برنامه ویزای EB5 آمریکا

برنامه ویزای EB5 آمریکا مختص سرمایه گذاران است. کسانی که می خواهند مبلغ قابل توجهی را به آمریکا منتقل کنند و از این طریق مسیر خود را برای دریافت اقامت آمریکا هموار کنند. این سرمایه گذاری می تواند به شکل خرید یک کسب و کار فعال باشد یا سرمایه گذاری در بازار زمین و مسکن . فرقی نمی کند. 

نکته مورد تاکید برنامه ویزای EB5 آمریکا این است که شخص سرمایه گذار پس از سرمایه گذاری و انجام امور ضروری پس از آن می تواند گرین کارت آمریکا را دریافت کند. کارتی که خیلی ها ممکن است در آرزوی آن باشند. برنامه ویزای Eb5 آمریکا یکی از معدود روش های مهاجرتی به آمریکاست که به صدور گرین کارت آمریکا منتهی می شود. 

برای اجرای برنامه ویزای EB5 آمریکا اما بستر سازی لازم است. متخصصین ما در وکلای مهاجرت ایران با روشهای جدیدی تلاش دارند تا محدودیت های بر سر راه این برنامه مهاجرتی را کم رنگ تر کنند تا مهاجرت به آمریکا آسان تر شود. 

سایر برنامه های مهاجرت به آمریکا:

برنامه ویزای EB5 آمریکا یا همان گرین کارت سرمایه گذار آمریکا یکی از انواع ویزا های مهاجرتی به آمریکا است. در این روش مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری محقق می شود. در برنامه ویزای EB5 آمریکا از همان ابتدا اقامت دائم آمریکا بدست می آید.

شرایط برنامه ویزای EB5 آمریکا چیست ؟

همانگونه که خاطر نشان کردیم برنامه ویزای EB5 آمریکا یکی از روشهای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری است. در این روش به شرطی که متقاضی سرمایه قابل توجهی در آمریکا هزینه کند امکان دریافت اقامت دائم آمریکا فراهم است. شرایط این نوع ویزا عبارتند از :

  • سرمایه گذاری یک میلیون دلار یا بیشتر ( یا حداقل ۵۰۰ هزار دلار در مناطق شهری و روستایی آمریکا که نرخ بیکاری بالایی دارند)
  • استخدام تمام وقت حداقل ۱۰ آمریکایی یا کسانی که دارای اقامت قانونی و دائمی آمریکا هستند در شرکتی که به منظور اداره سرمایه گذاری تاسیس می گردد.

چهار دلیل مهم برای در نظر گرفتن ویزای EB5 آمریکا

این روزها ویزای EB5 آمریکا یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی دنیاست. در اینجا به چهار دلیل برای در نظر گرفتن این برنامه برای مهاجرت به آمریکا اشاره می کنیم:

  • صدور سریع گرین کارت آمریکا برای شخص سرمایه گذار و تمام اعضای خانواده وی
  • عدم نیاز به پیشنهاد شغلی یا هرگونه گواهینامه مربوط به اشتغال در آمریکا
  • عدم نیاز به افشای میزان خالص دارایی های سرمایه گذار در تمام دنیا
  • عدم نیاز به درگیری و حضور خارج از تحمل متقاضی در پروسه اپلای کردن برای ویزا
  • نکته بسیار مهم

    مخاطبین محترم IIL توجه داشته باشند که کلیه برنامه های مهاجرتی که در مورد آمریکا  به شکل پکیج کامل خدماتی در مجموعه ما ارائه می گردد و پیش نیاز همه آنها  ، برنامه دریافت پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری (۲۵۰ هزار دلار) می باشد.

سوال و جواب!

برنامه ویزای EB5 آمریکا یک برنامه محبوب و در عین حال پیچیده آمریکایی است. شما ممکن است در این خصوص سوالات زیادی داشته باشید که ما تلاش می کنیم اینجا به مهم ترین آنها پاسخ دهیم.

پاسخ مثبت است. کلیه اعضای خانواده متقاضی برنامه ویزای ای بی فایو آمریکا از جمله همسر قانونی وی و کلیه فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال مشمول دریافت گرین کارت آمریکا هستند.

اعضای خانواده به عنوان دارندگان گرین کارت آمریکا و اقامت دائمی می توانند به صورت قانونی در آمریکا کار کنند و یا به تحصیل بپردازند.

بله در برنامه ویزای ای بی فایو آمریکا که کی از روشهای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری است ، فرد سرمایه گذار و کلیه اعضای خانواده وی گرین کارت آمریکا را دریافت می کنند.

بله در برنامه ویزای ای بی فایو آمریکا  نه تنها فرد متقاضی اصلی ( سرمایه گذار ) کلیه اعضای خانواده وی که گرین کارت و اقامت دائم آمریکا را دریافت کرده اند می توانند در این کشور به هر اشتغالی که بخواهند مشغول شوند.

بله همانطور که اشاره کردیم در برنامه  ویزای ای بی فایو آمریکا بعد از دریافت گرین کارت و اقامت دائم آمریکا شما و کلیه اعضای خانواده می توانید به هر اشتغالی که صلاح می دانید مشغول شوید یا اینکه در هر جای آمریکا و در هر مقطعی آزادانه تحصیل کنید.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

دکمه بازگشت به بالا