جزایر کاراییب بهشت گمشده

آیا نگران هستید که اخذ پاسپورت کشورهای کارائیب بهترین گزینه شما هست یا خیر ؟ آیا دو دل هستید که پاسپورت دومینیکا یا بقیه جزیره ها را از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری انجام دهید یا اینکه فکر می کنید اهدای سرمایه به دولت کشور های کارائیب گزینه بهتری است. از شما دعوت می کنیم که فرم ارزیابی پاسپورت کارائیب را تکمیل بفرمایید و با وکلای مهاجرت ایران هم فکری کنید.

برنامه مهاجرتی اخذ پاسپورت کشورهای کارائیب این امکان را به شما می دهد که بدون نیاز به اخذ ویزا به بیش از ۱۵۰ کشور دنیا سفر کنید. این موضوع برای کسانی که دوست ندارند مدت ها پشت در سفارت ها برای گرفتن ویزا منتظر بمانند خبر خیلی خوبی است. بنابراین اگر اهل سفر و مسافرت هستید می توانید یک بار برای همیشه مساله ویزا را حل و فصل کنید و آزادی فوق العاده ای بدست بیاورید .

پاسپورت سنت کیتس گزینه بسیار جذابی برای دریافت پاسپورت دوم است. در صورت اخذ پاسپورت سنت کیتس شما می توانید از مناظر فوق العاده و روح بخش این جزیره لذت ببرید …

پاسپورت گرانادا انتخاب اول همه تجار و بازرگانان است. چرا که دارنده آن لازم نیست برای رفتن به چین ویزا دریافت کند و از آن گذشته کشور گرانادا دارای معاده سرمایه گذاری با ایالات متحده آمریکا است….

دکمه بازگشت به بالا