ویزای Sole Rep انگلیس
( دریافت اقامت انگلیس برای نماینده شرکتها )

درباره برنامه ویزای Sole Rep انگلیس یا ویزای انگلیس برای نماینده شرکتها چقدر می دانید؟ آیا می دانید که این ویزا یکی از آسان ترین و سریع ترین راههای اخذ اقامت انگلیس برای مدیران و صاحبان شرکتها و کسب و کارهاست؟ بله درست است، ویزای انگلیس برای نماینده شرکتها در عرض سه هفته رسیدگی می شود.

ویزای Sole Rep انگلیس که مخفف Sole Representative است به معنای نماینده انفرادی می باشد. این ویزا برای آن دسته از شرکتهایی طراحی شده است که می خواهند نمایندگان رده بالای اجرایی یا مدیران خود را به انگلستان بفرستند تا اولین شعبه شرکت را در این کشور تاسیس کنند.

وکلای مهاجرت ایران به عنوان دپارتمان تخصصی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل افتخار دارد ضمن پوشش کلیه برنامه های مهاجرتی کشور انگلیس ، خدمات تضمینی و تخصصی در خصوص ویزای انگلیس برای نماینده شرکتها  ارائه دهد. برای کسب اطلاع بیشتر از این سرویس با ما همراه باشید.

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

درباره ویزای Sole Rep انگلیس

اگر شما هم در ایران یا هر کشور دیگری دارای کسب و کار فعال باشید و هدفتان این است که یک شعبه از شرکتتان را هم در انگلستان مستقر کنید ممکن است ویزای Sole Rep انگلیس یکی از بهترین انتخاب های شما در این مورد باشد. از این راه هم گسترش و توسعه شرکت و حوزه بازار آن مقدور است و هم اینکه می توان از این طریق به سرعت اقامت ۳ ساله انگلستان را گرفت.

ماجرا از این قرار است که شرکتی که در ایران فعال و دارای درآمد است مدیر خود یا یکی از مدیران اجرایی رده بالا را در برنامه ویزای Sole Rep انگلیس به دولت این کشور معرفی می کند تا بتواند به این کشور بیاید و مقدمات توسعه موضوع شرکت را در انگلستان بچیند. این مقدمات می تواند ثبت شعبه یا ثبت شرکت جدید باشد.

هدف دولت انگلستان این است که کسب و کار مادر در کشور ایران فعال و زنده بماند به همین خاطر شخص نماینده انفرادی نباید بیشتر از ۵۰ درصد سهام شرکت را مالک باشد. در عمل توصیه وکلای مهاجرت ایران مالکیت سهام شرکت به میزان کمتر از ۴۰ درصد است.

شرایط نماینده شرکت برای این نوع ویزا

در ویزای Sole Rep انگلیس همانطور که اشاره شد باید مدیران ارشد و رده بالای شرکت برای نمایندگی کاندید شوند. این شخص باید دارای شرایط ذیل باشد:

  • در مهارتهای زبان انگلیس حداقل نمره A1 را در آزمون CEFR داشته باشند ( یا)
  • در یک دوره تحصیلی که به زبان انگلیسی تدریس شده باشد شرکت کرده باشند.
  • با شرکت مادر در خارج از انگلستان رابطه استخدامی داشته باشند.
  • در خصوص موضوع شرکت دانش مناسب فنی و تخصصی داشته باشند تا بتوانند شرکت را در انگلیس اداره کنند.
  • از مدیران یا دست اندرکاران رده بالای شرکت مادر در خارج از انگلیس باشند.
  • بیش از ۴۰ درصد سهام شرکت مادر را مالک نباشند.

مدت اقامت در ویزای Sole Rep انگلیس

بعد از اینکه مقدمات دریافت ویزا فراهم آمد و مجوز ورود به خاک انگلیس صادر شد ، برای نماینده شرکت یک اقامت ۳ ساله صادر می گردد. در زمان انقضای این مجوز اقامت انگلیس شخص می تواند آن را برای مدت ۲ سال دیگر تمدید کند. در پایان ۵ سال هم شرایط درخواست اقامت دائم انگلیس 🔗 یا مجوز ILR انگلیس 🔗 فراهم خواهد آمد.

سوال و جواب!

ویزای انگلیس برای نماینده شرکتها یک ویزای بسیار محبوب برای صاحبان مشاغل و شرکتهاست. در این بخش به مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید پرداخته ایم. برای دیدن لیست همه سوالات روی دکمه زیر کلیک کنید.

با ویزای sole rep انگلیس ، دریافت اقامت انگلیس برای نماینده شرکت به مدت ۳ سال مقدور است. شما می توانید در زمان انقضای ویزا یتان مجددا برای یک دوره دو ساله آن را تمدید کنید. این نوع ویزا بعد از ۵ سال دیگر قابل تمدید نیست و باید برای اقامت دائم انگلیس 🔗 اقدام کنید.

بله پاسخ مثبت است. بعد از ۵ سال اقامت کاملا قانونی در انگلستان شما می توانید برای مجوز ILR انگلیس 🔗  که معادل همان اقامت دائم انگلیس 🔗 است اقدام نمایید.

بله همراه بردن افراد خانواده در برنامه ویزای انگلیس برای نماینده شرکتها امکان پذیر است. فقط شما باید اثبات کنید که منابع مالی کافی برای حمایت از آنها در کشور انگلیس را دارا می باشید. توصیه می کنیم برای کسب اطلاع بیشتر و اینکه چه کسانی می توانند به عنوان خانواده شما را همراهی کنند، به صفحه ویزای پیوست خانواده در انگلیس ( UK Family Visa) 🔗 سر بزنید.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

اخبار داغ مهاجرت به انگلیس
دکمه بازگشت به بالا