دریافت اقامت اسپانیا و مهاجرت به این کشور

اگر شما هم تصمیم به مهاجرت به اسپانیا گرفته اید تنها نبیستید. دریافت اقامت اسپانیا به خاطر سطح بالای استاندارد های زندگی ، اقتصاد با ثبات و سیستم آموزشی و رفاهی فوق العاده در سرتاسر دنیا بسیار محبوب است. مهاجرت به اسپانیا این فرصت را به شما خواهد داد تا برای زندگی دومتان در اروپا یک برنامه ریزی زیبا و در عین حال عملیاتی طرح ریزی کنید.

خدمات تخصصی دریافت اقامت اسپانیا و به طور کلی مهاجرت به اسپانیا از جمله سرویس های تخصصی وکلای مهاجرت ایران است. IIL به عنوان عضوی از انجمن های رسمی مهاجرت به اسپانیا افتخار دارد هموطنان عزیزمان را در کلیه مراحل مهاجرت به اسپانیا و دریافت اقامت این کشور همراهی کند.

کشور اسپانیا برنامه های مهاجرتی متنوعی دارد. برنامه ویزای طلایی برای سرمایه گذاران ، برنامه کارآفرینی و ثبت شرکت برای بازرگانان و برنامه تمکن مالی برای بازنشسته ها. جزء هر دسته که باشید ما ارائه بهترین خدمات و حصول قطعی ترین نتیجه ها را برای شما تضمین می کنیم. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص برنامه های مهاجرتی اسپانیا با ما همراه باشید.

نظر شما درباره مهاجرت به اسپانیا :

وکلای مهاجرت ایران به عنوان زیرمجموعه تخصصی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل افتخار دارد در کلیه ویزا های اقامت اسپانیا خدمات تخصصی و کامل ارائه دهد. IIL با تجربه عمیق و حضور طولانی مدت خود در حقوق مهاجرت اسپانیا عرضه بهترین خدمات را تضمین می کند.

ویزای طلایی اسپانیا ، گلدن ویزای اسپانیا ،‌اقامت اسپانیا ، مهاجرت به اسپانیا

ویزای طلایی اسپانیا یا همان گلدن ویزای اسپانیا ( Spain Golden Visa) یکی از روش های سریع و قطعی مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری است. در این برنامه مهاجرتی متقاضی برای بدست آوردن اقامت اسپانیا بایستی ملکی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو خریداری کند و این سرمایه گذاری را حفظ کند.

در این برنامه مهاجرتی متقاضی بعد از خرید ملک به ارزش مشخص می تواند برای دریافت ویزای طلایی اسپانیا اقدام نموده و مقدمات مهاجرت به این کشور را برای خود و خانواده خود فراهم کند. پس از گذران ۵ سال اقامت دائم اسپانیا و پس از سپری شدن ۱۰ سال می توان برای دریافت پاسپورت اسپانیا ( تابعیت و شهروندی این کشور) تقاضا داد.

یکی از بزرگترین مزایای ویزای طلایی اسپانیا این است که برای تمدید مجوز اقامت اسپانیا برای خود و خانواده نیازی به شرط حضور در این کشور نیست. برخورداری از اقتصاد با ثبات ، سیستم آموزشی فوق العاده و استانداردهای سطح بالای اروپایی از جمله مزایای دیگر این برنامه مهاجرتی است.

ویزای طلایی اسپانیا

اقامت اسپانیا با ثبت شرکت ، مهاجرت به اسپانیا

دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت یک روش مهاجرتی کاربردی برای صاحبان مشاغل ، کسب و کار و به طور کلی افراد دارای ایده و کارآفرین است. در این روش برای مهاجرت به اسپانیا و دریافت اقامت این کشور می توان یک شرکت جدید ثبت کرد یا اینکه یک شرکت فعال را خریداری نمود.

مهاجرت به اسپانیا در این روش به این طریق مقدور است که شخص متقاضی به دولت اسپانیا اثبات می کند که قصد راه اندازی شرکت و کسب و کار با موضوع مشخص در اسپانیا را دارد و برای اینکه بتواند کسب و کار خود را توسعه و پیشرفت دهد نیاز با حضور و اقامت اسپانیا دارد.

برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت باید یک Business Plan مناسب تهیه و تدوین شود. همچنین یک سرمایه متناسب با موضوع کسب و کار باید به این کار تخصیص داده شود. دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت در حقیقت یک تیر و دو نشان است هم شخص می تواند اقامت اسپانیا را بدست بیاورد و هم در همان ابتدا به کسب و کار در این کشور مشغول شود.

اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

اقامت اسپانیا با تمکن مالی ، تمکن مالی اسپانیا ، مهاجرت به اسپانیا

یکی از روشهای آسان دریافت اقامت اسپانیا و مهاجرت به این کشور از راه اثبات تمکن مالی شماست. ویزای تمکن مالی اسپانیا یا آن طور که قوانین این کشور از آن یاد می کنند ، ویزای بانشستگی اسپانیا یک روش آسان ، ارزان و سریع برای مهاجرت این کشور است.

در این روش شخص باید اثبات کند که منابع مالی کافی برای ساپورت خود و خانواده اش در مدت اقامتش در اسپانیا را در اختیار دارد. این منابع مالی باید به صورت آنی در دسترس باشند و تولید انها نیازی به حضور شخص در کشور مبدا نداشته باشد. معمولا حقوق بازنشستگی ،‌اجاره خانه و سود بانکی از این قبیل در آمد ها هستند.

اثبات تمکن مالی معمولا به طریق نشان دادن درآمد های داخلی در ایران یا افتتاح حساب بانکی در اسپانیا و سپرده گذاری کل مبلغ مورد نیاز برای مدت اقامت در اسپانیا امکان پذیر است. البته توصیه وکلا افتتاح حساب بانکی در کشور مقصد است.

اقامت اسپانیا با تمکن مالی

دکمه بازگشت به بالا