دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

وکلای مهاجرت ایران در راستای رسالت خود که همانا فراهم کردن بهترین و مناسب ترین راهها جهت اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اسپانیا برای هموطنان ایرانی می باشد برای آندسته از عزیزانی که قصد دارند در اروپا یک کسب و کار مطمئن راه اندازی کنند و از این طریق اقامت اسپانیا را دریافت دارند ، خدمات جامع ثبت شرکت در اسپانیا و دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت را ارائه می دهد.

Business Plan  یا همان طرح کسب و کار

در این برنامه مهاجرتی متقاضی باید به دولت اسپانیا اثبات نماید که یک کارآفرین است و قصد راه اندازی یک کسب و کار حساب شده در اسپانیا را دارد. ارائه Business Plan  یا همان طرح کسب و کار بسیار مهم است.

در خصوص  برنامه ثبت شرکت در اسپانیا حتما توصیه می شود که فرد متقاضی در موضوع شرکت و کسب و کار دارای تخصص یا تجربه کافی باشد. ورود به موضوعات جدید صلاح نیست مخصوصا وقتی پای بحث مهاجرت به اسپانیا در میان باشد. شخص متقاضی می تواند برای اثبات این موضوع گواهینامه های آموزشی یا مدارک دانشگاهی ارائه کند.

همچنین شخص متقاضی باید اثبات کند که توانایی مالی برای اجرای طرح کسب و کار در اسپانیا  و ثبت شرکت در اسپانیا را در اختیار دارد. اینها شرط موفقیت در مهاجرت به اسپانیا است. توان مالی در این موقعیت با استفاده از سرمایه ای که به شرکت جدید التاسیس تزریق شده است ، امکان پذیر می باشد.

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

فرآیند و مراحل ثبت شرکت در اسپانیا چیست؟

طبق قوانین اسپانیا، تمامی افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارند ، اعم از شهروندان اسپانیا، افرادی که تابعیت و اقامت اسپانیا را دارند و اتباع خارجی ،  پیش از هر اقدامی باید کد اقتصادی NIE دریافت نمایند.

برای دریافت کد اقتصادی

 برای دریافت کد NIE باید فرم تقاضای اقتصادی را پر نمایید و به همراه گذرنامه، دو قطعه عکس، رسید پرداخت مبالغ مربوط و اظهارنامه دلیل درخواست کد اقتصادی، به وکیل خود در اسپانیا تحویل دهید تا برای شما اقدام به دریافت کد اقتصادی NIE نماید.

تاییدیه نام شرکت

در قدم بعدی تاییدیه نام شرکت را از سایت the Mercantile Registry دریافت کرده و سپس با استفاده از مدارک فوق، مراحل دریافت کد شناسایی مالیاتی (C.I.F) برای شرکت شما در اداره مالیات اسپانیا طی می شود. پس از اخذ کد شناسایی مالیاتی، تاییدیه حساب بانکی در اسپانیا  دریافت می گردد.

پس از طی مراحل و تهیه مدارک ذکر شده در اسپانیا، باید به همراه مدارک تهیه شده به سفارت اسپانیا در تهران مراجعه نمایید و درخواست اخذ ویزا دهید. پس از اخذ ویزا و سفر به اسپانیا، کارت اقامت برای شما صادر خواهد شد.

سوال و جواب!

در مورد برنامه دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت سوالات زیادی طرح می کنند. ما در اینجا تلاش می کنیم به مهم ترین آنها پاسخ دهیم. شما میتوانید در بخش سوالات اسپانیا همه این سوالات را مطالعه کنید.

بله. یکی از مزایای اصلی این روش امکان به همراه بردن و دریافت اقامت برای اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) از ابتدا می باشد.

بله، پس از سه سال اقامت موقت، شما و اعضای خانواده تان می توانید اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید و پس از گذشت پنج سال از دریافت اقامت دائم، می توانید برای دریافت پاسپورت اقدام نمایید.

فرآیند دریافت اقامت دائم اسپانیا از طریق ثبت شرکت، حداقل دو سال سریعتر از روش های دیگر است. زیرا که پس از سه سال اقامت موقت می توانید اقامت دائم دریافت کنید.

 • نکته مفید

  اخیرا به گوش ما رسیده است که بسیاری از افراد سودجو به مردم می گویند که برای شما مدارک صوری تهیه می کنند. از این موضوع بر حذر باشید که جرم جعل و استفاده از سند مجعول در اروپا مجازاتهای سنگینی به دنبال دارد.

پنج سال پس از دریافت اقامت دائم، در صورتی که با زبان اسپانیایی و کشور اسپانیا آشنایی کافی داشته باشید، واجد شرایط دریافت پاسپورت (تابعیت) هستید.

 • عدم نیاز به ارائه مدرک زبان
 • عدم نیاز به ارائه مدارک تحصیلی
 • امکان دریافت اقامت برای تمامی افراد خانواده (افراد تحت تکفل)
 • امکان فعالیت در بازارهای اروپایی
 • امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
 • امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
 • افتتاح حساب شرکتی و شخصی
 • استفاده از برند اروپایی

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

دکمه بازگشت به بالا