ویزای Start-up انگلیس
( دریافت اقامت انگلیس برای جوانان خلاق و کارآفرین )

ویزای Start-up انگلیس یک برنامه مهاجرتی جدید در انگلیس است که به تازگی جایگزین برنامه کارآفرین فارغ التحصیل شده است. ویزای استارت آپ انگلیس برای کارآفرینان جوان با پتانسیل بسیار بالا طراحی شده تا بتوانند ایده های کاری و شغلی و تجاری خود را در انگلستان پیاده کنند.

به موجب قوانین جدید ایده کسب و کار و بیزینس پلان باید در این برنامه مهاجرتی به تایید نهادهای مجاز انگلیس برسد. به همین خاطر ممکن است ورود به این نوع ویزا در حال حاضر کمی مشکل باشد اما اگر ایده واقعی پایش در میان باشد بابت این مرحله نباید زیاد نگران بود. 

در این بخش وکلای مهاجرت ایران به عنوان زیر مجموعه تخصصی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل 🔗 قصد دارد شما را با ویزای Start-up انگلیس که یکی از روشهای دریافت اقامت انگلیس با ثبت شرکت است آشنا کند. با ما همراه باشید.

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

آشنایی با ویزای Start-up انگلیس

همانطور که اشاره کردیم ویزای Start-up انگلیس مخصوص آن دسته از افرادی است که در سنین جوانی قرار دارند و برای کارآفرینی ، ایجاد اشتغال و توسعه تجارت پتانسیل بالایی دارند.  این نوع ویزا در مارچ ۲۰۱۹ جایگرین Tier 1 Graduate Entrepreneur visa شد و به این ترتیب رسما از سیستم امتیاز بندی مهاجرت به انگلیس 🔗 خارج گردید.

بر خلاف ویزای Innovator در انگلستان 🔗  در مسیر دریافت ویزای Start-up انگلیس نیازی نیست که شخص متقاضی سرمایه اولیه ای را به انگلستان وارد کند بلکه فقط کافی خواهد بود تا کسب و کار نوآورانه خود را در این کشور راه اندازی کند. البته ناگفته نماند که کلیت این کسب و کار باید به تایید نهادهای مجازی که در انگلستان به همین منظور تعیین شده اند برسد. همین طور شخص متقاضی نباید قبلا شرکتی در انگلیس به این منظور ثبت کرده باشد.

شرایط دریافت اقامت انگلیس با ثبت شرکت ( استارت آپ )

اگر شما دارای شرایط زیر باشید ممکن است برای دریافت ویزای Start-up انگلیس  که یکی از روشهای دریافت اقامت انگلیس با ثبت شرکت است ، واجد صلاحیت شناخته شوید:

  • تبعه کشورهای اروپایی یا حوزه اقتصادی اروپا نباشید.
  • کسب و کار خود را در انگلستان راه اندازی کرده باشید.
  • کلیت کسب و کار شما به تایید نهادهای مجاز رسیده باشد.
  • شما حداقل بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.
  • شما باید شرط زیان انگلیسی برای مهاجرت به انگلیس را داشته باشید.
  • شما باید منابع مالی کافی برای تامین معیشت خود را انگلستان ارائه دهید.

سوال و جواب!

با وجود اینکه ویزای start-up انگلیس یک ویزای کاملا جدید است با این حال سوالات زیادی در خصوص آن وجود دارد. اینجا ما به مهمترین آنها پاسخ می دهیم. برای دیدن همه سوالات روی دکمه زیر کلیک کنید.

با ویزای Innovator انگلیس شما می تواند مدت ۲ سال را در انگلستان بمانید. نکته ای که وجود دارد در حال حاضر گزینه ای برای تمدید ویزای استارت آپ انگلیس بعد از ۲ سال اولیه وجود ندارد یا این حال شما می توانید بعد از انقضای ویزای استارت آپ انگلیس به برنامه ویزای Innovator انگلیس 🔗 سوئیچ کنید و اقامت خود را تمدید نمایید.

بله پاسخ مثبت است. بعد از ۵ سال اقامت کاملا قانونی در انگلستان شما می توانید برای طرح ILR انگلیس که معادل همان اقامت دائم انگلیس است اقدام نمایید.

بله همراه بردن افراد خانواده در برنامه ویزای استارت آپ انگلیس مقدور است. برای این منظور باید اثبات شود که شما منابع مالی کافی برای حمایت از آنها در کشور انگلستان را دارا می باشید. توصیه می کنیم برای کسب اطلاع بیشتر و اینکه چه کسانی می توانند به عنوان خانواده شما را همراهی کنند، به صفحه ویزای پیوست خانواده در انگلیس ( UK Family Visa) 🔗 سر بزنید.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

اخبار داغ مهاجرت به انگلیس
دکمه بازگشت به بالا