارای مهارت شغلی هستند برنامه مهاجرتی مخصوص برای کار کردن در استرالیا و دریافت اقامت این کشور را دارد. 

به عبارت دیگر اگر شما در شغلی مشغول به کار هستید که دولت استرالیا به آن نیاز داشته باشد و شما زیر ۵۰ سال سن داشته باشید می توانید شانس خودتان را برای مهاجرت کاری به استرالیا امتحان کنید. البته سطح زبان انگلیسی شما هم باید قابل قبول باشد. 

کار در استرالیا می تواند درهای جدیدی را در زندگی شما باز کند. ویزای اسکلید ورکر استرالیا نیازی به دعوت نامه شغلی ندارد و این موضوع به شما کمک می کند تا با استرس کمتری وارد این کشور شوید. برای آشنایی هر چه بیشتر با ویزای اسکلید ورکر استرالیا با ما همراه باشید.

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

سایر برنامه های مهاجرت به استرالیا :

آشنایی با ویزای اسکلید ورکر استرالیا

کشور استرالیا افرادی که دارای مهارت های بالا هستند را به مهاجرت به این کشور تشویق می کند. در حقیقت دولت استرالیا به این افراد و مهارتشان نیاز دارد. اینجاست که بحث برنامه مهاجرتی ویزای اسکیلد ورکر استرالیا  به میان می آید. این نوع ویزا یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به استرالیاست که در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گرفته است.

نکته ای که در بحث مهاجرت کاری به استرالیا از طریق ویزای اسکلید ورکر باید مورد توجه قرار بگیرد این است که لیست مشاغل مورد نیاز دولت استرالیا به صورت مداوم و مرتب تغییر می کند. برای بدست آورد فرصت کار در استرالیا شما باید بتوانید اثبات کنید که در آن شغل و مهارت مورد نیاز واقعا دارای تجربه کاری و دارای تخصص هستید. این مهارت از طریق ارزیابی شما و تست امتیاز مهاجرت به استرالیا اتفاق می افتد. برای برخی ویزا ها در این طبقه بندی ممکن است نیاز به اسپانسرشیپ دولتی استرالیا نیز باشد.

تست امتیاز مهاجرت به استرالیا بعد از تقدیم درخواست اقامت اتفاق خواهد افتاد. در این تست امتیاز توانایی ها ، استعداد ها و تجارب کاری شما در خصوص ویزای اسکلید ورکر استرالیا محک خواهد خورد و یک رقم امتیاز کلی برای شما در نظر گرفته می شود. برای آگاهی از عناوینی که به آن امتیاز نعلق می گیرد می توانید در خصوص جدول امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا مطالعه کنید.

زیرشاخه های ویزای اسکلید ورکر استرالیا :

 

 

⦿ ویزای اسکیلد ورکر(مهارتی) استرالیا به صورت مستقل – (ویزای189 استرالیا)🔗

ویزای ۱۸۹ استرالیا یا ویزای مهارتی استرالیا اقامت دائم به صورت مستقل  برای افراد متخصصی است که به صورت مستقل و بدون نیاز به اسپانسر، قصد اخذ اقامت استرالیا را دارند . اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ به افرادی تعلق می گیرد که مایلند از طریق نیروی کار و به همراه خانواده به استرالیا مهاجرت کرده و با اخذ اقامت دائم استرالیا از بدو ورود، در این کشور زندگی، کار و تحصیل کنند.

 

⦿ ویزای اسکیلد ورکر(مهارتی) استرالیا با اسپانسر ایالتی –  (ویزای190 استرالیا)🔗

ویزای ۱۹۰ استرالیا برای افراد متخصصی است که تخصص آنها در مشاغل استرالیا موجود و یکی از ایالت‌های استرالیا اسپانسر آنها شده است. ویزای ۱۹۰ استرالیا نیز دارای حداقل امتیاز لازم برای دریافت میباشد و هر رشته مندرج در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا بصورت جداگانه دارای حداقل امتیاز لازم برای برای دریافت ویزای ۱۹۰ میباشد، هر چند بصورت پیشفرض امتیازی بین 65 الی 75 را میتوان در نظر گرفت اما هر ساله با تکمیل ظرفیت بعضی از رشته های مورد نیاز، اداره مهاجرت اقدام به افزایش حداقل امتیاز مورد نیاز مینماید.

 

 

⦿ ویزای اسکیلد ورکر(مهارتی) استرالیا با اسپانسر مناطق کم‌جمعیت و اسپانسر فامیلی – (ویزای 489 استرالیا)🔗

اقامت استرالیا از طریق ویزای ۴۸۹، برای متقاضیانی است که نتوانستند از طریق ویزای ساب کلاس ۱۸۹ استرالیا یا ویزای ساب کلاس ۱۹۰ استرالیا امتیاز لازم را به دست آورند. یا اینکه امتیازات لازم برای ویزای اقامت دائم استرالیا با اسپانسر ایالتی را ندارند. این ویزای کاری استرالیا به متقاضی اجازه می‌دهد تا ۴ سال در مناطق کم‌جمعیت زندگی و کار کند. متقاضیان با دریافت ویزای ۴۸۹ استرالیا(VISA 489) شانس این را دارند که بعد از ۲ سال اقامت در منطقه «کم‌جمعیت» ایالت مربوطه (به شرط آنکه ۱۲ ماه از آن را به صورت تمام‌وقت کار کرده باشند) برای گرفتن اقامت دائم استرالیا اقدام کنند

 

 

شرایط پذیرش درخواست ویزای اسکلید ورکر استرالیا

برای اینکه در برنامه مهاجرت کاری به استرالیا از طریق ویزای اسکلید ورکر واجد شرایط شناخته شوید شما باید :

 • شغل مورد نظر خود را از لیست مشاغل مورد نیاز دولت استرالیا کاندید کنید.
 • سن شما زیر ۵۰ سال باشد.
 • روند ارزیابی مهارت های استرالیایی را انجام بدهید.
 • امتیاز قابل قبولی را با توجه به شغل مورد نظر در تست امتیاز مهاجرت به استرالیا بدست آورید.
 • مهارت حداقلی در زبان انگلیسی را داشته باشید.
 • نکته مفید

  بر خلاف ویزای کار موقت استرالیا که نیاز به دعوت نامه از سوی کار فرمای تایید شده استرالیایی دارد ، ویزای اسکیلد ورکر استرالیا نیازی به این دعوت نامه ندارد و شما در مشاغل مورد نیاز دولت استرالیا مشغول به کار خواهید شد.

سوال و جواب!

در مورد برنامه ویزای اسکیلد ورکر استرالیا سوالات زیادی طرح می کنند. ما در اینجا تلاش می کنیم به مهم ترین آنها پاسخ دهیم. شما میتوانید در بخش سوالات استرالیا همه این سوالات را مطالعه کنید.

مثل همه انواع ویزاهای استرالیا وکیل مهاجرت شما در آی آی ال اطمینان حاصل می کند که در اپلیکیش خود در این برنامه مهاجرتی دچار اشتباهات زیر نشوید تا خدای نکرده درخواست شما با خطر ریجکت شدن مواجه نشود:

 • مخفی کردن اطلاعات اساسی یا ارائه اطلاعات ناصحیح
 • پاسخ ندادن به موقع به دپارتمان مهاجرت و حفاظت مرزهای استرالیا ( دپارتمان DIBP استرالیا )
 • درک نا صحیح یا سوء تفاهم در خصوص حقوق مهاجرت استرالیا و مقررات موجود در این کشور
 • گیج شدن در خصوص موارد مورد نیاز و ضروری برنامه مهاجرتی و اشتباه در فراهم کردن آنها
 • اقدام کردن برای ویزای اشتباهی و نامناسب با شرایطتتان
 • سوء تفاهم در خصوص ارزیابی شما برای نوع خاصی از ویزای استرالیا

بله در مهاجرت کاری به استرالیا پیوست خانواده به شخص دارای مهارت امکان پذیر است . برای اینکه خانواده شما برای همراهی در ویزای اسکلید ورکر استرالیا واجد شرایط شناخته شوند شما باید اثبات کنید که حداقل ۱۲ ماه از زندگی مشترک و ازدواج شما می گذرد.

علاوه بر اینها افراد خانواده باید گواهی سلامت ، عدم سوء سابقه و … را نیز ارائه بدهند.

 • نکته مفید

  برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص توصیه می کنیم به صفحه ویزای پیوست به خانواده در استرالیا مراجعه کنید.

زمان مورد نیاز برای بررسی و رسیدگی به درخواست شما برای مهاجرت کاری به استرالیا با توجه به نوع ویزای منتخب متفاوت خواهد بود. بهترین کار این است که در قیمت ابزار های مهاجرتی موضوع را در فرم زمان رسیدگی به درخواست مهاجرت به استرالیا بررسی کنید. این فرم و اطلاعات مندرج در آن با توجه به آخرین به روز رسانی های دولت استرالیا آپدیت می شود.

امتیاز من در استرالیا چقدر است؟

با استفاده از فرم محاسبه امتیاز اسکیلد ورکر استرالیا مجموع امتیازات خود را بر پایه به روز ترین اصلاحات و الحاقات قوانین در استرالیا محاسبه کنید.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

دکمه بازگشت به بالا