برنامه اسکیلد ورکر کانادا

در این پست دپارتمان مهاجرت اریکه عدل به بررسی موضوع اسکیلد ورکر در کانادا می پردازد . اسکیلد ورکر Skilled Worker  در دسته بندی مهاجرت کاری به کانادا قرار گرفته و در حقیقت به معنای نیروی آماده به کار دارای مهارت است . کشور های مهاجر پذیر خصوصا کانادا به دلیل نیاز شدید به نیروی کار متخصص برنامه ای مختص به این موضوع تهیه دیده و از طریق امتیاز بندی متقاضیان مهاجرت ، افرادی که بالاترین امتیاز ها را کسب می کنند ، به کشور کانادا جذب می کند . در ادامه پست با اریکه عدل همراه باشید .

اسکیلد ورکر ها یا نیروهای کار دارای مهارت به شدت در کشور کانادا مورد نیاز هستند

اسکیلد ورکر ها در کانادا

یکی از اهداف اصلی برنامه های مهاجرتی کانادا مخصوصا در بخش مهاجرت کاری به کانادا ،  پذیرش تازه واردین اسکیلد ورکر یا همان مهاجرین آماده به کار و دارای مهارت است . کسانی که به اقتصاد در حال رشد کانادا کمک زیادی خواهند کرد . اسکیلد ورکر هایی که در کانادا که به صورت دائمی اقامت می کنند اهمیت بسیار ویژه ای برای اقتصاد کانادا و نیروی کار این کشور دارند .

متقاضیان موفق روش اسکیلد ورکر یا نیروی کار ماهر ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند که به آنها اجازه می دهد به همراه خانواده خود به کشور کانادا مهاجرت نمایند .

به عنوان یک متقاضی مهاجرت کاری به کانادا به شکل اسکیلد ورکر یا نیروی کار ماهر ، شما چندین گزینه برای بررسی و انتخاب خواهید داشت . برای مثال شما میتوانید در طبقه اسکیلد ورکر فدرال کانادا اقدام نمایید . به علاوه اگر می دانید در کدام منطقه یا استان کانادا قرار است اقامت کنید ، ممکن است بتوانید از طریق یکی از نمایندگی های استانی در کانادا درخواست خود را تقدیم نمایید .

گزینه های اسکید ورکر در کانادا

در ادامه لیست برنامه هایی که متقاضیان پروگرم اسکیلد ورکر می توانند انتخاب می کنند آورده می شود .

  • اسکیلد ورکر فدرال : این برنامه مناسب کسانی است که قصد مهاجرت کاری به کانادا را داشته و  که نیروی کار ماهر محسوب می شوند و تمایل دارند در هر منطقه ای از کانادا به غیر از ایالت کبک مستقر شوند
  • اسکیلد ورکر کبک : متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا که تمایل دارند به ایالت کبک کاناددا مهاجرت نمایند می بایستی از این طریق اقدام به تقدیم تقاضای خود نمایند .
  • برنامه نمایندگان استانی : بیشتر استان ها و ایالات در حال حاضر برنامه های اسکیلد ورکر مخصوص به خودشان را تهیه دیده اند . این برنامه ها برای کسانی که محل سکونت آینده شان را انتخاب کرده اند مفید است . در این نمایندگی ها گواهی نمایندگی استانی تسلیم می شود که به متقاضیان کمک می کند به سرعت بیشتری امور مهاجرت خود را انجام بدهند .

بسیاری از کارفرمایان کانادایی به صورت مستمر در جستجوی اسکیلد ورکر خارجی هستند . اگر شما از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کار داشته باشید ، ممکن است بتوانید مشمول برنامه های سریع مهاجرت به کانادا شوید .

 

 

اقامت اروپا
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم
دکمه بازگشت به بالا