دریافت اقامت کاری سوئد

کشور سوئد از جمله کشورهای اروپایی است که برای کارآفرینی و کار مهاجرین اهمیت ویژه ای قائل است. برنامه مهاجرتی دریافت اقامت کاری سوئد و اخذ اقامت سوئد از جمله محبوب ترین برنامه های مهاجرتی سرتاسر اروپاست و همه ساله متقاضیان بسیاری را به خود جلب می کند.

دریافت اقامت کاری سوئد و اخذ اقامت سوئد

وکلای مهاجرت ایران (IIL) به عنوان تخصصی ترین مرجع خدمات مهاجرت کشور افتخار دارد برنامه دریافت اقامت کاری سوئد را به شکل تخصصی و با تیمی متخصص از وکلای مهاجرت سوئد ارائه دهد. همانطور که می دانید دریافت اقامت کاری متاسفانه اخیرا به شکل صوری انجام می شود و اغلب این پرونده ها سرنوشت خوبی ندارند.

بر خلاف سایر سرویس دهندگان وکلای مهاجرت ایران به هیچ عنوان در مسائل صوری ورود نکرده و پروژه دریافت اقامت کاری سوئد را در بستری کاملا قانونی و واقعی انجام می دهد.

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

سایر برنامه های مهاجرت به سوئد :

دریافت اقامت کاری سوئد

این برنامه که جز معدود برنامه هایی ست که به اقامت «دائم» سوئد ختم میشود، از طریق اخذ درخواست کار از نوع کارمندی صادر خواهد شد و به شما و خانواده تان اجازه مهاجرت به کشور سوئد، کار و زندگی در این کشور را میدهد و به طبع آن شهروندی را پس از اقامت کاری سوئد اخذ خواهید نمود .این ویزا با همکاری شرکت های سوئدی که نیاز به نیروی کار در سوئد نیاز دارند و درخواست خود را به سازمان مهاجرت سوئد اعلام نموده اند اخذ خواهد شد.

شرایط و مزایا اخذ اقامت کاری سوئد

 1. بدون نیاز به  مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان
 2. حداکثر سن 65 سال برای متقاضی اصلی
 3. حداکثر 21 سال فرزند پسر
 4. فرزندان دختر در صورتی که متاهل نباشند محدودیت سنی وجود ندارد

گام های دریافت کارت اقامت دائم سوئد

گام اول – کارت اقامت 2 ساله

گام دوم – تمدید کارت اقامت برای 2 سال دیگر

گام  سوم – اهدا اقامت دائم در صورت عدم داشتن سوء پیشینه کیفری خطرناک و پرداخت مالیات

ویزای کار سوئد و میزان حقوق در سوئد

متوسط درآمد در سوئد حدود ۳۰۰۰ یورو در ماه می باشد که بخشی از این مبلغ بابت مالیات کسر می شود. میزان درآمد در مقایسه با هزینه ها و خدمات اجتماعی در کشور سوئد بسیار مناسب است و همین یکی از موضوعاتی می باشد که اشخاص زیادی خواهان زندگی و کار در کشور سوئد می باشند.

در جدول زیر برخی از مشاغل و درآمد های آنها در سوئد مشخص شده است:

مشاغل و در آمدهای سوئد در سال ۲۰۱۹
مدیر پیش دبستانی۴۰۰۰ یورو
معمار ترافیک شهری۳۵۰۰ یورو
فیزیوتراپ۳۰۰۰ یورو
مشاور مدرسه۳۰۰۰ یورو
توسعه دهنده نرم افزار۳۵۰۰ یورو
کتابدار۲۸۰۰ یورو
مهندس مکانیک۳۶۰۰ یورو
 • نکته مفید

  همانگونه که ما همیشه تاکید می کنیم وکلای مهاجرت ایران به کلی از امور صوری و غیر واقعی دوری می کند. دریافت اقامت کاری سوئد هم از مواردی است که در بستری کاملا قانونی و با کارفرمایان و مشاغل واقعی انجام می شود.

سوال و جواب!

در مورد اقامت کاری سوئد سوالات زیادی طرح می کنند. ما در اینجا تلاش می کنیم به مهم ترین آنها پاسخ دهیم. شما میتوانید در بخش سوالات مهاجرت به کانادا همه این سوالات را مطالعه کنید.

 • پاسپورت معتبر
 • پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما در سوئد
 • حقوق مشخص شده در پیشنهاد شغلی حداقل مبلغ مشخص شده در قانون باشد. (حداقل ۱۲۰۰ یورو پس از کسر مالیات)
 • کارفرما تعهد بدهد که کار، بیمه سلامت و … را برای شخص فراهم کند.
 • شغل شخص باید به مدت ۱۰ روز در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی شود.

حدود 5 سال پس از اخذ اقامت دائم سوئد به همه ی اعضای خانواده حق شهروندی سوئد اهدا میگردد و شما میتوانید به راحتی پاسپورت سوئدی خود را اخذ نمایید

لازم به ذکر است اقامت کاری سوئد تنها بهانه ای است برای اخذ اقامت این کشور

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

اخبار مهاجرتی سوئد
دکمه بازگشت به بالا
بستن