مهاجرت به اسلوونی و دریافت اقامت این کشور

مهاجرت به اسلوونی دریافت اقامت اسلوونی و ثبت شرکت در اسلوونی ، شاید با خودتان بگویید چرا باید به دنبال اقامت اسلوونی باشم ؟ اجازه بدهید شما را با این کشور نٌقلی اما پیشرفته آشنا کنیم. کشور اسلوونی ، سرزمینی کوچک در قسمت جنوبی اروپای مرکزی است. کشور اسلوونی همسایه های قدری دارد و از چهار گوشه اش توسطمجارستان ، کرواسی ، ایتالیا و استرالیا محاصره شده است.

دریافت اقامت اسلوونی

نکته جالب این است که کشور اسلوونی خیلی زود تر از همسایه های اروپایی اش به دنیای بازار آزاد جهانی وارد شده است. خدماتی همچون توریسیم دو سوم اقتصاد اسلوونی را تشکیل می دهد و یک سوم دیگر هم به صنعت و امور ساخت و ساز تعلق دارد.  سیستم اقتصادی قدرتمند اسلوونی توسط یک نظام بسیار پیشرفته و توانمند آموزشی پشتیبانی می شود.

انواع روش های دریافت اقامت اسلوونی

  • مهاجرت از طریق ویزای کاری
  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق تولد فرزند
  • مهاجرت از طریق ازدواج

وکلای مهاجرت ایران (IIL) به عنوان بخشی از هلدینگ حقوقی بین المللی اریکه عدل در این برنامه مهاجرتی وکالت و نمایندگی متقاضیان را بر عهده می گیرد و تهیه یک Business plan موجه و منطقی در مسیر تخصص متقاضیان اقدام به ثبت شرکت می نماید. بدیهی است که هموطنان می توانند در این کشور از خدمات بانکداری ازوپایی هم استفاده نمایند.

نظر شما درباره مهاجرت به اسلوونی :

اقامت اسلوونی

مهاجرت از طریق ویزای کار در اسلوونی

اجازه کار در کشور اسلوونی مانند تمامی کشورها احتیاج به یک دعوتنامه کاری از یک کارفرمای مقیم این کشور دارد و در صورتی که متقاضی برای این کار در این کشور و یا کل اروپا پیدا نشود کارفرما اقدام به جذب نیروی موردنظر از دیگر کشورها می کند .

مهاجرت از طریق ویزای کاری اسلوونی

در این روش متقاضیان اجازه دریافت اقامت به مدت 1 سال را دارند که فعالیت کاری خود را آغاز کنند. در این اقامت 1 ساله متقاضی می تواند فرزندان و همسر خود را با خود به همراه داشته باشد. درخصوص اقامت از طریق کار نکات مهمی وجود دارد. اگر فرد متقاضی اقامت موقت کار فصلی دریافت کرده باشد نمی تواند خانواده خود را به همراه داشته باشد. در صورتی که فرد متقاضی کار آبی (Blue Card) را کسب کرده باشد می تواند برای خانواده خود اقامت موقت دریافت نماید.

مهاجرت به اسلوونی با ثبت شرکت و سرمایه گذاری

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی یکی دیگر از راه های اخذ اقامت این کشور است . شما می توانید با ثبت شرکت و پرداخت مالیات به مدت سه سال به اقامت این کشور برسید .

ثبت شرکت اسلوونی چگونه است

روش ثبت شرکت یکی از بهترین و مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت در اکثر کشورهای اروپایی  و همچنین کشور اسلوونی می باشد.ثبت شرکت در اسلوونی دارای شرایط آسانی بوده به صورتی که در قوانین اعلام شده در سال ۲۰۱۹، هیچ پیش شرطی مانند الزام به سابقه کاری مرتبط با زمینه کار شرکت در اسلوونی و یا الزام به استخدام کارمند اسلوونیایی نیست.

توجه نمایید هیچ کشور حوزه شنگن در ابتدا اقامت دایم اعطا نمی نماید و کارت اقامت شما به صورت موقت و معمولاً یکساله صادر می شود.این کارت اقامت تا پنج سال تمدید می شود و بعد از پنج سال به اقامت دایم اروپایی تبدیل می شود.

 

اسلوونی کشوری اروپایی و عضو پیمان شنگن است و با کسب اقامت اسلوونی در واقع متقاضی، اجازه کار، تحصیل و زندگی در حوزه شنگن را کسب می نماید.

مهاجرت به اسلوونی از طریق تولد

مهاجرت از طریق تولد فرزند در اسلوونی

یکی از موارد تفاوت این کشور در اعطای تابعیت با دیگر کشورهای اروپایی مسئله اعطای تابعیت بر اساس خون می باشد .

اسلوونی مانند کشور آلمان اقامت خود را از طریق تولد بر اساس خون اعطا میکند . چنانچه پدر و مادر فرزند خود را در این کشور به دنیا بیاورند و خود از اتباع این کشور نباشند به فرزند نیز تابعیت اسلوونی داده نمیشود ، ولی اگر یکی از پدر و یا مادر از شهروندان این کشور باشند فرزند میتواند اقامت دریافت نماید .

مهاجرت به اسلوونی از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج

یکی دیگر از راه های مهاجرت به اسلوونی ازدواج با یکی از اتباع این کشور می باشد . در صورت ازدواج اقامت موقت برای فرد صادر شده و برای رسیدن به اقامت دائم بایدشرایط خاصی را رعایت نمود .

در مدارک موردنیاز باید مدت زمان آشنایی ، خلاصه ای از زندگی شخصیتان ، محل موردنظر برای اقامت پس از ازدواج ، داشتن توانایی مالی و موارد دیگری را به سفارت جهت دریافت اقامت ارائه دهید .

دکمه بازگشت به بالا