مهاجرت به کانادا اقامت کانادا وکیل مهاجرت به کانادا وکلای مهاجرت ایران آی آی ال

کانادا ، سرزمین بزرگ سفید شمالی ...

کانادا آرزوی هر فرد ایرانی عشق به سفر و مهاجرت است. اما به راستی چرا؟ با ما همراه باشید تا در مورد این کشور پهناور که به خاطر برف های سنگین و همیشگی لقب سرزمین سفید شمالی را از آن خود کرده است ، بیشتر بدانید.

در کانادا میتوان شاهد بزرگترین ها ، طولانی ترین ها ، زیباترین ها و برترین های جهان بود. کانادا به دلیل سطح رفاه و شیوه زندگی ایده آل از زمره کشور های پرطرفداریست که هرساله افراد زیادی را مجذوب خود کرده و وادار به مهاجرت و یا مسافرت میکند.

شفق شمالی، سواحل رِد سَند، خلیج فاندی، پارک ملی بنف و هزاران هزار منطقه ی چشم نواز دیگر از زمره جاهایی است که حتی برای یک بار هم که شده باید آن ها را دید و در لذت بی کرانشان غوطه ور شد. در کانادا در عین لذت بردن از وسایل رفاهی مدرن که در دنیای غرب یافت می شود، همزمان غرق در زیبایی طبیعی می شوید. به راستی که شعار از” این کران تا آن کران”  که این کشور برای خود انتخاب کرده ، برازنده اوست.

کانادا ، سرپناه دنیا ...

نام کانادا از واژه سرخ‌پوستی Kanata به معنی «دهکده» یا «سرپناه» می‌آید. این کشور پهناور در شمال قاره آمریکای شمالی است که شامل ده استان و سه قلمرو می شود.

 بعد از روسیه، کانادا دومین کشور بزرگ دنیاست، حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد و با آن‌که گستردگی کانادا از همسایه‌اش آمریکا بیشتر است، اما تنها ۳۷ میلیون نفر جمعیت دارد! یعنی جمعیت ایالت کالیفرنیا از جمعیت کل آن بیشتر است به همین دلیل به شدت خواهان افزایش جمعیت خود از طریق برنامه های مهاجرتی متعدد است.

طولانی ترین مرز زمینی جهان متعلق به این کشور و ایالات متحده میباشد.  کانادا بزرگترین خطوط ساحلی جهان را دارد. سومین ذخایر بزرگ نفت جهان را نیز به خود اختصاص داده و همچنین سومین رتبه را در صنعت فضانوردی دارد که در سال ۱۹۶۲ دارای پیشرفته‌ترین برنامه‌های فضایی بوده است.

نیم نگاه : ملیت های مهاجر به کانادا

  • کشور فیلیپین
  • کشور هندوستان
  • کشور چین
  • کشور پاکستان
  • کشور ایران

طبق نمودار فوق، در سال ۲۰۱۶ ، از میان ده ملیت برتر جدید شهروندان کانادایی ایران در رتبه پنجم قرار دارد . یعنی در سال ۲۰۱۶ تعداد ایرانیانی که سیتیزین کانادا شدند از مرز ۲۰۰۰ نفر عبور کرده است. در رتبه های بالاتر ، پاکستان ، چین، هند و فیلیپین قرار دارند.

کانادا ، اقتصاد پایدار و امنیت همه جانبه

اقتصاد کانادا شهره عام و خاص است، نیازی به ارایه آمار نیست تا ثابت کنیم در حال حاضر کانادا در ردیف ابرقدرت های اقتصادی جهان است. اصولا اقتصاد قوی کانادا  به این معنی است که قادر به پذیرش مهاجران بیشتری از سراسر جهان نسبت به سایر ملل غربی (سرانه) است و در مقایسه با مکان های دیگر در جهان، شرایط قانونی برای زندگی در کانادا و اخذ پذیرش نسبتا قابل فهم و صریح است.

 بیشتر مشاغل در کانادا این امکان را فراهم می کنند که درآمد شما هزینه های زندگی را پوشش دهد و شما احساس امنیت کنید. حتی اگر شما، شغل خود را از دست دهید هیچ گاه تنها نیستید. برنامه های حمایتی دولت به شما کمک می کنند خودتان را پشتیبانی کنید و سریع شغل دیگری را بیابید

این کشور صلح طلب و آرامش خواه از سال ۱۹۸۴ سلاح‌های کشتار جمعی ندارد و معاهدات لغو اختیارات را امضا کرده است. جالب است بدانید که اگر پلیس کانادا شاهد انجام حرکت مثبتی از شهروندان باشد ، به آنان «برگه‌ی مثبت» اعطا می‌ کند. فرهنگ و تمدن از شاخصه های بارز این سرزمین است.

شعار ملی کانادا  From Sea to Sea به معنای “از این کران تا آن کران” است که برگرفته از کتاب مقدس زبور داوود است که می گوید:

” قلمرو حکومت او از این  کران تا  آن کران و از این رودخانه تا آن رودخانه تا به انتهای کره خاکی خواهد بود.”

با شهرهای مهم کانادا آشنا شوید ...

 بعد از روسیه، کانادا دومین کشور بزرگ دنیاست، حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد و با آن‌که گستردگی کانادا از همسایه‌اش آمریکا بیشتر است، اما تنها ۳۷ میلیون نفر جمعیت دارد! یعنی جمعیت ایالت کالیفرنیا از جمعیت کل آن بیشتر است به همین دلیل به شدت خواهان افزایش جمعیت خود از طریق برنامه های مهاجرتی متعدد است.

طولانی ترین مرز زمینی جهان متعلق به این کشور و ایالات متحده میباشد.  کانادا بزرگترین خطوط ساحلی جهان را دارد. سومین ذخایر بزرگ نفت جهان را نیز به خود اختصاص داده و همچنین سومین رتبه را در صنعت فضانوردی دارد که در سال ۱۹۶۲ دارای پیشرفته‌ترین برنامه‌های فضایی بوده است.

در بحث مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور همواره تصمیم گیری برای شهر مقصد در کانادا مورد توجه مهاجرین است. ما اینجا ۱۰ شهر محبوب این کشور که در مهاجرت به کانادا محبوب مهاجرین است به شما معرفی می کنیم:

۱- اتاوا ،‌ایالت اونتاریو

۲- گاتینو ، ایالت کبک

۳- واترلو ٬ ایالت اونتاریو

۴- بروسارد ،‌ایالت کبک

۵- دلتا ، ایالت بریتیش کلمبیا

۶- سانیچ ، ایالت بریتیش کلمبیا

۷- برلینگتون ،‌ایالت اونتاریو

۸- رجاینا ، ایالت ساسکاچوان

۹- سنت آلبرت ،‌ایالت آلبرتا

۱۰ – گوئلف ،‌ ایالت اونتاریو

برنامه های IIL در خصوص مهاجرت به کانادا ....

پوشش خدمات مهاجرتی iiL در کانادا را ببینید. این برنامه های پرطرفدار ترین برنامه های مهاجرت به کانادا است و اقبال خوبی در بین ایرانیان دارد.

سرویس های مهاجرت به کانادا

یکی از خدمات تخصصی وکلای مهاجرت ایران ، اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا در برنامه های مختلف مهاجرتی این کشور است . مهاجرت به کانادا همواره یکی از محبوب ترین گزینه های متقاضیان مهاجرت بوده است . کشوری که سطح بالایی از رفاه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی را در دل خود دارد .

در سرویس اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا ما انواع روشهای مهاجرت به کانادا را به شما معرفی می کنیم و در خصوص آنها به شما اطلاعات کامل می دهیم . دانستن حق شماست و اگر قصد مهاجرت دارید باید در خصوص کشور مقصد خود اطلاعات کامل داشته باشید .

سیستم مهاجرت به کانادا در واقع مشتمل بر برنامه های بسیاری است. در حقیقت سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا برای مدیریت بهتر و تخصیص بهینه مهاجران در کشور طبقه بندی متنوعی داشته و مهاجران را در قالب برنامه های مختلف مهاجرت (Immigration Programs) مدیریت میکنند .

برنامه مهاجرتی IER پرتغال

برنامه مهاجرتی IER پرتغال

برنامه IER پرتغال که برنامه اختصاصی و طراحی شده از سوی آی آی ال است در حقیقت ترکیبی ار برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی است و فرصت مشارکت موکل در پروژه های اقتصادی و تجاری پرتغال . کسب سود عالی را فراهم می کند.

برنامه کارآفرینی پرتغال

اخذ اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت

اگر یک کارآفرین هستید و علاقه دارید در کشور پرتغال یک کسب و کار پردرآمد راه بیاندازید و همچنین بازار بزرگ اروپا را در اختیار داشته باشید ، پس این برنامه برای شما بهترین گزینه است. هم فرصت کسب و کار هست هم اقامت، یک تیر و دو نشان !

ویزای تمکن مالی پرتغال

ویزای تمکن مالی و بازنشستگی پرتغال

اگر قصد دارید در یک کشور فوق العاده با استانداردهای بالای زندگی بازنشسته شوید یا اینکه با اثبات تمکن مالی خود در پرتغال اقامت بگیرید و در آرامش کامل زندگی کنید ، توصیه ما برنامه D7 پرتغال است. ضمنا در این برنامه ۱۰ سال هم معافیت مالیاتی دارید!

دکمه بازگشت به بالا