ویزای طلایی اسپانیا

وکلای مهاجرت ایران (IIL) یکی از دپارتمان های قدرتمند هلدینگ بین المللی اریکه عدل برای شما یک پیشنهاد ویژه دارد !! برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ، ممکن است شما این برنامه مهاجرتی را با نام های ویزای طلایی اسپانیا یا گلدن ویزای اسپانیا شنیده باشید .

چرا گلدن ویزای اسپانیا 

در برنامه مهاجرتی گلدن ویزای اسپانیا شما با خرید ملک در اسپانیا علاوه بر ورود به یک برنامه مهاجرتی با شرایط بسیار ایده آل به نوعی یک سرمایه گذاری پر سود نیز در یک کشور اروپایی انجام داده ید .

نکات کلیدی ویزای طلایی اسپانیا

 • سرمایه گذاری به میزان ۵۰۰ هزار یورو در حوزه املاک
 • صدور کارت اقامت برای کلیه اعضای خانواده
 • دارای انعطاف بالا ، عدم نیاز به اقامت در کشور اسپانیا
 • اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
 • اخذ تابعیت اسپانیا ( پاسپورت اسپانیا ) بعد از ۱۰ سال
 • سفر آزادانه به همه کشور های حوزه شنگن بدون نیاز به دریافت ویزا

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

ویزای طلایی اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک با سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰ هزار یورو  امکان پذیر است. کارت اقامت شما در برنامه گلدن ویزای اسپانیا به مدت ۲ سال صادر می شود و بدون شرط ماندن برای بازه های زمانی ۲ ساله قابل تمدید است. دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک پروسه ای سریع دارد و هزینه های دولتی نیز مناسب است.

میزان سرمایه گذاری در ویزای طلایی اسپانیا

برای پذیرش در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ، حداقل ۵۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری لازم است. این سرمایه گذاری باید در حوزه املاک انجام شود. ملک خریداری شده که می تواند (مسکونی یا تجاری باشد) این قابلیت را دارد که برای ایجاد درآمد به اجاره داده شود.

حتی چند خریدار هم می توانند در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ، به صورت مشاع  ملک خریداری کنند ولی زمانی مشمول گلدن ویزای اسپانیا خواهند شد که هر کدام حداقل سرمایه گذاری را انجام داده باشد. همچنین متقاضی ویزای طلایی اسپانیا می تواند سرمایه گذاری خود را در چند ملک انجام دهد.

روند دریافت ویزای طلایی اسپانیا

متقاضی اخذ اقامت اسپانیا باید قبل از تقدیم درخواست ویزای طلایی اسپانیا سرمایه گذاری خود را در حوزه املاک انجام داده باشد. درخواست گلدن ویزای اسپانیا می تواند درست بعد از امضای مبایعه نامه و قبل از امور تنظیم سند رسمی به سازمان مهاجرت اسپانیا تقدیم شود.

به هر صورت وجوه متعلق به متقاضی باید در یکی از حساب های بانکی اسپانیا آماده سرمایه گذاری باشد. پس از این مرحله ثبت درخواست ویزایاقامت اسپانیا ۱۰ تا ۱۵ روز به طول می انجامد ویزای طلایی اسپانیا  ۲ ساله صادر می شود و درصورتی که سرمایه گذاری حفظ شود می توان برای ۵ سال دیگر آن را تمدید نمود.

پروسه ثبت درخواست گلدن ویزای اسپانیا

به محض اینکه متقاضی ملک مورد نظر را از طریق وکلا و مشاورین ما انتخاب نمود،وکلای مهاجرت پروسه ثبت درخواست گلدن ویزای اسپانیا را آغاز خواهد کرد. کلیه امور حقوقی و قانوی معامله ملکی نیز انجام خواهد شد.

به طور معمول متقاضیان برای انتخاب و رویت ملک یک سفر ۳ یا ۴ روزه به اسپانیا دارند .در این فرصت با وکلا ملاقات کرده و حساب بانکی خود را در اسپانیا افتتاح می کنند . سپس با هماهنگی وکلا امور خرید ملک در اسپانیا و درخواست ویزای طلایی انجا ممی شود.

ویزای طلایی اسپانیا گاهی در امکاناتی که در خصوص خانواده متقاضی وجود دارد بسیار انعطاف پذیر است اما در بخش اعطای تابعیت اسپانیا زیاد از این انعطاف خبری نیست. هزینه های دولتی تامین است و پروسه دریافت ویزای طلایی اسپانیا سریع اتفاق می افتد. در حقیقت برنامه ویزای طلایی پرتغال یک روش فوق العاده است برای کسانی که نیاز به اقامت سریع در اروپا را دارند.

 • نکته مفید

  برنامه ویزای طلایی اسپانیا به طور کلی بر خلاف نام آن که ساده است پیچیدگی های خاص خودش را دارد. مطمئن شوید قبل از هرگونه اقدامی با وکلای مهاجرت ایران مشاوره کنید.

سوال و جواب!

در مورد برنامه ویزای طلایی اسپانیا سوالات زیادی طرح می کنند. ما در اینجا تلاش می کنیم به مهم ترین آنها پاسخ دهیم. شما میتوانید در بخش سوالات اسپانیا همه این سوالات را مطالعه کنید.

در برنامه سرمایه گذاری در حوزه املاک ( دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ) متقاضی باید:

 • سابقه کیفری نداشته باشد
 • توان مالی زندگی در اسپانیا را داشته باشد
 • بیمه پزشکی و سلامت داشته باشد
 • سابقه رد شدن ویزا درکشورهای شنگن نداشته باشد.

خیر ،‌ برنامه ویزای طلایی اسپانیا که منجر به صدور محوز اقامت دو ساله می شود ، شرط حضور ندارد. یعنی فرد دارنده گلدن ویزای اسپانیا صرفا با حفظ سرمایه گذاری اش در این کشور می تواند به دفعات نامحدود اقامت خود را ( دو سال به دو سال ) تمدید کند بدون اینکه نیاز به ماندن در اسپانیا داشته باشد.

برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک از این لحاظ کاملا شبیه برنامه ویزای طلایی یونان است با این تفاوت که در یونان دقیقا نیمی از این سرمایه گذاری کافی است.

 • نکته مفید

  با وجود اینکه ویزای طلایی اسپانیا و تمدید آن نیازی به حضور و اقامت متقاضی ندارد ، اگر شخص بخواهد بعد از ۵ سال اقامت دائم اسپانیا را بگیرد یا بعد از ۱۰ سال پاسپورت اسپانیا را دریافت کند ،‌ باید اثبات کند که در همه این سالها در اسپانیا اقامت داشته است ( معمولا ۶ ماه در سال ).

در برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ،‌ اقامت دائم اسپانیا (PR)  بعد از ۵ سال زندگی در اسپانیا قابل دریافت است به شرطی که متقاضی حداقل ۶ ماه در هر سال را در اسپانیا زندگی کرده باشد. متقاضی می تواند بعد از ۱۰ سال برای اخذ تابعیت اسپانیا اقدام نموده و پاسپورت این کشور را دریافت نماید.

برنامه ویزای طلایی اسپانیا یا برنامه دریافت اقامت اسپانیا از طریق ملک سبب می شود که شما یک مجوز اقامت دو ساله قابل تمدید بدست بیاورید. برای تمدید این مجوز که حاصل از ویزای طلایی است شما نیازی به اقامت در اسپانیا ندارید اما اگر بخواهید اقامت اسپانیا یا پاسپورت اسپانیا را بگیرید باید اثبات کنید که در اسپانیا زندگی می کرده اید.

برای دریافت پاسپورت اسپانیا ( شهروندی اسپانیا ) دارنده گلدن ویزا باید اثبات کند که در ۱۰ سال قبل از درخواست پاسپورت در اسپانیا زندگی می کرده است. به طور کلی شخص بایستی در هر سال ۶ ماه در اسپانیا اقامت نماید. بنابراین پاسپورت اسپانیا ۱۰ سال بعد از سدور مجوز اقامت اولیه قابل دریافت است.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

دکمه بازگشت به بالا