دریافت اقامت یونان و مهاجرت به این کشور

چرا وکیل مهاجرت به یونان  در ایران به شما اقامت در یونان را پیشنهاد میکند؟ یونان کشوری در قاره ی اروپا با نام رسمی جمهوری هلنیک (Hellenic Republic) است. فرم و ساختار اداری این کشور به صورت جمهوری پارلمانی است. پایتخت این کشور آتن و جمعیت این کشور طبق آمار سال ۲۰۱۷ چیزی حدود ۱۰,۷۲۲,۸۱۶ نفر می باشد. زبان این کشور به یونانی و پول رایج آن یورو است.

کشور یونان  دارای طویل ترین خط ساحلی در قاره سبز است. یونان جنوبی ترین کشور در قاره ی اروپا است. سطح این کشور از کوه های سنگی، جنگل ها و دریاچه ها پوشیده است؛ اما این کشور از ضلع شرقی به دلیل وجود هزاران جزایر کوچک در دریای آگن (Aegean sea) و از ضلع جنوبی با دریای مدیترانه و از ضلع غربی توسط دریای لونیان(linian sea) شهرت به خصوصی یافته است و این امر یکی از دلایل مهاجرت به یونان است .

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که مجذوب این کشور شده اید و اکنون به دنبال وکیل مهاجرت یونان در ایران می گردید. اگر این چنین است باید به شما بگوییم که وکلای مهاجرت ایران با تکیه بر تجربه ۱۲ ساله موفق، در زمینه سرمایه گذاری در اروپا این کشور را گزینه ای بسیار مناسب برای سرمایه گذاری می داند. در پاسخ به اینکه چرا اکثر ثروتمندان و کارآفرینان مهاجرت به یونان را در صدر گزینه های خود قرار داده اند باید بگوییم که دلیل اصلی آن موقعیت استثنایی جغرافیایی یونان است.

نظر شما درباره مهاجرت به یونان :

وکلای مهاجرت ایران با حضور گشترده خود در اروپا بهترین سرویس های مهاجرتی به کشور یونان را تضمین می کند. IIL با تجربه عمیق و حضور طولانی مدت خود در حقوق مهاجرت این کشور عرضه بهترین خدمات مهاجرت به یونان را تضمین می کند.

چرا مهاجرت به یونان ؟!

  • زندگی در عضوی از منطقه شنگن با اقامت در یونان
  • با مهاجرت به یونان دستیابی به ویزای طلایی اروپا با کمترین هزینه امکان پذیر است
  • آب و هوای مدیترانه ای یونان
  • موقعیت استراتژیک و امنیت کامل در یونان
  • رسم کهن مهمان نوازی نسبت به مهاجران در یونان
  • دسترسی به تحصیلات عالی با مهاجرت به یونان
  • با اقامت در یونان ازسیستم مراقبت بهداشتی برخوردار هستید
  • طبیعت زیبای یونان
  • اقتصاد احیا شده یونان

از نظر وکیل مهاجرت به یونان ، این کشور برای کسانی که به دنبال عرضه ی بازار اروپایی یا گسترش تجارت خود به سایر نقاط جهان هستند ایده آل است.  درحقیقت یونان به عنوان عضو اتحادیه اروپا و منطقه یورو، دسترسی به بازارهای منطقه ای با رشد بالا و در حال ظهور را فراهم می کند. به قول وکیل مهاجرت به یونان این کشور شگفت انگیز، دروازه ای عالی بدون هیچ گونه موانع تجاری است که به بیش از ۱۴۰ میلیون مصرف کننده در جنوب شرقی اروپا و دریای مدیترانه دسترسی دارد.

در سال ۲۰۱۹ اولین باری نیست که یونان نه تنها یک کشور خوب برای سرمایه گذاری بلکه مکانی مطلوب برای زندگی انتخاب شده است. در یک جمله اقامت یونان جزو طلایی ترین گزینه ها برای افراد ثروتمند و کارآفرین است.

وکیل مهاجرت به یونان در ایران ،‌اقامت یونان ، مهاجرت به یونان ، ویزای طلایی یونان
وکیل مهاجرت به یونان در ایران ،‌اقامت یونان ، مهاجرت به یونان ، ویزای طلایی یونان

اقامت یونان ، یک گزینه محبوب برای سرمایه گذاران و کارآفرینان …

مجموعه IIL  به عنوان وکیل مهاجرت یونان در ایران بعد از سالها کار در کشور یونان اکنون می تواند به شما آمار دقیق بدهد که چقدر کشور یونان برای سرمایه گذاران و کار آفرینان محبوبیت دارد. همه ساله سرمایه گذاران زیادی تصمیم به مهاجرت به یونان گرفته و سرمایه خود را در اقتصاد با ثبات این کشور مستقر می کنند. علاوه بر آن افرادی که خواهان ایجاد کسب و کار و مدیریت استارت آپ شان در اروپا هستند هم به دریافت اقامت یونان از طریق ثبت شرکت علاقه نشان می دهند.

اگر مزایای فوق العاده این کشور شما را هم مجذوب خود کرده است باید بگوییم که شما تنها نیستید! حتی متخصصین IIL هم به عنوان وکیل مهاجرت به یونان در ایران علاقه خاصی به این مجموعه جزایر زیبا در دریای مدیترانه دارند. یونان یک کشور فوق العاده برای تفریح ، کار و زندگی است و ما چنین وضعیتی را در اروپا کمتر شاهد هستیم.

در بین برنامه های مهاجرت به یونان ، گلدن ویزای یونان یا همان دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک در حقیقت پرطرفدار ترین برنامه مهاجرتی این کشور است. بعد از این برنامه نوبت به برنامه دریافت اقامت یونان از طریق ثبت شرکت می رسد و در مقام سوم هم ویزای تمکن مالی یونان یا همان ویزای بازنشستگی یونان می ایستد.

وکیل مهاجرت یونان در ایران چه نتیجه ای می گیرد؟

اگر شما تصمیم دارید که در یک کشور اروپایی مستقر بشوید ولی در عین حال می خواهید فضایی پر از آرامش و مردمانی خونگرم را داشته باشید یونان می تواند گزینه خیلی خوبی برای شما باشد. علاوه بر اینها ما شاهد ثبات بسیار خوبی در اقتصاد یونان هستیم و این موضوع برای استقرار زندگی مالی و شغلی در یونان بسیار اهمیت دارد.

به هر صورت اولین توصیه ما مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک است. اگر هم صاحب کسب و کار یا استارت آپ هستید ایجاد یک شعبه از شرکتتان در یونان ممکن است علاوه بر اینکه شما را به اقامت یونان می رساند فرصتی باشد که کسب و کار خودتان را در اتحادیه اروپا گسترش دهید.

ویزای طلایی یونان ( Golden Visa )

(اقامت یونان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری)

برنامه ویزای طلایی یونان ( Greece Golden Visa‌) که در واقع یکی از روشهای مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک است یکی از شفاف ترین و در عین حال قطعی ترین برنامه های مهاجرتی اروپاست. در این روش شما با خرید ملکی در یونان با شرایط مشخص می توانید اقامت دائم یونان را بدست آورید.

به موجب این برنامه مهاجرتی  کسانی که به مدت ۷ سال دارای اقامت دائم یونان باشند می توانند برای پاسپورت این کشور یعنی تابعیت و شهروندی اقدام کنند. در اینجا نکته قابل توجهی وجود دارد و آن این است که بر خلاف بسیاری از برنامه های گلدن ویزای اروپا یونان در قدم اول اقامت دائم می دهد و این به معنای این است که شخص دارای گلدن ویزای یونان شرط حضور در این کشور ندارد.

مزیت دیگر این برنامه سرعت بالای رسیدگی به پرونده های آن است. کیس های گلدن ویزای یونان در عرض ۳ ماه رسیدگی می شود و به نتیجه می رسد. این موضوع در بین سایر برنامه های مهاجرتی گلدن ویزا برجسته به نظر می رسد. علاوه بر اینها فرزندان تا ۲۴ سال می توانند به عنوان وابسته اقامت دائم یونان را بگیرند و از استانداردهای زندگی اروپایی بهره مند شوند.

اقامت یونان با خرید ملک ،‌وکیل مهاجرت به یونان ، اقامت یونان
دکمه بازگشت به بالا