اقامت پرتغال با ثبت شرکت

برنامه دریافت اقامت پرتغال با ثبت شرکت مختص کسانی است که می خواهند با ایجاد کسب و کار و استارت آپ علاوه بر اینکه اقامت پرتغال را دریافت می کنند ایده های مجرایی هم برای درآمدزایی داشته باشند. این هم یکی دیگر از یک تیر و دو نشان های IIL است که به متقاضیان کمک می کند علاوه بر اینکه کسب و کار مورد علاقه خود را در کشور پرتغال به سر انجام برسانند و همزمان بتوانند در این کشور اقامت کنند. 

نباید واقعیات را پنهان کرد و باید گفت که برنامه دریافت اقامت پرتغال با ثبت شرکت برنامه آسانی نیست شخص باید یک بیزینس پلن ارائه کند و در خصوص آن پلان کسب و کار تخصص ، تحصیلات و سابقه کار داشته باشد به روایت دیگر شرکتی که برای اخذ اقامت پرتغال ثبت می شود نباید کاغذی و غیر واقعی باشد.

وکلای مهاجرت ایران IIL با سالها تجربه در زمینه مهاجرت به پرتغال و دریافت اقامت پرتغال اکنون می تواند شما را در برنامه دریافت اقامت پرتغال با ثبت شرکت به طور کامل ساپورت و پشتیبانی کند. ما شرکتهای زیادی را در پرتغال به ثبت رسانده ایم. 

نظر شما درباره این برنامه مهاجرتی:

برنامه ویزای D2 پرتغال ( دریافت اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت ) که در حقیقت یکی از روشهای مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت می باشد به متقاضیان این امکان را می دهد که ویزای اقامت موقت پرتغال را دریافت داشته و پس از ورود به پرتغال در امور کارآفرینی و سرمایه گذاری مشغول شوند.

مهاجرت به پرتغال از طریق کارآفرینی یکی از روشهای آبرومند مهاجرت به اروپا شناخته میشود . با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید تا با یکدیگر برنامه مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت را بررسی کنیم.

مطابق اصول کلی ویزای D2 پرتغال ، سرمایه گذاری متقاضی باید به شکل یک شرکت ثبت شده در پرتغال تجلی یابد ( مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت ) . البته این شرکت باید پیرو یک پلن تجاری درست و حسابی ثبت بشود و باید در دیدگاه قانونگذار پرتغال در حوزه های اقتصادی ، اجتماعی ، علمی ، تکنولوژی ، و فرهنگی در کشور پرتغال تاثیر گذار بوده باشد.

پیشنهاد بهتر وکلا در برنامه دی ۲ پرتغال

اگر تصمیم خود را درباره ثبت شرکت در پرتغال گرفته اید ( که ما بابت آن به شما تبریک می گوییم!‌) ما برای شما یک پیشنهاد بهتر داریم. پیشنهادی که سبب می شود شرکت شما از همان روز اول درآمد عالی داشته باشد و جزیان مالی مورد نیاز برای تمدید مجوز اقامت پرتغال را هم براحتی تامین کند.

به عبارت دیگر نیازی نیست که شما و خانواده شما نگران بازار کار برای شرکت جدید التاسیس باشید یا اینکه معاملات صوری انجام دهید. ما به شما برنامه IER پرتغال را معرفی می کنیم که در حقیقت همان برنامه دی ۲ پرتغال است منتها با کمی تغییر و بهینه سازی.

در این برنامه که IER (سرمایه گذاری ، کارآفرینی و اقامت ) نام دارد شما می توانید سرمایه شرکت خود را حداقل به ۷۵ هزار یورو افزایش داده و با خیال راحت و بدون نگرانی از هر موضوعی وارد پرتغال شوید. دیگر اطمینان خواهید داشت که هم درآمد خوبی دارید و هم یک شرکت فعال واقعی ! برای کسب اطلاع بیشتر به سرویس  دریافت اقامت پرتغال از طریق برنامه اختصاصی IER پرتغال مراجعه کنید.

  • نکته مفید

    طرح سرمایه گذاری ،کارآفرینی و اقامت یک برنامه اختصاصی و طراحی شده توسط iiL است و گلچینی از بهترین برنامه های مهاجرتی کشور پرتغال است. از این طریق حفظ حداکثری منافع موکلین گرامی در پرتغال میسر است.

سوال و جواب!

مخاطبین ما در خصوص برنامه اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت سوالات زیادی طرح می کنند. ما در اینجا تلاش می کنیم به مهم ترین آنها پاسخ دهیم. شما میتوانید در بخش سوالات پرتغال می توانید همه این سوالات را مطالعه کنید.

ویزای D2 پرتغال که سرانجام به دریافت اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت خواهد انجامید ، دارای چند مرحله تخصصی و متنوع است که با هم مرور می کنیم.

دریافت کد مالیاتی پرتغال  NIF
افتتاح حساب بانکی در پرتغال و انتقال سرمایه به این حساب
ثبت شخصیت حقوقی تجاری ( شرکت )
درخواست ویزای کنسولی پرتغال
درخواست مجوز اقامت پرتغال ( بعد از ورود به پرتغال )

نقطه عطف برنامه مهاجرت به پرتغال از طریق کارآفرینی ، ثبت شرکت است . حال سوالی که ممکن است پیش آید این است که چه نوع شرکتی و با چه ساختار تجاری باید به ثبت برسد تا متقاضی به دنبال آن واجد شرایط اخذ مجوز اقامت پرتغال باشد.  قوانین کشور پرتغال ساختارهای مختلف شرکتی را تعریف و پیش بینی کرده است و به منظور اخذ اقامت پرتغال و مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت هر نوع ساختار شرکتی می تواند به ثبت برسد.

به طور مثال اریکه عدل می تواند شرکت مسئولیت محدود (sociedade por quotas) در پرتغال به ثبت برساند ، این نوع شرکت باید حداقل دو شریک داشته باشد در حال که گزینه دیگر شرکت مسئولیت محدود با یک سهامدار است (sociedade unipessoal por quotas) که مورد اخیر استفاده بیشتری برای اخذ ویزا داشته است.

  • نکته مفید

    برای سازمان مهاجرت پرتغال اهمیتی ندارد که چه نوع شرکتی در این کشور ثبت می شود. نکته مهم اینجاست که سرمایه شرکت ، پلان کسب و کار و امور قانونی و مالیاتی شرکت مطابق راهنمایی وکلا انجام شود.

مشاوره اینترنتی مهاجرت

مجموعه iiL اولین تیم تخصصی مهاجرت در کشور است که برای اولین بار خدماتی همچون سامانه اینترنتی موکلین و سامانه مشاوره اینترنتی مهاجرت را معرفی نموده است. سوال خود را مطرح کنید!

دکمه بازگشت به بالا