مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور

قبل از اینکه به بحث های مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور توسط وکیل مهاجرت به ترکیه در ایران بپردازیم ، کمی باید این کشور را بیشتر بشناسیم. از هر چه بگذریم از کشور همسایه ی شمال غربی ایران یعنی ترکیه نمی توان گذشت!   به دلیل هم مرز بودن با این کشور زیبا تقریبا هر ایرانی یکبار در طول زندگی خود به ترکیه سفر میکند.  ترکیه جاذبه های حیرت انگیز و مسحور کننده ی بسیاری از افق های پر از گنبد و گلدسته های استانبول تا ویرانه های رومی در امتداد سواحل،  پناهگاه های کنار دریایی تا کوهستان های مه آلود در شرق دریای سیاه هر کسی را به وجد می آورد. پس اگر شما هم به دنبال وکیل مهاجرت به ترکیه در تهران هستید ، زیاد عجیب نیست!

توصیه های مهم وکیل مهاجرت به ترکیه در تهران

وکلای مهاجرت ایران به عنوان وکیل مهاجرت به ترکیه در تهران توصیه های مهمی در خصوص انتخاب عاقلانه برنامه مهاجرتی دارد. اگر مخاطب قدیمی ما باشید حتما با رویکرد همیشگی ما آشنا هستید. ما همواره توصیه می کنیم که امکان سنجی اجرای برنامه های مهاجرتی همیشه از برنامه های قطعی شروع شود و به ترتیب تا برنامه های ضعیف تر پیش برود.

ارزیابی مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه در ایران تاکید دارد که متقاضیان مهاجرت توجه ویژه ای به موضوع قیمت و مبلغ سرمایه گذاری و ارزیابی آن داشته باشند. ما پیش از این در وبسایت اینوستایم در مقاله ای مفصل بحث ارزیابی قیمت ملک در ترکیه را واکاوی کرده ایم. برای آشنایی با این نکته مهم حتما توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه فرمایید.

نظر شما درباره مهاجرت به ترکیه :

روش های مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت :

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک

امضای قانون اعطای تابعیت ترکیه که توسط پرزیدنت اردوغان در سپتامبر ۲۰۱۸ خبر بسیار خوشحال کننده ای برای کسانی بود که به دنبال دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک بودند. قبل از این قانون دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک حدود یک میلیون یورو هزینه داشت ولی اکنون این مبلغ به ۲۵۰ هزار دلار کاهش یافته و دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک بسیار آسان تر شده است.

مزایای اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک

 • اعطای شهروندی و تابعیت کامل به همراه پاسپورت ترکیه در عرض ۳ تا ۶ ماه
 • سفر آزادانه و بدون ویزا به ۱۴۸ کشور دنیا
 • بدون شرط حضور در کشور ترکیه
 • پاسپورت ترکیه برای مدت ۱۰ سال صادر می شود و سپس به صورت مادام العمر تمدید می شود.
 • صدور و تحویل کارت ملی ترکیه
 • مشمول بیمه کامل سلامت و پزشکی
 • مشمول بیمه بازنشستگی ترکیه
 • تحصیل رایگان و تسهیلات دانشگاهی برای شخص فراهم است
 • بزودی دسترسی پاسپورت ترکیه به ۲۶ کشور عضو حوزه شنگن فراهم خواهد شد.

برنامه اقامت کاری ترکیه

چرا اقامت کاری ترکیه؟

در حال حاضر اقتصاد کشور ترکیه در رتبه هجده جهان قرار دارد. ترکیه بازاری نسبتا مناسب برای بسیاری از سرمایه گذاری‌ ها و کسب و کارها بوده و نرخ رشد اقتصادی در سال های اخیر، نیروی کار جوان و با استعداد و موقعیت استراتژیک این کشور بین اروپا و آسیا، ترکیه را به عنوان یک منبع جذاب برای رشد و سرمایه گذاری تبدیل کرده و به همین دلیل مهاجرت به ترکیه برای کار به طور روز افزونی در حال گسترش است.

اقامت کاری ترکیه

باید بدانید که کار در ترکیه به مجوز یا پروانه کار احتیاج دارد فقط در شرایط زیر می توانید بدون داشتن مجوز فعالیت کنید :

 • اگر شما تنها به قصد سفرکاری به ترکیه می آیید تا مشتری ها را ملاقات کنید.
 • یا می خواهید بازار را بررسی کنید.
 • یا با یک مشتری بین المللی قرار کاری داشته باشید.

نیازی به مجوز کار در ترکیه ندارید.

ویزای کار در ترکیه

برای رسیدن به اهدافی که ذکر شد تنها ویزای توریستس کفایت می کند اما اگر هدفتان بجز موارد فوق الذکر باشد و بخواهید در ترکیه کار کنید ( استخدام شوید ) نیاز به ویزای کار در ترکیه دارید …..

دکمه بازگشت به بالا