دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک

امضای قانون اعطای تابعیت ترکیه که توسط پرزیدنت اردوغان در سپتامبر 2018 خبر بسیار خوشحال کننده ای برای کسانی بود که به دنبال دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک بودند. قبل از این قانون دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک حدود یک میلیون یورو هزینه داشت ولی اکنون این مبلغ به 250 هزار دلار کاهش یافته و دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک بسیار آسان تر شده است. 

از طرف دیگر سرعت اعطای پاسپورت ترکیه بسیار راضی کننده به نظر می رسد! فرد و خانواده وی می توانند ظرف 3 تا 6 ماه پاسپورت خود را دریافت کنند. این سرعت بالا که فقط در برنامه دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک وجود دارد ، در سرتاسر خاور میانه و قاره آسیا بی سابقه است. 

علاوه بر اینها در برنامه دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک شخص می تواند بعد از خرید ملک خود را اجاره بدهد و بعد از گذران 3 سال ملک خود را بدون محدودیت به فروش برساند. خبر خوب اینکه راه مهاجرت به آمریکا هم از این طریق باز می شود. 

قبل از سال ۲۰۱۲ میلادی بازار ملک و املاک ترکیه تقریبا به روی اکثر خارجی ها بسته بود اما اکنون با اصلاحات شجاعانه قوانین در ماه می سال ۲۰۱۲ میلادی توسط دولت ترکیه بیش از  ۱۲۹ ملیت دنیا می توانند در ترکیه ملک بخرند و از مزایای اقامت ترکیه و یا مستقیما دریافت پاسپورت ترکیه برخوردار شوند.

اگر قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارید ، در حقیقت این بودجه شما است که تعیین می کند آیا واجد صلاحیت دریافت اقامت ترکیه هستید یا تابعیت یا پاسورت ترکیه.

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک

خبر خوب این است که به موجب اصلاحات سپتامبر ۲۰۱۸ در « قانون اعطای تابعیت ترکیه » که توسط پرزیدنت اردوغان امضا گردید در حال حاضر با خرید ملکی با ارزش ۲۵۰ هزار دلار در ترکیه می توان مستقیما برای دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک اقدام نمود . همچنین کسانی که در این کشور به میزان ۵۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری ثابت داشته باشند می توانند از دولت درخواست پاسپورت ترکیه را بنمایند.

با تخفیفات مالیاتی خرید ملک در ترکیه که دولت در نظر گرفته است ، خبر این برنامه مهاجرتی به سرعت در دنیا در حال گسترش است و به عقیده ما به زودی به یکی از محبوب ترین سرویس ها در خاور میانه بدل خواهد شد.

اقامت ترکیه با خرید ملک ، خرید ملک در ترکیه ، پاسپورت ترکیه با خرید ملک ، دریافت اقامت ترکیه

مزایای اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک

 • اعطای شهروندی و تابعیت کامل به همراه پاسپورت ترکیه در عرض ۳ تا ۶ ماه
 • سفر آزادانه و بدون ویزا به ۱۴۸ کشور دنیا
 • بدون شرط حضور در کشور ترکیه
 • پاسپورت ترکیه برای مدت ۱۰ سال صادر می شود و سپس به صورت مادام العمر تمدید می شود.
 • صدور و تحویل کارت ملی ترکیه
 • مشمول بیمه کامل سلامت و پزشکی
 • مشمول بیمه بازنشستگی ترکیه
 • تحصیل رایگان و تسهیلات دانشگاهی برای شخص فراهم است
 • بزودی دسترسی پاسپورت ترکیه به ۲۶ کشور عضو حوزه شنگن فراهم خواهد شد.
 • نکته مفید

  در برنامه خرید ملک ترکیه حتما مجبور نیستید ۲۵۰ هزار دلار سرمایه گذاری کنید بلکه اگر فقط به دنبال مجوز اقامت موقت ترکیه هستید می توانید با بودجه پایین تر نیز در ترکیه ملک بخرید.

سوال و جواب!

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی برای ایرانیان است. از شما دعوت می کنیم در خصوص خرید ملک در ترکیه موارد زیر را مطالعه فرمایید.

دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک یک موقعیت استثنایی است. اما خود کشور ترکیه چطور؟ آیا می توان به این کشور به عنوان یک کشور مقصد مهاجرت نگاه کرد؟ در زیر چند دلیل مهم برای انتخاب ترکیه ذکر می کنیم:

 • ترکیه یکی از بهترین آب و هوا های دنیا در طول سال را دارد.
 • ترکیه کشوری دموکراتیک است که در عین مسلمان بودن آزادی و امنیت قابل توجهی برای شما و خانواده فراهم می کند.
 • طبیعت فوق العاده ،‌فرهنگ خون گرم و مهمان نواز و همچنین بهترین سرویس های پزشکی و سلامت در ترکیه است.
 • مراکز تحصیلی فوق مدرن در ترکیه در درسترس است.
 • استانداردهای زندگی در ترکیه بسیار بالاست و رفاه خوبی دارد.
 • به شما اجازه می دهد که به ۱۴۸ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید.

با این تفاسیر دیگر شک و شبهه ای برای انتخاب ترکیه باقی نمی ماند. مخصوصا که این کشور یکی از نزدیک ترین فرهنگ را به ما ایرانیان دارد.

بله خوشبختانه این امکان میسر است. گالری املاک خارجی Investime که یکی از زیر مجموعه های هلدینگ حقوقی و بین المللی اریکه عدل ( شرکت مادر وکلای مهاجرت ایران) امکان جستجو و بررسی بین دهها پروژه ملکی و ساختمانی در ترکیه را برای شما فراهم می کند.

شما می توانید با مراجعه به گالری املاک اینوستایم بین املاک ترکیه جستجو کنید و مورد مناسب خود را انتخاب کنید. خبر خوب این است که در این گالری امکان جستجوی پیشرفته بر اساس متراژ ، تعداد اتاق ها ، محله و مکان و بسیار از پارامتر های دیگر وجود دارد. اینوستایم اولین و تنها گالری املاک خارجی است که به 6 زبان زنده دنیا فعالیت می کند.

خوشبختانه با قانونی که رئیس جمهور ترکیه ، رجب طیب اردوغان در سپتامبر ۲۰۱۸ امضا کرد تمام شک و شبهه ها را در خصوص این موضوع حل و فصل کرد . به موحب این قوانین اگر شما ۲۵۰ هزار دلار ملک بخرید یا اینکه ۵۰۰ هزار دلار به طور ثابت در بازار سرمایه ترکیه تزریق کنید می توانید در عرض ۳ ماه پاسپورت ترکیه را دریافت کنید.

 • نکته مفید

  نکته جالب در برنامه دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک این است که تمامی اپلیکیشن ها (درخواست تابعیت) در این برنامه مستقیما توسط دفتر ریاست جمهوری ترکیه تایید می شوند.

اصلاحات سپتامبر ۲۰۱۸ در قوانین مهاجرتی ترکیه خبر بسیار خوبی برای دوستداران این کشور بود. به موحب این قوانین اگر شما ۲۵۰ هزار دلار ملک بخرید یا اینکه ۵۰۰ هزار دلار به طور ثابت در بازار سرمایه ترکیه تزریق کنید می توانید در عرض ۳ تا ۶ ماه پاسپورت ترکیه را دریافت کنید.

به موجب اصلاحات سال ۲۰۱۸ در قانون تابعیت ترکیه شرایط دریافت پاسپورت ترکیه به شرح زیر است :

 • خرید ملک ۲۵۰ هزار دلاری با این شرط که حداقل تا ۳ سال فروخته نشود.
 • سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلار به طور ثابت در بازار سرمایه ترکیه
 • افتتاح حساب بانکی در ترکیه و انتقال ۵۰۰ هزار دلار به این حساب و نگهداری پول تا ۳ سال در بانک
 • اثبات اینکه در شرکت فرد متقاضی که در ترکیه ثبت شده است حداقل ۵۰ نفر مشغول به کار هستند.
 • نکته مفید

  حتما لازم نیست سرمایه ۲۵۰ هزار دلاری در برای خرید یک ملک صرف شود بلکه شخص سرمایه گذار میتواند این سرمایه را برای خرید چند ملک در ترکیه صرف کند. شرط این است که مجموع سرمایه گذاری به ۲۵۰ هزار دلار برسد.

یکی از اصول خرید ملک ترکیه بسیار با ارزش و به اصطلاح  طلایی ، در زمینه سرمایه گذاری در کشور ترکیه ، خرید با قیمت های پائین در مناطق توسعه نیافته می باشد ، مناطقی که هنوز به بافت شهری تبدیل نشده اند ، و اگر این مناطق پیشرفت و توسعه پیدا کنند ، نسبتا ، ارزش آن ملک خریداری شده نیز افزایش خواهد یافت . و با فروش این نوع املاک ، میتوان به سود بسیار بالایی رسید.

برای اطلاع بیشتر در این مورد به مقاله قوانین خرید ملک در ترکیه مراجعه کنید.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

دکمه بازگشت به بالا
لیست بهترین املاک فروشی ترکیه را در وبسایت Investime ببینیدکلیک کنید
+