مهاجرت به فرانسه و دریافت اقامت فرانسه

مهاجرت به فرانسه و دریافت اقامت فرانسه در سکوی اول محبوب ترین مقصد مهاجران و توریست های جهان باقی می ماند و البته بدون قید و شرط امن ترین مقصد ممکن برای مسافرین و گردشگران محسوب می شود. درک چرایی این موضوع برای هیچ کس سخت نیست!

چرا مهاجرت به فرانسه ؟

فرانسه هر چیزی که هر کسی بتواند در زندگی اش بخواهد دارد! فرانسه هر کسی را با هر سلیقه و مزاجی راضی نگه می دارد. این کشور دوست داشتنی یکی ازبزرگترین خطه های ساحلی اروپا را دارد و به خاطر کوهستان های مرتفع زبان زد عام و خاص است. اگر از جاذبه ها بخواهیم بگوییم فرانسه بهترین جاذبه های توریستی را برای بازدید و غرق شدن در دنیای تمدن کهن در چنته دارد.

مهاجرت به فرانسه – پاریس شهر عاشقان

پاریس بدون شک همانند مربای تمشک روی بستنی خامه  ایست!  پایتخت کشور فرانسه و بدون برو برگرد جذاب ترین شهر دنیا! با موزه های مشهور و جاذبه های توریستی اش، بلوار های لاکچری و کرانه های رودخانه سِن ، فرهنگ ، رستورانها و اتمسفر بدیع ، پاریس شهری است که شما می توانید برای هفته ها ، ماهها و سالها در آن گردش کنید و هنوز هم حرف تازه برای گفتن دارد!

و اما فرانسه و خدمات وکلای مهاجرت ایران (IIL)

یکی از نقاط قوت iiL در اروپا پاریس و فرانسه است. گستره خدمات وکلای مهاجرت ایران یکی از دپارتمان های قدرتمند هلدینگ بین المللی اریکه عدل سرتاسر خاک کشور فرانسه را در بر می گیرد. خدمات زیر در خصوص کشور فرانسه در حال عرضه شدن است.

نظر شما درباره مهاجرت به فرانسه :

دریافت اقامت فرانسه با سرمایه گذاری

دریافت اقامت فرانسه با سرمایه گذاری

اقامت درکشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینکن ) و اخذ تابعیت فرانسه از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه همواره آرزوی بسیاری از متقاضیان سراسر دنیا بوده است.

فرانسه همانند بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا این امکان را فراهم آورده است تا افراد و سرمایه گذاران بتوانند از طریق وارد کردن سرمایه خود به فرانسه و ایجاد اشتغال و کسب و کار در فرانسه برای اتباع کشور فرانسه، اقامت دائم فرانسه را کشور را اخذ نمایند.

روش های سرمایه گذاری در فرانسه

نکته ای که وجود دارد این است که برای سرمایه گذاری در فرانسه چندین راه مختلف وجود دارد که می توانید با توجه به شرایطتان یکی از آن ها را برگزینید.

 1. راه اندازی یک تجارت
 2. ثبت شرکت در فرانسه
 3. خرید ملک
 4. خرید اوراق بهادار

دریافت اقامت فرانسه با ثبت شرکت

دریافت اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت

فرقی نمی کند که شما بخواهید شرکت جدیدی در فرانسه تاسیس کنید یا اینکه یک استارت آپ شکل دهید یا اینکه از قبل مالک یک شرکت بین المللی هستید در هر صورت برنامهتلنت پاسپورت فرانسه ( Talent Passport) برای شماست.

در این روش سرمایه گذاری حداقل ۳۰ هزار یورو باید در شرکت فرانسوی انجام شود و علاوه بر آن یکBusiness Plan ( طرح کسب و کار ) محکم و قابل اجرا در فرانسه نیز ارائه گردد.

انواع ثبت شرکت در فرانسه

همان طور که اعلام کردیم ثبت شرکت در فرانسه از چهار طریق مرسوم و رایج امکان پذیر است :

 • شرکت تجاری (SA).
 • شرکت محدود (SARL) که پرطرفدار ترین گزینه می باشد.
 • شرکت سهامی ساده (SAS).
 • شرکت معاملات شهری (SCI).

ویزای تمکن مالی فرانسه

اقامت و مهاجرت از روش تمکن مالی (خود حمایتی)

هنگامی که درخواست اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی را دارید، تنها مدارک تمکن مالی و دارایی‌های داخل کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد و نیاز به انتقال دارایی‌ها و سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در کشور فرانسه نخواهید داشت. این اقامت مناسب افرادی می‌باشد که مایل به سرمایه گذاری یا پرداخت مالیات نمی‌باشند.

منابع مورد نیاز برای اثبات تمکن مالی

 • سود سپرده بانکی
 • سود سهام شرکت‌ها و موسسات و کارخانجات و….
 • اجاره مستغلات بر اساس سند ملکی رسمی و اجاره نامه رسمی

اعتبار اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

مدت اعتبار اقامت تمکن مالی فرانسه در ابتدا برای سرپرست خانواده و همسر یک ساله و برای فرزندان زیر ۱۸ سال ۵ ساله می‌باشد. بعد از ۵ سال، اقامت والدین هم به اقامت ۵ ساله یا دائم اتحادیه اروپا تبدیل می‌شود و پس از آن طبق قوانین مهاجرتی، می‌توان برای دریافت پاسپورت اقدام کرد.

 • حقوق باز نشستگی
دکمه بازگشت به بالا