مهاجرت به سوئد و دریافت اقامت سوئد

به طور حتم کشور سوئد یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی اتحادیه اروپاست. شما هم ممکن است به خاطر استاندارد های بالای زندگی ، رفاه اقتصادی فوق العاده و آزادی های اجتماعی بی نظیر این کشور مهاجرت به سوئد و دریافت اقامت سوئد را در برنامه خود داشته باشید.

درباره سوئد

پایتخت سوئد شهر استکهلم  Stockholm است . این شهر بزرگ ترین شهر سوئد بوده و حدود ۹۵۰ هزار نفر جمعیت دارد. البته تهران ما حدود ۹ برابر بیشتر از بزرگترین شهر سوئدی جمعیت دارد. دومین شهر بزرگ سوئد گوتنبرگ Gothenburg نام دارد و در این شهر ۵۷۰ هزار نفر زندگی می کنند.

می توان این کشور را به سه قسمت عمده تقسیم کرد:

۱- گوتالند Götaland در جنوب  ۲- سویلند Svealand در میانه  ۳- نورلند Norrland در شمال

دریافت اقامت سوئد

اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید باید از همین حالا یادگیری زبان رسمی این کشور یعنی زبان سوئدی را یاد بگیرید. البته نگران نباشید اغلب مردم سوئد زبان انگلیسی را مثل بلبل و در حد پیشرفته صحبت می کنندشفافیت ، روراستی و برابری در سوئد بسیار اهمیت دارد. این موضوع یکی از نکاتی است که محبوبیت دریافت اقامت سوئد را توجیح می کند. کشور سوئد اولین کشور در دنیا است که از سال ۱۷۶۶ به رسانه های خود آزادی کامل داده است.

نظر شما درباره مهاجرت به سوئد :

اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت

اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت

تیم تخصصی وکلای مهاجرت ایران (IIL) به عنوان یکی از بازوهای پر توان هلدینگ بین المللی حقوقی اریکه عدل با کادری مجرب از وکلا و کارشناسان و با همکاری وکیل مهاجرت به سوئد روال سرمایه گذاری و تاسیس یا ثبت شرکت در سوئد را برای متقاضیان و علاقمندان مهاجرت به سوئد فراهم آورده است.

اقامت سوئد با ثبت شرکت

 تاسیس شرکت در سوئد بر اساس عمل استاندارسازی صورت می گیرد. ثبت شرکت در سوئد انجام فرایند تهیه پیش نویس اساسنامه ، کپی پاسپورت ، نمونه امضا و دیگر مدارک برای ثبت یک شرکت را در بر دارد. البته باید مراقب انجام این فرایند ها در دفتر اسناد رسمی بود. ثبت شرکت در سوئد همانند افتتاح حساب بانکی و استخدام یک حسابدار برای تشکیل یک شرکت تازه تاسیس بسیار ضروری می باشد .

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق ثبت شرکت – انواع شرکت در سوئد

  • شرکت با مسئولیت محدود.
  • شرکت سهامی عام.
  • شرکت سهامی خاص.
  • تاسسیس نمایندگی یا شعبه.

دریافت اقامت کاری سوئد

دریافت اقامت کاری سوئد

این برنامه که جز معدود برنامه هایی ست که به اقامت «دائم» سوئد ختم میشود، از طریق اخذ درخواست کار از نوع کارمندی صادر خواهد شد و به شما و خانواده تان اجازه مهاجرت به این کشور ، کار و زندگی در این کشور را میدهد و به طبع آن شهروندی را پس از اقامت کاری سوئد اخذ خواهید نمود .این ویزا با همکاری شرکت های سوئدی که نیاز به نیروی کار در سوئد نیاز دارند و درخواست خود را به سازمان مهاجرت اعلام نموده اند اخذ خواهد شد.

شرایط و مزایا اخذ اقامت کاری سوئد

  1. بدون نیاز به  مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان
  2. حداکثر سن ۶۵ سال برای متقاضی اصلی
  3. حداکثر ۲۱ سال فرزند پسر
  4. فرزندان دختر در صورتی که متاهل نباشند محدودیت سنی وجود ندارد
دکمه بازگشت به بالا