مهاجرت به پرتغال و دریافت اقامت پرتغال

قبل از اینکه به بحث مهاجرت به پرتغال و دریافت اقامت پرتغال بپردازیم بد نیست که کمی در مورد این کشور صحبت کنیم.  نقاشی شده در جوار اقیانوس همیشه جاوید اطلس، این سرزمین دلپذیر که جای بوسه آفتاب بر پیشانی اش به چشم می خورد، در دنیای رویایی و کلاسیک لاتین جا خوش کرده است. تراموا های سالخورده ی چوبی که بیش از یک قرن عمر طلوع آفتاب را شاهد بوده اند و با واگن های آهنی شان همچنان در خیابان های شهر می لغزند و می روند. باید در این سرزمین میراث کهن پرسه زد تا عمق زیبایی پرتغال را درک کرد و دانست که چرا تا این حد مهاجرت به پرتغال محبوب است.

وکیل مهاجرت به پرتغال در ایران

وکلای مهاجرت ایران به عنوان یک شرکت زیرمجموعه از هولدینگ حقوقی اریکه عدل با کشور پرتغال پیوند دیرینه دارد. ثبت شرکت زیر مجموعه دیگری تحت عنوان Investime EuroPerfect در خاک کشور پرتغال به این پیوند ناگسیختنی بیش از پیش استحکام داده است.

پرتغال ، یک کشور محبوب اروپایی

کشور پرتغال در سال ۲۰۱۸ در World Travel Awards عنوان مقصد پیشروی توریسم را از آن خود کرده است. توریسم این کشور از سال ۲۰۱۴ شاهد پیشرفت زیادی بوده است.

نظر شما درباره مهاجرت به پرتغال :

دریافت اقامت پرتغال با سرمایه گذاری

اقامت پرتغال سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت به پرتغال با برنامه دریافت اقامت پرتغال با سرمایه گذاری و ثبت شرکت مختص کسانی است که می خواهند ضمن یک سرمایه گذاری موفق و پر سود یک شرکت سرمایه گذاری و مشاوره سرمایه گذاری هم ثبت کنند و اقامت پرتغال را بگیرند. این هم یکی دیگر از یک تیر و دو نشان های IIL است. ما به متقاضیان این طرح که به آن به اختصار IER میگویند کمک می کنیم تا بهترین طرح ها و پروژه ها را برای سرمایه گذاری بیابند و کار خود را شروع کنند.

IER چیست ؟

مهاجرت به پرتغال در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی پرتغال  در اولین گام یک شرکت تجاری با مسئولیت محدود برای متقاضی با موضوع مشاوره و سرمایه گذاری در کشور پرتغال ثبت می گردد. سپس پروژه ای تجاری در کشور پرتغال طرح ریزی می گردد ( یا اینکه این پروژه از قبل طرح ریزی شده است و در دسترس می باشد) و سپس به منظور انجام این پروژه یک شرکت جوینت ونچر  تشکیل می گردد.

 

دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک

مهاجرت به پرتغال با برنامه دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک یکی از محبوب ترین و سریع ترین راههای رسیدن به شهروندی اروپاست. متقاضی پس از خرید ملک در پرتغال می تواند درخواست گلدن ویزای پرتغال یا همان ویزای طلایی را بکند و از مزایای فوق العاده آن برخوردار شود.

گلدن ویزای پرتغال

برای مهاجرت به پرتغال در برنامه گلدن ویزای پرتغال متقاضی پس از خرید ملک در پرتغال و دریافت اقامت پرتغال  فقط تکلیف دارد که سالیانه ۷ روز در این کشور بماند و پس از ۵ سال می تواند پس از دریافت اقامت دائم پرتغال برای دریافت شهروندی و پاسپورت این کشور نیز اقدام نماید.

چرا ویزای طلایی پرتغال ؟

در مهاجرت به پرتغال با ویزای طلایی پرتغال که عمدتا با خرید ملک در پرتغال دریافت می شود، در حال حاضر سریع ترین راه دریافت پاسپورت اروپایی محسوب می شود. هم اکنون دریافت پاسپورت پرتغال بعد از ۵ سال امکان پذیر است. علاوه بر این مزیت فوق العاده در برنامه گلدن ویزای پرتغال شما تنها ۷ روز در سال باید در پرتغال بمانید! این شرط ماندن هم در سرتاسر اروپا سابقه نداشته و ندارد.

اقامت پرتغال با ثبت شرکت

مهاجرت به پرتغال با برنامه دریافت اقامت پرتغال با ثبت شرکت مختص کسانی است که می خواهند با ایجاد کسب و کار و استارت آپ علاوه بر اینکه اقامت پرتغال را دریافت می کنند ایده های مجرایی هم برای درآمدزایی داشته باشند.

برنامه ویزای D2 پرتغال ( دریافت اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت )

نباید واقعیات را پنهان کرد و باید گفت که برنامه دریافت اقامت پرتغال با ثبت شرکت برای مهاجرت به پرتغال برنامه آسانی نیست شخص باید یک بیزینس پلن ارائه کند و در خصوص آن پلان کسب و کار تخصص ، تحصیلات و سابقه کار داشته باشد به روایت دیگر شرکتی که برای اخذ اقامت پرتغال ثبت می شود نباید کاغذی و غیر واقعی باشد.

ویزای تمکن مالی پرتغال

مهاجرت به پرتغال , ویزای تمکن مالی پرتغال یا همان دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال برای کسانی خوب است که می خواهند به پرتغال بروند و کمی استراحت کنند. البته نه اینکه حق کار کاردن بعد از دریافت اقامت پرتغال منع شده باشد فقط چون معمولا بازنشته ها از این برنامه استفاده می کنند مشهور به استراحت و ریلکس شدن است.

شرایط دریافت ویزای تمکن مالی پرتغال

درآمد از محل اموال منقولدر آمد از محل اموال غیر منقول
کپی استعلام از بانک مرکزی پرتغال مبنی بر افتتاح حساب بانکی در پرتغال و انتقال سرمایه شخصی به بانک پرتغالی به میزان ۳۰۰۰ یورو برای هر نفرسند املاکی که از آنها اجاره دریافت می شود.
مدرک دال بر افتتاح حساب بانکی در پرتغال و سپرده گذاری حداقل حقوق قانون کارکپی اجاره نامه های املاک و مدرک دال بر سپرده گذاری اجاره های املاک در بانک پرتغالی

علاوه بر موارد فوق ،‌بیمه نامه سلامت و سوانح که در حوزه شنگن تا سقف مسئولیت ۳۰ هزار یورو معتبر باشد.

مهاجرت
دکمه بازگشت به بالا